Skocz do zawartości
Gmeru

Philips 2018: Firma przedstawia nowe telewizory na 2018 rok!

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem niemal pewny że PUS7303 w wersji IPS to odpowiednik ubiegłorocznego PUS6412 :

https://hdtvpolska.com/philips-pus6412-test-2017-android-tv-z-ambilight-i-matryca-ips/  

Tak że powstaje pytanie czy PUS 7303 w wersji IPS ma procek P5, bo jeżeli nie ma, to wtedy by oznaczało że są upłynniane stare modele PUS6412 pod oznaczeniem PUS7303 z dodanym nowym pilotem. Ale mam nadzieję że takiego numeru to chyba by nie wykręcili .

 

Nowy test 55'' PUS 7303, ale po Rumuńsku :

http://buhnici.ro/un-led-bun-de-black-friday-philips-55pus7303-12-unboxing-review/

 

 

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość z Niemieckiego forum zadzwonił na infolinię Philipsa żeby mu konkretnie powiedzieli, jakie serie i w jakich rozmiarach mają matryce VA a jakie IPS, i mu odpowiedzieli że w związku z tym że firma nie ujawnia takich informacji, więc mu nie udzielą na ten temat żadnej informacji :

http://www.hifi-forum.de/viewthread-152-12247.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam zagwozdkę, bo chciałem kupić 50PUS7303, ale po przeczytaniu tego wątku, sam już nie wiem. Kiki się nad nim "rozpływa", ale widzę że tutaj panuje nieco odmienne zdanie ? Jeśli nie ten model, to co w tej cenie? Bardzo zaciekawił mnie Android TV no i oczywiście ambi. Aktualnie używam 32 calowca od Philipsa, ale powolność menu doprowadza mnie do szału, więc widząc płynność Androida byłem zdecydowany na ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja osobiście drugi raz bym go raczej nie kupił chociaż ma świetny pilot i obecnie gram w gry na padzie z xbox one s.
Zobacz sobie LG 50UK6500 na matrycy VA. Dużo tańszy i jakbym teraz wybieral to chyba ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie kusi mnie Android - więcej możliwości. Właściwie to 50" jest dla mnie za dużo, ale z 43 nie mogę nic sensownego znaleźć. Nad tym LG też się zastanawiałem, ale jednak Android mnie bardziej przekonuje. Szkoda, że UK6500 w wersji 43-calowej jest tylko w IPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowej linii modelowej Sony, to może nastąpić lekki zgryz dla Philipsa, a mianowicie chodzi o potencjalną słabą konkurencyjność nowych modeli Philipsa w obliczu tego że w tabelce z nowymi modelami Sony, nawet najtańsza seria ma ponoć być na matrycach VA direct i uwaga ! wszystkie matryce mają być Triluminos czyli będą obsługiwały szeroki zakres barw, co potrafi tylko najwyższa seria Philipsa na matrycy IPS, tak że Philips ma jeszcze trochę czasu na wprowadzenie zmian do nowej linii na 2019 rok, póki jeszcze można.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła dziś aktualizacja do Oreo.

Piszę post pod postem bo nie mam możliwości edycji:
- nowy Home,
- ustawienia nie zmieniły się,

Największy minus tej aktualizacji to brak możliwości zmieniania poziomu głośności sluchawek. Jedynie w ustawieniach. Ale lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...