Skocz do zawartości
Knight0792

Który TV wybrać? Philips PUS8102 czy OLED POS9002?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w marcu planuję zakup nowego telewizora, i zastanawiam się nad dwoma telewizorami tymi którymi są w temacie Philipsem PUS8102 oraz POS9002. Który będzie lepszy? Jeśli chodzi o moje preferencje to jestem graczem i będzie pod TV podłączone PS4 Pro oraz w codziennym użytkowaniu dekoder CP. Proszę o porady i z góry dziękuje za wszystkie wskazówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Sam stoję (a raczej stałem)  przed takim samym dylematem.... Przeczytaj mój wpis - .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Tomek :)

Właśnie wróciłem ze sklepu, testowałem 9002. Spędziłem tam 2-3 godziny, własny materiał (dekoder CP  nagranym HD i SD z SAT + pliki testowe ). 11. Nie zanotowałem różnic w jakości obrazu pomiędzy 8102, a 9002. Nie piszę o czerni, bo jak wiesz w oświetleniu sklepowym.... 2. Dźwięk(dla mnie ważne !) na plus dla 8102, niestety.... Piszę niestety, bo nie mogę, wobec tego, co znalazłem w sieci  i usłyszałem od Fachowca, brać pod uwagę zakupu 8102. Ta usterka jest typową dla tego modelu i wcześniej, czy później wystąpi.... 

Nie jestem jeszcze na 100% pewien, czy 9002 zawiśnie na mojej ścianie. "Stety"/niestety "skażony" jestem ambilight-em, więc zostaje tylko Philips, a wyboru, co do modelu, dużego nie ma - albo direct led albo Oled.

Jeśli będziesz zainteresowany, proponuję kontakt telefoniczny, chętnie podzielę się moją wiedzą i spostrzeżeniami, z chęcią też posłucham Twoich. Istniej tu na Forum coś takiego, jak prywatne wiadomości (PW) ? - Edit : Istnieje :) Właśnie wysłałem Ci PW. 

Edytowane przez Prolumo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...