Skocz do zawartości
Irokez

Sony HW55ES+120" Magicscreen LED+ kalibracja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania komplet:

1. Projektor SONY HW55ES - wyświetlone na dzisiaj 09.01.2018 - 887h, jest to bardzo dobry egzemplarz z poprawną geometrią obrazu, obraz jest żyleta tak jak widać na załączony zdjęciach. Projektor służył także do grania. Projektor jest po profesjonalnej kalibracji Maciej Kopera z skalibruj.tv, skalibrowane są dwa złącza HDMI 1 - tryb Reference (do gammy 2.35) oraz tryb Game (do gammy 2.2); drugie złącze HDMI 2 - skalibrowane pod kablówkę w trybie Reference. Uwaga projektor nie posiada gwarancji producenta, dlatego odbiór sprzętu jest wyłącznie osobisty - można przyjść zobaczyć i wszystko sprawdzić na miejscu u mnie w domu. Jestem pierwszym właścicielem projektora, kupiłem go po znajomości. Do sprzętu dołączony jest oryginalny pilot, karton oraz osłonka na soczewkę. 

Link poniżej do recenzji projektora:

https://hdtvpolska.com/forum/topic/35048-test-projektor-sony-vpl-hw55-es/

2. Ekran Magic Screen Future 120 cali LED z podświetleniem krawędziowym, nie ma żadnych odprysków, wad itd. w załączeniu skan faktury za ekran który dalej jest na gwarancji. Do ekranu jest załączony pilot sterujący podświetleniem w różnych kolorach.

Link poniżej do recenzji ekranu:

https://hdtvpolska.com/test-ekran-projekcyjny-magicscreen-future-10cg10/

Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych zestawów do oglądania filmów w tak atrakcyjnej cenie.

CENA MINIMALNA: 10.000 PLN NETTO

UWAGI DOTYCZĄCE OFERTY:

-odbiór sprzętu ze względu na gabaryty ekranu wyłącznie osobisty, można przyjść i wszystko elegancko sprawdzić na miejscu

-sprzedaje wyłącznie komplet

 

c910ac14473b96e8e4fdbf4f645f.jpg

faf5b65a4506b62bd86d2df56c5c.jpg

aff091a445958e857cb854b35e1c.jpg

20da0a2644a1bf083545a79c1f18.jpg

4178d4e44e4b8c0cd2109a347327.jpg

796810c340349a69291a9cc693c6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDYCJA OFERTY: 

AKTUALNIE JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA OSOBNO PROJEKTORA W CENIE MINIMUM 5.000 PLN - PRZY WYSYŁCE UDZIELAM 7 DNIOWEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ, JEDNAK PREFEROWANY ODBIÓR OSOBISTY.

EKRAN ZA 4.000 PLN - ODBIÓR ZE WZGLĘDU NA GABARYTY WYŁĄCZNIE OSOBISTY. 

Edytowane przez Irokez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety sprzedaż wstrzymana do odwołania - przynajmniej parę miesięcy.

Niestety opóźnił mi się odbiór nowego mieszkania do którego nie wsadziłbym ekranu 120 cali,  więc muszę wstrzymać się ze sprzedażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...