Skocz do zawartości
PanC

Oled - w którym sklepie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się do Was drodzy użytkownicy z trochę inną prośbą o pomoc. Telewizor już wybrałem - chciałbym wybrać sklep w którym kupię OLED55B7V. Zakup będę dokonywał w systemie ratalnym.

Przeglądając oferty ze zdziwieniem odkryłem iż właściwie każdy sklep posiada inną ofertę kredytów ratalnych od tych samych banków. Wziąłem się więc za przeszukiwanie i wyłuskałem dwa sklepy które co prawda nie są objęte promocją LG https://www.strefalg.pl/zwrotnakonto/?_ga=2.48127268.2058919631.1517087455-1585447742.1506325790

jednak mimo wszystko ceny to rekompensują. Oto one:

http://www.oledtv.pl/produkt/5006/55B7V+*+*+*+KALIBRACJA+Pro%2B+OLED+*+*+*+*+Autoryzowana+gwarancja+nawet+do+60+miesięcy.+RATY+0%2C35%+miesięcznie?pozostałe

Raty z niskim oprocentowaniem - nie wiem jak prowizja. Do tego kalibracja (chyba w pakiecie już?) W tym sklepie raczej jestem pewny ze TV nie będzie z ekspozycji.

http://www.kajt24.pl/lg-55b7v,id352609.html#

Tutaj jest oferta 10x0% bez prowizji - czy to w ogóle prawda? Jestem dość podejrzliwy w stosunku do takiej oferty. Na morele ostatnio również widziałem taką promocję. Czy faktycznie możną trafić na raty bez dodatkowych opłat?

W tym sklepie mają ostatnią sztukę - istnieje możliwość że będzie z ekspozycji.

 

Bardzo proszę o opinię i ewentualne propozycje innych sklepów. Może allegro będzie lepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A sprawdziłeś te sklepy, czy oby na pewno są prawdziwe?

Bo lekko coś zawiewa id nich Firmą widmo.

Ewentualnie sprawdz czy te oled'y są z PL Dystrybucji. 

Edytowane przez Robert_1988_KrK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W KRS widnieją te firmy więc wszystko wygląda ok. Na stronie jest sporo opinii, sklepy są wyświetlane na skąpcu/ceneo więc raczej nie powinna to być lipa. Czy ktoś z forum ma doświadczenia z tymi sklepami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pragnę ostrzec wszystkich przed zakupami w firmie Digital + w Łodzi .
Kupując sprzęt w tej firmie , jeżeli będziecie mieć szczęście że nic się nie zepsuje i nie będziecie musieli reklamować to zadowolenie sięgnie oceny 5 lub nawet 6 w skali szkolnej. 
Nie daj Boże jednak jak traficie na wadliwy sprzęt.
Ja w roku 2017 kupiłem telewizor w Digital + i po 6 miesiącach użytkowania zwróciłem go z tytułu rękojmi z uwagi na trwałe zmiany w obrazie .  W wielkich bólach telewizor został wymieniony na nowy ale po 8 miesiącach z powodu identycznej wady zgłosiłem telewizor znowu z tytułu rękojmi , otrzymałem nawet opinię serwisu oraz oświadczenie producenta o nienaprawialności sprzętu . Właściciel sklepu Pan Robert przyjął sprawę ,, pozytywnie’’ kazał dostarczyć wadliwy produkt i obiecał zwrócić kasę w terminie ustawowym.
Telewizor zwróciłem w dniu ! 27 grudnia 2018! I od tego czasu nie ma kasy ani telewizora a sklep nie udziel sensownych odpowiedzi .
Sprawa trafiła już do Rzecznika Praw Konsumenta  oraz sądu .
Omijajcie szerokim łukiem bo oszczędność na kasie może wyjść Wam bokiem.
                                                                   Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w myśl przysłowia: chytry dwa razy traci. A ta firma figuruje też pod nazwą "kino w domu"

Taki wałek nie zasługuje na miano "pan" i to jeszcze z dużej litery.

Dzięki za ostrzeżenie i oby wszystko zakończyło się szybko i pozytywnie.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Deimos napisał:

Czyli w myśl przysłowia: chytry dwa razy traci. A ta firma figuruje też pod nazwą "kino w domu"

Taki wałek nie zasługuje na miano "pan" i to jeszcze z dużej litery.

Dzięki za ostrzeżenie i oby wszystko zakończyło się szybko i pozytywnie.

Jak już gdzieś tutaj na forum pisano że telewizory z najwyższej półki najlepiej jest kupować w dużych sieciówkach a takich w Polsce mamy  cztery: RTV Euro, Media Markt, Media Expert i Neonet. U wszystkich pozostałych mniejszych firmach mogą wystąpić problemy z reklamacją jak u kolegi wyżej.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...