Skocz do zawartości
SlawekR

Mirai DTL-632V200 test nieco bardziej szczegółowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja również mam zamiar kupic Miraia, ale mam dylemat v200 czy e500, przydał by sie test e500 na forum... ;) Tu kieruje sie do SlawkaR (stwarzasz wrażenie obcykanego ;]) mianowicie, może masz jakieś pojęcie na temat e500, czy ma to wszystko co v200 i jeszcze troche czy obcieli go lekko? Bardzo mi zależy na regulacji lampami (v200) nie wiem czy e500 posiada taki bajer... Telewizor głównie do kablówki, DVD i PC i tu pytanie do wszystkich, jak sprawuje wam sie e200/e500 na kablówce? Prosiłbym również o jakies zdjęcia... :P

Pozdrawiam!

PS Podobno e500 nie ma sleep time, czy to prawda?

Edytowane przez best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kupilem niedawno DTL-832E600 i zauwazylem ze nie potrafie w nim znalezc takiej funkcji jak czasowy wylacznik a moze w nim czegos takiego nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='best' post='75825' date='26.12.2007, 01:27 ']PS Podobno e500 nie ma sleep time, czy to prawda?[/quote]
Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ech mnie cały czas martwi jak 500 zachwa sie gdy dostanie sygnał ntsc po componencie ,mirai twierdzi ze bedzie smigac polski dystrybutor to nawet na maila niechce odpisac w modelu 200 to choc pisalo ze ntsc video obrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='telemaniak' post='81623' date='25.01.2008, 21:09 ']znalazł ktoś sposób jak regulowac HUE ?[/quote]

Należy ustawić jedną z predefiniowanych ustawien obrazu np. Film, Fantastyczny,
nastepnie wylaczyć tv :) , wlaczyć ponownie :) ->odcien/hue powinno byc odblokowane po wybraniu uzytkownik1, uzytkownik2.
Po wyregulowaniu odcien/hue, funkcja ta po wyjsciu z menu zostaje ponownie zablokowana, ale z ta wartoscia ktora ustawiles.
Żeby znowu móc ja regulowac nalezy powtorzyc czynnnosci o ktorych napisalem na poczatku.

Bartek

Edytowane przez sbartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oto kombinacja klawiszy by wejśc w tryb fabryczny.... może mądrzejsi ode mnie coś doradzą, może coś włączyć , lub wyłączyć, lub poprawić. ja się nie tykam. jak nie wiem co do czego służy.
pozdrawiam

wejście w tryb fabryczny to wciskanie po kolei klawiszy:

1.G
2.Y
3.B
4.SLEEP

na pewno można sprawdzić wersje oprogramowania.... najnowsza to:

2.197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='telemaniak' post='88179' date='26.02.2008, 16:15 ']oto kombinacja klawiszy by wejśc w tryb fabryczny.... może mądrzejsi ode mnie coś doradzą, może coś włączyć , lub wyłączyć, lub poprawić. ja się nie tykam. jak nie wiem co do czego służy.
pozdrawiam

wejście w tryb fabryczny to wciskanie po kolei klawiszy:

1.G
2.Y
3.B
4.SLEEP

na pewno można sprawdzić wersje oprogramowania.... najnowsza to:

2.197[/quote]

Super!
Bardzo dziękuję za to info. Pytanie teraz do kogoś mądrego, czy da się tam zmienić coś w kwestii poszerzenia w pionie obrazu np. w trybie "Movie Exp.", który rozciąga obraz tylko w poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie userzy, proponuje aby w wątku na temat trybu serwisowego(lub tu sami wybierzcie) wpisać swoje ustawienia z menu serwisowego tzn. ustawienia kolorów i i całej reszty,porównamy kto jak ma.
Kto wie może mamy różne ustawienia.
Proponuje tez wpisać wersję która się wyświetla.
Myślę że ten temat troszkę się ożywi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mma pytanko czy ten tv bedzie dobry po xboxa z wejsciem hdmi i czym ten telewizor rozni sie od MIRAI 32'' LCD DTL-632E500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...