Skocz do zawartości
Gmeru

ISE 2018: Epson w roku 2018 wywiad z Neil Colquhoun - Executive Director

Rekomendowane odpowiedzi

ISE 2018: Epson w roku 2018 wywiad z Neil Colquhoun - Executive Director

Podczas targów ISE w Amsterdamie, firma Epson zaprezentowała ogromne stoisko z wieloma nowościami z segmentu profesjonalnego oraz konsumenckiego. Na miejscu, rozmawiał z nami Pan Neil Colquhoun, który jest dyrektorem odpowiedzialnym za Europę, bliski wschód oraz Afrykę.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intrygująca mieszanka akcentow i nie tylko. Ten gościu "sprzedawał" kiedyś plazmy Pioneera, a później Panasoniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co  napisalem? Milo sie go slucha, ale niestety wywiad prezentuje  zero interesujacych nas  tresci. Mozna co najwyzej dociekac czynnikow wplywajacych na jego akcent. Ty akurat jako jeden z niewielu tutaj, powienies chyba rozumiec atrakcyjnosc, czy zasadnosc takiego cwiczenia. Chociaz skoro nie zrozumiales ducha mojej wypowiedzi, to moze jednak moje zalozenie jest bledne. :)

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skomentowałem wywiad, nie twoją wypowiedź.

 

Twoje komentarze, są twoje.

Ja Ich nie czytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytasz,nie czytasz,ale wiesz co napisał ;)

Binary,wyłącz paranoje na Twoją osobę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wywiad. Czyli laser już wchodzi na dobre na rynek i to jest dobra wiadomość. Liczyłem na informacje na temat następcy 9300 a nawet jego premierę a tu proszę. Jeszcze czekamy ale przynajmniej wiemy, że już się robi. Epson może pozamiatać w tym segmencie jak podtrzyma jakość 9300. Gratki panowie za tak grube spotkania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych obietnic lasera, w następcy TW 9300 nie słyszałem. To żeto się w końcu kiedyś ( "Eventually") stanie , to wiemy bez wywiadu. Ale trzymajmy kciuki, oby w następnej odsłonie, w co osobiście wątpię. Tzn zawsze będzie model XXXX dla krezusow albo UST dla graczy

 

 

1 mi zjadło. Miało być 1XXXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry wywiad. Czyli laser już wchodzi na dobre na rynek i to jest dobra wiadomość. Liczyłem na informacje na temat następcy 9300 a nawet jego premierę a tu proszę. Jeszcze czekamy ale przynajmniej wiemy, że już się robi. Epson może pozamiatać w tym segmencie jak podtrzyma jakość 9300. Gratki panowie za tak grube spotkania. 
Na jaki rynek?
Sprzętu profesjonalnego. ..
To od dawna jest oczywiste.

Jedyna informacja, istotna w tym wywiadzie, choć trochę wymuszona
To, to że epson pomyśli nad poprawieniem transferu hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mgliste info, "pracuja nad specyfikacja nastepcy", czyli to wstepna faza... Raczej koniec 2018 lub poczatek przszlego roku mozna obstawiać. Z drugiej strony lepiej poczekac na wiekszy upgrade...

Najpewniej poprawia HDMI, moze zrobia uplynniacz w 4K, jaby do tego dolozyli panele "LCD reflective" znane z modelu LS10500 i natywna matryce w sensownej cenie to pozamiataliby konkurencje. Oczyiwscie to takie pobozne zyczenia, raczej matrycy 4K natywnej nie bedzie, ale chcialbym sie mylić. Co do zastosowania paneli pokroju DILA/SXRD tez mozna miec watpliwosci, ale byloby to ciekawe posuniecie nawet bez natywnej matrycy i lasera na pokladzie, bo laser juz maja w modelu wyższym LS10500.

Swoja droga czekam na upgrade laserowego LS10500,  ktory troche kwestii ma do poprawy (jasnosc, input lag, HDMI).

W 9300 w zasadzie nie ma az tylu rzeczy do poprawy poza "connectivity" i np uplynniaczem w 4K, czernie oczywiscie zawsz emoglyby byc lepsze - rewolucja bylaby natywny panel 4k albo zastosowanie LCD reflective zeby zblizyc kontrast do uciekajacych Epsonowi w tej rywalizacji projektorow JVC. Co prawda jak zastosuja taki panel straca na jasnosci, ktora poniekad jest tez zaletą (HDR)

Ciekawe co JVC wymysli pod koniec roku w nastepcy modeli RSx40, czy bedzie to eshift 7 z lampą :) wg mnie Epson w nastepcy 9300 pojdzie podobna sciezka.

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...