Skocz do zawartości
  • 0
MN9

Philips 50PUS6262/12 miracast tv - telefon problem

Pytanie

Witam.

Zakupiłem telewizor Philips 50PUS6262/12 i próbuje połączyć się telefonem poprzez miracast, aby wyświetlić obraz z telefonu na telewizorze, ale telefon nie wyszukuje telewizora. Jednocześnie jest to bardzo dziwne, bo raz udało mi się połączyć i mogłem wszystko odtwarzać. Teraz przy jakiej kolwiek próbie wyszukiwania nie udaje się to nawet przez 2 telefony Samsung S4 i Samsung S7. Przywracałem ustawienia fabryczne dla telewizora i instalowałem ponownie telewizor, nic nie pomogło. Proszę o pomoc, dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Nie o to w tym temacie chodzi o dyskusje o telewizorach, tylko potrzebuję rozwiązania problemu. 

Dzięki za profesjonalną pomoc Xisiek, ale naprawiłem, piątka. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
42 minuty temu, MN9 napisał:

(...) nie udaje się to nawet przez 2 telefony Samsung S4 i Samsung S7.

Cóż jeżeli kupiłeś tv w cenie niższej niż jeden z telefonów i Cię to nie zdziwiło - czemu tak tanio - to teraz już wiesz czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
27 minut temu, Xisiek napisał:

Cóż jeżeli kupiłeś tv w cenie niższej niż jeden z telefonów i Cię to nie zdziwiło - czemu tak tanio - to teraz już wiesz czemu.

Jak mam to zrozumieć? Tak, że owa funkcja się zepsuła, czy, że nie są kompatybilne? (S7 jest kompatybilny gdyż chwile używałem tego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm, że jeżeli 5 calowy telefon kosztuje podobne pieniądze co 50 calowy telewizor to czego możesz się spodziewać po tym drugim? Znakomitej funkcjonalności, doskonałej niezawodności, perfekcyjnej systemu stabilności?

PS. Poczytaj sobie opinie o Philipsie na forum a wszystko w mig zrozumiesz :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...