Skocz do zawartości
Gmeru

Sklepy w Polsce ze sprzętem HDTV - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zna ktoś sklep internetowy redcoon.pl ??? Chce tam kupić telewizor. Przyznam się że po raz pierwszy będę kupował coś przez internet za tak dużą kwotę i mam pewne obawy, jest się czego bać czy spokojnie można kupować?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2010 r zamierzalem kupic u nich tv. Zamówienie przyjeli do realizacji w ciagu tygodnia. Po 10 dniach okazało się że nie mają towaru na stanie. I co ciekawe, nie zamierzali nawet mnie o tym powiadomic. Po tygodniu od zlożenia zamowienia zacząłem sie dowiadywać co moim zamówieniem. Pokrętnie zaczeli tłumaczyć, że realizacja przeciągnie sie o kilka dni. Po nastepnym tygodniu dowiedzialem sie (znowu po mojej interwencji). że w bieżącym roku już nie będzie możliwości dostawy. To byl listopad 2010 rok. Tv Sony HX900.Z opcją zapłaty przy odbiorze. W innym sklepie dostalem po tygodniu bez problemów z ceną o 500 zl niższą. Pojechałem odebrac osobiście. Wtedy to był koszt 9700 zł. W Sony Center proponowano mi za 12 000. Pozdrawiam.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy ktoś kupował w sklepie rtvmax.pl? Planuje kupić Oled'a. Czy rzeczywiście ceny tegorocznych modeli Oled LG z serii B i E już tak spadły? Przy ogłoszeniu modeli było: 

OLED55E6V - 21 999 zł

OLED55B6V - 15 999 zł

 

teraz w tym sklepie jest:

 

OLED55E6V - 13 797 zł

OLED55B6 - 9 995 zł

 

Co prawda w tym drugim przypadku (model B) oznaczenie jest bez literki V na końcu, a w innych sklepach (z podobną ceną) jest literka J zamiast V. Czy to jest jakaś różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kamda89 napisał:

Witam, zna ktoś sklep internetowy redcoon.pl ??? Chce tam kupić telewizor. Przyznam się że po raz pierwszy będę kupował coś przez internet za tak dużą kwotę i mam pewne obawy, jest się czego bać czy spokojnie można kupować?? 

Ten sam właściciel co Media-Saturn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli śmiało można kupować?? jak już pisałem pierwszy raz chce kupić coś przez internet za tak dużą kwotę i dlatego mam pewne obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2016 o 17:47, kamda89 napisał:

Witam, zna ktoś sklep internetowy redcoon.pl ??? Chce tam kupić telewizor. Przyznam się że po raz pierwszy będę kupował coś przez internet za tak dużą kwotę i mam pewne obawy, jest się czego bać czy spokojnie można kupować?? 

Kupowałem u nich 3 czy 4 lata temu kamerę panasa za  6k i było OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kamda89 napisał:

Czyli śmiało można kupować?? jak już pisałem pierwszy raz chce kupić coś przez internet za tak dużą kwotę i dlatego mam pewne obawy

Kupuj śmiało.Bezpieczny sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też u nich kupowałem kilka razy i zero problemów. Szybko wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zna ktoś sklep internetowy redcoon.pl ??? Chce tam kupić telewizor. Przyznam się że po raz pierwszy będę kupował coś przez internet za tak dużą kwotę i mam pewne obawy, jest się czego bać czy spokojnie można kupować?? 

Spokojnie możesz kupować, sam robiłem tam zakupy i było wszystko OK. Szybko dostarczyli towar do domu kurierem i to w cenie zakupów teraz jest chyba jakaś promocja na bezpłatną wysyłkę.
Pozdr

Ja się również popytam czy rtvmax.pl jak i kinowdomu.pl (digital+) to ten sam właściciel? Bezpiecznie się u nich przez internet wyposażyć i co w przypadku chęci zwrotu w 14 dni nie będzie problemów? Zwrot sprzętu i kasy itp.
Miał ktokolwiek doświadczenia? W końcu tv za parę tysięcy....
Dzięki za info


Spokojnie możesz kupować, sam robiłem tam zakupy i było wszystko OK. Szybko dostarczyli towar do domu kurierem i to w cenie zakupów teraz jest chyba jakaś promocja na bezpłatną wysyłkę.
Pozdr

Oczywiście nie mogę tego posta edytować (powyżej) za co przepraszam (i ewentualnie proszę o jego poprawienie) jednak pytanie zadam po raz kolejny bo tak wygląda jakbym sam sobie odpowiedział :)

Czy  rtvmax.pl jak i kinowdomu.pl (digital+) to ten sam właściciel? Bezpiecznie się u nich przez internet wyposażyć i co w przypadku chęci zwrotu w 14 dni? nie będzie problemów? Zwrot sprzętu i kasy itp. jak TV okaże się nieodpowiedni?
Miał ktokolwiek doświadczenia? W końcu tv za parę tysięcy.... DX780
Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed wyborem 40" telewizora do konsoli Xbox One X. Tylko 40" ponieważ będzie on zainstalowany na ścianie nad biurkiem i odległość gracza od ekranu to około 80-90cm. Więc blisko. Jestem też ograniczony przestrzenią. Co prawda zmieści się 43", ale nie wiem czy to aby nie za dużo na tak małą odległość. Będzie do niego podłączony też komputer stacjonarny więc dobrze by było żeby radził sobie i z takim sygnałem.

Na tą chwilę mam w puli: Samsung 40MU6172 i Samsung 40MU6472 oraz Panasonic 40EX620E i Panasonic 40EX633E.

Budżet max 2500 złotych.

Co sądzicie o wyborze? Może ktoś ma i używa jakiegoś z powyższych? Może macie inne propozycje.

4K UHD i HDR to konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym polecić sklep "PHU Ewela" z Jarocina. Trudnią sie sprzedażą telewizorów marki Samsung oraz LG z niemieckiej dystrybucji. TV są nowe, w korzystnej cenie oraz w świetnym stanie. Jeśli nie przeszkadza komuś inny tuner DVB-T to chyba nie ma nad czy sie zastanawiać. Sam kupiłem u nich Samsunga model KS9000 i jestem bardzo zadowolony. Oto ich strona na allegro:
 
https://allegro.pl/uzytkownik/PHUEwela?order=m

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robiłem rekonesans na temat OLEDów. Borys to podobno sprawdzony "sklep" i można brać. Chyba, że od grudnia się coś zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2018 o 13:49, Jarosław Świtoń napisał:

Witam

Czy miał ktoś styczność z avgcomputers sklep internetowy z Poznania?

Również podłączam sie pod pytanie. Mają wyśmienite ceny w swoim sklepie na allegro, ale w dużym stopniu ciekawi mnie pochodzenie towaru, bo zdarzają sie modele zarówno z polskiego jak i niemieckiego rynku, więc albo skupują uszkodzone, albo mają umowe z którąś z sieci sklepów RTV na odkupienie resztek magazynowych LG i Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Sony Centre w Silesia City Center w którym miałem kupować za niedługo swoją Bravie 55XF90 został zlikwidowany, tym samym muszę szukać innego sklepu gdzie mógłbym go kupić w najlepsze cenie. W salonie Sony było to 5699, podczas gdy w Media Markt w tej samej galerii kosztuje 5999 zł. Czy znacie i polecacie jakiś sklep w Katowicach i okolicach gdzie sprzedają ten model i to po dobrej cenie ? 

Z tego co widzę RTV euro agd ma go też w cenie 5699 zł, ale obawiam się trochę tego sklepu tak jak Medie expert że gdy przyjadę mogę dostać TV po wystawowego, a już się kiedyś na to naciąłem na szczęście przy tańszym TV . Liczę na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M4co Nie, nawet na pewno :P Wydaję mi się że przenieśli włąśnie te Sony Centre do Silesii, a teraz z Silesii przenoszą go do nowej galerii Libero, z tym że otwierają ją dopiero tydzień później, a nie chcę/nie mogę czekać :P jestem już napalony na dany dzień że właśnie wtedy dorwę swoje nowe cacko :D

Dlatego szukam dalej, jakieś pomysły ? Katowice i okolice . Myślałem też ewentualnie by zamówić ten TV na stronie Sony Centre z odbiorem w ich punkcie w Krakowie bądź Częstochowie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BenioLegend dawno mnie tam nie było i nie jestem na bieżąco, to chyba faktycznie jedynie pozostaje sc w Krakowie jeśli nie ufasz sklepom rtv, dla świętego spokoju, a do Krakowa czy Częstochowy nie jest znów tak daleko zależy gdzie masz bliżej. Znam ten ból, ja zamawiałem kilka dni przed wigilią do altusa i z Krakowa przywieźli sztukę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...