Skocz do zawartości
JAREK 1985

Kino Domowe Yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

tak, generalnie wystarczą 2 kabelki HDMI: 1. od playera do wzmacniacza i 2. z niego do tv lub projektora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gniazdo HDMI ARC w tv i w amplitunerze, z tego co Mi wiadomo wystarczy amplituner połączyć przez te gniazda i będzie git

Edytowane przez JAREK 1985
Pomłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego piszę bo w amplitunerze mam jeszcze wejście HDMI Blu ray, dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W amplitunerze masz tylko jedno wyjście HDMI-OUT ARC - to do telewizora. W tv też masz gniazdo z oznaczeniem ARC.

Pozostałe urządzenia podłączasz pod wejścia  nr 1 (BD), 2 i 3. Te wejścia obsługują sprzęt UHD, pozostałe 2 (4 i 5) służą do starszego sprzętu video lub do audio.

Wszystko jasne?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2018 o 23:13, Barnaba napisał:

W amplitunerze masz tylko jedno wyjście HDMI-OUT ARC - to do telewizora. W tv też masz gniazdo z oznaczeniem ARC.

Pozostałe urządzenia podłączasz pod wejścia  nr 1 (BD), 2 i 3. Te wejścia obsługują sprzęt UHD, pozostałe 2 (4 i 5) służą do starszego sprzętu video lub do audio.

Wszystko jasne?

Mam jeszcze sprawę czy do tego mojego amplitunera da się podłączyć wtyki bananowe, próbowałem i są za małe otwory

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JAREK 1985 napisał:

Mam jeszcze sprawę czy do tego mojego amplitunera da się podłączyć wtyki bananowe, próbowałem i są za małe otwory

 

Kolego, kilka sekund na zadanie wujkowi google pytania i pierwszy wynik: 

 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Barnaba napisał:

Kolego, kilka sekund na zadanie wujkowi google pytania i pierwszy wynik: 

 

Dziękuję bardzo za pomoc, ha zatyczki są dobre

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...