Skocz do zawartości
Ave20

Kalibracja U2715H przy użyciu Spyder 5 - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem U2715H i fabryczne ustawienia są dalekie od ideału. Jestem z okolic Opola i szukam opcji kalibracji
monitora pod użytek pracy z grafiką / obróbką zdjęć.
Wiem, że AH-IPS od LG nie jest idealną matrycą i trafienie sztuki która trzyma pod (względną) kontrolą backlight
bleeding jest istną loterią, ale chciałbym skalibrować ekran by możliwie w jak najlepszym stopniu zbliżyć się do
wiernego odwzorowania kolorów. Trafiłem na ofertę kalibracji z Opola urządzeniem Syper 5, ale czytając opinię
o jego możliwościach mam mieszane uczucia czy warto inwestować w taką kalibrację...

Może jest tutaj ktoś z okolic Opola, kto poleci osobę kalibrującą ekrany lub chociaż poleci urządzenia do kalibracji
przy użyciu których warto kalibrować ekran?

Będę wdzięczny za odp.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Zaproś pana Macieja do siebie a zrobi z twojego tv takie kolory że będzie bajecznie oglądać programy Mi zrobił dx900 i jestem mu bardzo wdzięczny a długo się zastanawiałem czy go skalibrowac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o ofercie Pana Macieja :) Do tego polecił mi kilka lat wstecz zakup TV. 
Problem jest jedynie taki, że okres 2-4 tygodni (Opolszczyzna), to dość długo :/

Ostatecznie jak nikogo tutaj nie znajdę, to się odezwę...

Panie Macieju - czy wykonuje też Pan kalibrację drukarek? 
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie ....

 

Panie Macieju, po raz kolejny: piszemy wprawdzie

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f sómie nie, ale hyba warto pszestszegać jakihś norm poprawnego pisania, nie óważasz ?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...