Skocz do zawartości
Gmeru

CES 2018: TCL Multimedia odkrywa plany produktowe na rok 2018 podczas tegorocznych targów CES

Rekomendowane odpowiedzi

CES 2018: TCL Multimedia odkrywa plany produktowe na rok 2018 podczas tegorocznych targów CES

TCL, jeden z trójki największych globalnych producentów telewizorów oraz wiodąca marka elektroniki użytkowej, zapowiedział w dniu dzisiejszym, że w 2018 roku zamierza nadal intensywnie pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Potwierdzeniem tych zamiarów jest prezentacja najnowszych modeli inteligentnych telewizorów i nowoczesnych technologii podczas tegorocznych targów CES. Na stoisku firmy w Las Vegas zaprezentowany zostanie flagowy telewizor QLED Xess X6, który został zapowiedziany na targach IFA w sierpniu 2017 r. Dodatkowo, premierowo ukaże się tam nowy model smart TV C76 oraz telewizory z linii P6.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na tego jednocentymetrowego FALD-a od TCL (1200nit) i patrze ... a moj Panas zaczyna plakac. ;)

Nie wrzucam filmu, bo wydaje mi sie, ze nie wypada. Byc moze sami nakreciliscie jakis clip.

Niecierpliwych odsylam do Vincenta.
 

Edytowane przez binary
jakis glitch
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj wrzucaj bo warto. Przecież my z Vincentem za pan brat ;-). Cały czas się widzimy na różnych spotkaniach itp...Fajnie, że Vincent poszedł w YT na max bo dużo ciekawych rzeczy wrzuca:

Mieliśmy coś razem ponagrywać ale niestety jak zwykle nie było czasu :(((( A w końcu cała 3 była w jednym miejscu czyli ja, Maciek i Vincent... ale może kiedyś się uda ;-) A niżej jak zawsze moja ulubiona fota z ostatniego wyjazdu czyli jak to mówimy "europejski Kiki Arczer" zawsze na przodzie ;))))))))))))

Vincent.jpg

Co do TV to jak zwykle coś fajnego od TCL tyle, że to wszystko dla mnie jest trochę poza zasięgiem... cały czas nie czuję marki w Polsce tak jakby to mogło być na ten moment :( Dlatego entuzjazm przy tych nowościach jest nieco mniejszy. Ale robi wrażenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru.
To jeszcze powiedz prosze jak tam topowe Hisense. Ta marka rośnie w siłę na wyspach.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...