Skocz do zawartości
Gmeru

CES 2018: LG zdobywa 90 nagród na CES 2018. LG OLED AI najlepszym telewizorem targów w Las Vegas

Rekomendowane odpowiedzi

CES 2018: LG zdobywa 90 nagród na CES 2018. LG OLED AI najlepszym telewizorem targów w Las Vegas

Podczas tegorocznych targów CES firma LG Electronics otrzymała ponad 90 wyróżnień, w tym przyznaną po raz piąty z rzędu nagrodę Official CES Best TV Product Award, którą uhonorowano nowy telewizor LG OLED C8 wyposażony w sztuczną inteligencję. Wśród przyznanych LG nagród znalazł się także tytuł Best of Show za lodówkę InstaView ThinQ™ oraz za projektor 4K UHD.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nasz znajomy z Olsztyna nie przyslal zadnej nagrody? ;)

 

Dobra teraz dopiero bedzie obscenicznie.

Wiecie cos moze na temat funkcji automatycznej kalibracji LG, ktora to sugerowano rok temu, a wlasnie zademonstrowano?

Zdaje sobie sprawe z tego,  ze nie jest ona tak efektowna jak  kalibracja przez maila, choc sz pewnoscia bardziej efektywna, ale mam nadzieje, ze nie  bedzie tutaj tematem tabu.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas mnie tu nie było. To znaczy nie pisałem postów a portal śledziłem.

Wracając do powyższego wpisu szorko cytowanego z sąsiedniego portalu wybrałem jedno zdanie.

"Jesteśmy nieco rozczarowani brakiem istotnego postępu w panelach"   napisali duńscy dziennikarze.

Ja jestem bardzo rozczarowany. Praktycznie na CES  w kwestii wyświetlaczy obrazu nie zdarzyło się nic co mogłoby być krokiem naprzód.

Niektóre firmy tak jak Samsung to robią ten krok ale w stronę przepaści.

Najważniejsze parametry które powinny teraz napędzać rozwój to HDR i szeroka paleta barw.

A tu każdy ma inny pomysł - HDR 10, HDR 10+, HDR pro , DV i co tam jeszcze kto sobie wymyśli.

Jedne formaty obsługiwane przez HDMI 2.1 drugie tylko przez USB, problem z Youtoobe 4K itd.

Quantum Dot, Nano cel, Q - color i sztuczka marketingowa Qled i Oled.

Praktycznie ani jednej informacji o osiąganych poziomach HDR oprócz marketingowych wodotrysków zbudowanych za ścianą.

Bo nie ma się czym pochwalić.

I zostają zdezorientowani klienci.

"Proszę pana który lepszy OLED Samsung czy LG. Samsung nie produkuje telewizorów z ekranem typu OLED.

Jak to nie produkuje przecież stoi obok pana na półce." - zasłyszane w sklepie.

Może i nowe procesory coś pomogą szczególnie u LG żeby nie było kilkaset wpisów tylko na tym forum od zawiedzionych klientów.

Tych  co to widzą problem bo reszta pewnie nie ma o tym zielonego pojęcia mimo wydanych powyżej 10k ciężko zarobionych pieniędzy.

Grozi mi  chyba że przez kolejny rok zostanę z całkiem dobrze funkcjonując plazmą  65 VT50.

"Basiu zobacz jaki ładny telewizor:o. Nie Stasiu ma nie ładną ramkę, idziemy dalej :angry:" . - też historia ze sklepu.

I więcej takich klientów a biznes będzie się kręcił.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...