Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już dziś w 4K na Canal+: „KRUK. Szepty słychać po zmroku”

Od kilku tygodni możemy obserwować wzmożoną kampanię informacyjną, kierującą nasze spojrzenia na najnowszy, polski serial produkcji Canal+ Polska: „KRUK. Szepty słychać po zmroku”. Odliczanie do premiery właśnie dobiega końca!

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie miałem okazji oglądać w 4K ale sam serial zapowiada się elegancko. Pierwszy odcinek mega ciekawy.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypatrywałem się aż tak bardzo - film mnie wciągnął;)

HDR nie było albo nie zauważyłem.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dosyć mocno przysiadłem do oceny tego serialu. Dlatego też, że męczymy teraz z @Jakub Krawczyński bardziej konsumencko BenQ W1700 a on jak żaden inny mam wrażenie projektor w tej cenie (jest niska w stosunku do innych projektorów UHD) nadaje się do oceny samej rozdzielczości 4K bo ma ją na poziomie wielokrotnie droższych produktów.

Oczywiście HDR czy szerokiej palety póki co nie ma z sat chociaż dekoder jest na to gotowy. Jednak muszę przyznać, że różnica między zwykłym C+ HD a C+Now 4K była bardzo duża. Jednak była to też zasługa tego, że.... zwykły C+ miał na wielkiej przekątnej słaby bitrate... makrobloki były mocno widoczne. Razem z niższą rozdzielczością powodowało to spore różnice bo sygnał na kanale 4K był wyjątkowo wyżyłowany i jak dla mnie to doskonały pokaz możliwości rozdzielczości 4K. Oby taka tendencja jakości utrzymywała się dalej....

Największy benefit zobaczyli na pewno Ci co mają telewizory czy projektory od 65" wzwyż i siedzieli blisko. Ja siadłem przed 78" oraz 110" 2-3m. I było widać idealnie. Żadnych makrobloków, bardzo dużo szczegółów. Krótko mówiąc: żyleta. Projektor sprawdził się doskonale chociaż nieco brakowało mu tej czerni... ale w tej cenie to i tak jest kosmos, że uzyskuje się z niego TAK szczegółową rozdzielczość.

Sam serial ciekawy i bardzo zachęcił do oglądania kolejnego odcinka. I widać też duże skupienie nad ciekawymi ujęciami, które zyskiwały w najwyższej rozdzielczości. Slogan, że to coś nowego nie był przesadzony. Te produkcje są już na naprawdę wysokim poziomie. Zobaczymy co będzie dalej : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto obstawia, że Sławek dorosły jest wyimaginowana postacią, bo że Sławek dziecko to jasne.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś teraz dał do pieca ;))))) Ciekawe czy normalne by było żeby tak zlał w realu Kruka ; ) Daje do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mógłby się sam zlać. Tak mi to coś podejrzanie wygląda...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje przypuszczenia coraz bardziej realne patrząc jak zachowywali się bohaterowie w 2 odcinku. I ta jazda na koniu ;DDDDD

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się. Ale generalnie słabo to poprowadzili. Generalnie więcej oczekiwałem po tym serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...