Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix potrzebuje 15,26 Mb/s. Mnie się udało to osiągnąć przy necie o prędkości 20 Mb/s co nie jest niczym dziwnym. Wszystko zależy od tego ile urządzeń ssie tą prędkość. Teraz mam 50 Mb/s i działa tak samo. Cały czas po wi-fi jadę.
Dziękuję, Micro. Sprawdzę przy najbliższej okazji.

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz 0,72Mbs /480. To chyba słabo? Nie wiem czemu przy łączu 70-75mbs/s pokazuje mi tylko 0,72Mbs. Telewizor bierze net przez wifi. Teraz pokazuje 1.10Mb/s /480. Nie czaję czemu taki słaby wynik.

 

Edytowane przez rollerski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dramat. Router się nie wyrabia raczej. Sam TV wifi ma bez zarzutu. Ja mam w domu 7 urządzeń i 50 Mb/s. Netflix hula pełną rurą. Czasami przy weekendzie spada do 9 Mb/s ale to wina raczej obłożenia streamingu. Netflix gwarantuje rozdzielczość 4K a nie przepływność, więc nawet nie ma się czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ustawić żeby ten tv włączał się po włączeniu dekodera nc+, jest w ogóle taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, u mnie włącza i wyłącza się razem z tunerem. Wprawdzie nie od nc+ ale połączonym też HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można się podpiąć. Też mam ten model. Kupiłem jakiś miesiąc temu i przy oglądaniu, raczej tylko na netflixie i ogólnie na necie, też pojawiają się kwadraty na ciemnym polu. Wiadomo jak się ogląda coś na zalukaj albo na cda w HD to nie spodziewam się super jakości ale Netflix też nie dawał SB rady. Ogólnie prędkość pobierania była koło 7-9 mb/s. Teraz zauważyłem 3 martwe piksele świecące na zielono. Nie wiecie czasem czy można to reklamować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwe pixele należy reklamować. Panasonic powinien uznać reklamację.

Co do kwadratów to trzeba się niestety przyzwyczaić, albo oglądać treści w max rozdzielczości. 
Przy oglądaniu dokładnie na wprost ekranu efekt jest nieco mniej uciążliwy.

Nie przejmuj się tak kwadratami, to jest całkiem przyzwoity telewizor, obraz bardzo naturalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2018 o 10:16, arzak napisał:

Martwe pixele należy reklamować. Panasonic powinien uznać reklamację.

Co do kwadratów to trzeba się niestety przyzwyczaić, albo oglądać treści w max rozdzielczości. 
Przy oglądaniu dokładnie na wprost ekranu efekt jest nieco mniej uciążliwy.

Nie przejmuj się tak kwadratami, to jest całkiem przyzwoity telewizor, obraz bardzo naturalny.

Jak można się przyzwyczaić do kwadratów na czarnym tle? W nocy film o ciemnych scenach to tragedia. To musi być wada tych telewizorów. 

 

Dnia 14.05.2018 o 10:16, arzak napisał:

Martwe pixele należy reklamować. Panasonic powinien uznać reklamację.

Co do kwadratów to trzeba się niestety przyzwyczaić, albo oglądać treści w max rozdzielczości. 
Przy oglądaniu dokładnie na wprost ekranu efekt jest nieco mniej uciążliwy.

Nie przejmuj się tak kwadratami, to jest całkiem przyzwoity telewizor, obraz bardzo naturalny.

Jak można się przyzwyczaić do kwadratów na czarnym tle? W nocy film o ciemnych scenach to tragedia. To musi być wada tych telewizorów. 

Smutny ja nie będę. Mam wykupione ubezpieczenie. Rozp..... matryce i git. Powiem że dziecko stłukło.

 

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu też kupiłem tego Panasonica i na kablówce, czyli na słabym sygnale też miałem te dziwne kwadraty na czarnym tle. Mój stary Panasonic na IPS miał bardziej jednolitą czerń niż ten nowy na MVA. Próbowałem różnych ustawień ale bez zmian, ten model już tak chyba ma, przynajmniej w moim egzemplarzu nie było vertical bandingu i miał w miarę równomierne podświetlenie ale i tak poszedł na zwrot bo nie wyobrażam sobie oglądania z tymi kwadratami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ips zawsze będzie bardziej jednolita czerń z innego powodu. IPS nigdy nie uzyska takiej czerni jak MVA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że na ipsie będzie słabsza czerń niż na mva ze względu na inne ułożenie ciekłych kryształów względem powierzchni panelu ale w tym przypadku czyli słabego sygnału czerń na Panasie  z matrycą ips jest bardziej jednolita (ale równocześnie ciemnosrebrana zamiast czarnej) niż na Panasie z mva, która jest czarniejsza ale z tymi migającymi kwadratami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...