Skocz do zawartości
plejaz

Samsung UE40C5000, DVB-C MPEG-4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam dosyć leciwy telewizor, ale w pełni sprawny w zupełności wystarczający na moje potrzeby.

Mój operator wprowadził do sprzedaży możliwość zmiany dekodera na moduł CI+.

W ogólnej informacji dostawcy moduł ten opisywany jest w taki sposób:

Cytat

"Moduł instaluje się bezpośrednio w specjalnym gnieździe telewizora (z tunerem DVB-C MPEG-4), które obsługuje standard CI+."

Znalazłem mój model telewizora, ale nie do końca jestem pewien czy faktycznie będzie to działało.

Na tej stronie opisane jest, że telewizor obsługuje Tuner cyfrowy DVB-T, DVB-C oraz na stronie producenta na stronie 103 również wskazane jest, że telewizor obsługuje ten standard.

Cytat

Funkcje telewizji cyfrowej (DVB) są dostępne tylko w krajach/regionach, gdzie emitowane są sygnały naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG2 i
MPEG4 AVC) lub gdzie obsługiwana jest kompatybilna cyfrowa telewizja kablowa DVB-C (MPEG2 i MPEG4 AAC). Aby dowiedzieć się, czy sygnał
DVB-T lub DVB-C jest dostępny, należy zapytać sprzedawcę.
2. DVB-T to europejski standard emisji sygnału naziemnej telewizji cyfrowej, DVB-C jest standardem emisji sygnału kablowej telewizji cyfrowej. Standard
ten nie zawiera jednak niektórych zróżnicowanych funkcji, takich jak EPG (Electric Programme Guide), VOD (Video On Demand) itp. Takie funkcje
mogą nie być z tego powodu obecnie obsługiwane.
3. Chociaż telewizor jest zgodny ze standardami telewizji DVB-T i DVB-C na miesiąc sierpień 2008 r., nie jest możliwe zagwarantowanie obsługi
przyszłych standardów emisji naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i kablowej telewizji cyfrowej DVB-C.

Czy mój telewizor jest zgodny z modułem, który dostarcza operator ?

Czy ktoś korzysta z modułu CI+ ?

Czy szybkość przełączania między kanałami różni się od tego co dostarczają dekodery ?

Na koniec dodam jeszcze, że po podłączeniu do telewizora kabla antenowego od dostawcy kablowego, bez problemu wyszukuje kanały telewizji naziemnej.

Edytowane przez plejaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...