Skocz do zawartości
lewaros

Projektor do 5000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Szukam projektora Full HD głównie do seansów filmowych. Większość filmów ogladamy z serwera plików/netflixa. Szukam czegoś z RTVeuroAGD, gdyż chcemy wziąć projektor na kredyt. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale interesuja mnie raty 0%. 

Zastanawiam się nad : 

https://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=17095931321&p2=14199116785&p3=11093089030

https://www.euro.com.pl/projektory-multimedialne/acer-k650i.bhtml

http://allegro.pl/projektor-epson-eh-tw5650-1080p-2500l-60k-1-wifi-i7130236502.html

Benq W1210ST, benqw2000 i acer K650i. 

Na duży plus dla acera że obsługuje port RJ45 i zapewne mozna na nim odtworzyć netflixa?

Do benq i tak będę musiał zapewne jakiś TV box dokupić.

Edytowane przez lewaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro od dłuższego czasu są raty 0%. Nie mówię, że nie da się ale do tej porty wszystkie projektory jakie widziałem nie dawały możliwości odtwarzania treści przez port LAN, także dobrze wczytaj się w instrukcje obsługi, do czego ten port w danym projektorze służy. Jeżeli już nie chcesz ciągnąć kabla HDMI to możesz pokusić się o Raspberry Pi + OpenElec/LibreElec i wpiąć się w krótkim kablem HDMI, a samo Rpi podwiesić gdzieś przy projektorze. Rpi 1 i 2 daje rade podłączone bezpośrednio w 1A port USB w projektorze, przynajmniej w moim TW5300 dawało rade, wtedy urządzenie odpala się razem z projektorem i można podstawowymi funkcjami sterować fabrycznym pilotem projektora (HDMI-CEC) :) W Rpi wpinasz się RJtką i jechane z serwera plików.

Co do projektora to dużego pola manewru nie masz, wszystkie budżetowe będą miały dość słabą czerń, oczywiście dla mnie może być słaba, a dla Ciebie wystarczająca. Sam się miotałem między Benq W1070 lub Epson EH-TW5300. Wybrałem tego drugiego. Jednak wiem, że z czasem będę celował w coś z LCoS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie poczytałem recki i zamówiłem sobie epsona TW5650, jako że duzo osob chwalilo jego poprzednia wersje to myśle, że się będzie dobrze sprawował o ile wytrzyma moje krzywe ściany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko podbije temat. Kupiłem projektor jak wyżej. I po 8 dniach użytkowania... Nie włącza się. Jutro jedzie do serwisu. Nie wiem czy komuś pomogę ale jednak mogłem wziąć benq....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko podbije temat. Kupiłem projektor jak wyżej. I po 8 dniach użytkowania... Nie włącza się. Jutro jedzie do serwisu. Nie wiem czy komuś pomogę ale jednak mogłem wziąć benq....
Miałeś pecha po prostu, wszystko, każdy sprzęt każdej marki się może popsuć. Ja mam Epsona ponad dwa lata i nic go nie rusza. Nie ma reguły na usterki sprzętu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...