Skocz do zawartości
tede80

Kolumny 5.0 do salonu 33m2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od razu zaznaczę, że nie jestem wymagającym słuchaczem skoro do tej pory byłem zadowolony z zestawu Koda AV707 + SW1000 + Onkyo TX-SR608 słuchane na 17m2, lecz za dwa tygodnie przeprowadzam się i będę potrzebował zestawu 5.0 do nagłośnienia salonu 33m2, jaki zestaw temu podoła i zagra troszkę lepiej od AV707? Amplituner zostanie lub będzie TX-NR676E, subwoofer już czeka w pudle BK Elec Monolith+

Poniżej rzut salonu 33m2

R - kolumna prawa

L - kolumna lewa

SW - Subwoofer

 

SW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diana dzięki za odpowiedź, Klipsch na pewno zagra lepiej od Kody ale ja nie potrzebuję aż takiego przeskoku :)  może jakiś zestaw TAGA, STX, Pylon? tylko jaki, czym się sugerować biorąc pod uwagę metraż pomieszczenia do nagłośnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
diana dzięki za odpowiedź, Klipsch na pewno zagra lepiej od Kody ale ja nie potrzebuję aż takiego przeskoku   może jakiś zestaw TAGA, STX, Pylon? tylko jaki, czym się sugerować biorąc pod uwagę metraż pomieszczenia do nagłośnienia?
Idź posłuchaj i weź te które Ci się podobają

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vandel1 weź i idź w takiej mieścinie gdzie mieszkam :) pewnie, że bym chętnie poszedł, tylko nie ma gdzie. Podpowiedzcie na co zwracać uwagę jeśli to ma być salon 33m2, chodzi mi o parametry zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vandel1 weź i idź w takiej mieścinie gdzie mieszkam pewnie, że bym chętnie poszedł, tylko nie ma gdzie. Podpowiedzcie na co zwracać uwagę jeśli to ma być salon 33m2, chodzi mi o parametry zestawu.
Naprawdę nikomu już nic nie polecę w ciemno. Sam się przekonałem że wyszedłem z innymi kolumnami niż mi polecane i wydawało mi się że będą dobre dla mnie. Komunikacja jest. Umów się na odsłuch. 1 dzień poświęć na to i będziesz zadowolony

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tak zrobię, dam znać w tym temacie co z tego wyszło, dzięki za zainteresowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to chyba tak zrobię, dam znać w tym temacie co z tego wyszło, dzięki za zainteresowanie
Czekamy na info

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...