Skocz do zawartości
Maciej Koper

Epson EH-TW5650 TEST najtańszego, polecanego projektora do kina domowego, sportu i gier

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę żecna początek 100cali z 3m jest ok. Ja po kilku latach oglądanie dałbym radę chyba ogarnąć 120 cali z tej odległości.
Co do 3D raczej nie jestem autorytetem żeby się wypowiadać co gra lepiej bo nie mam porównania z TV 3D bo nie mam telewizora od kilku lat i raczej mieć nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie mi czy warto nadal kupić tw-5650? Jest dobra promocja na Amazon UK i wychodzi za 2500 niecałe. Warto czy za te pieniądze jest coś lepszego? Głownie sport i filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2018 o 09:50, Piotr Kostrzewa napisał:

Czy właściwie tego projektora mają w menu > ustawienia opcję podłączenia/wyszukania urządzeń bluetooth (w instrukcji jest taka opcja natomiast w opcjach nie ma)

 

Dnia 7.04.2018 o 15:21, Kacper1 napisał:

Hej,

Nie ma tej opcji. Chyba ten peojektor nie obsluguje bluetooth. Pewnie to blad w instrukcji

Witam,

znalazłem w sieci sposób na aktywację bluetooth. Mogę potwierdzić jego działanie. Wiem, że temat stary, ale podejrzewam, że jeszcze niejednej osobie się przyda.

Jak odblokować dźwięk Bluetooth?
1. Włącz projektor i uruchom go
2. Naciśnij klawisz menu przez około 10 sekund
3. Naciśnij klawisz ESC dwa razy
4. Naciśnij klawisz menu ponownie przez około 10 sekund
5. Naciśnij jeszcze raz klawisz ESC
6. Otworzy się menu DIP-SW. Ustaw DIP SW 7 BIT 2 w pozycji 1.
7. Naciśnij klawisz ESC i wyłącz projektor.
8. Po włączeniu dźwięk Bluetooth można włączyć za pomocą menu i ustawień. 

Właśnie w ten sposób przed chwilą aktywowałem tę funkcję w moim projektorze i bez problemu połączyłem się z miniwieżą. 

Pozdrawiam, Hubert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2019 o 11:07, gutozaur napisał:

Panowie, powiedzcie mi czy warto nadal kupić tw-5650? Jest dobra promocja na Amazon UK i wychodzi za 2500 niecałe. Warto czy za te pieniądze jest coś lepszego? Głownie sport i filmy.

Witam.

Odświeżę temat. 

Mam podobny dylemat, szukam projektora: 

Użytek na seriale, filmy, czasami prezentacje firmowe na szkoleniach. 
Musi byc przenośny najlepiej z podłączeniem wifi. 
Szukałem i myślałem dla mnie nad rozwiązaniem mój typ Epson eh-tw5650 czy jest może coś jeszcze wartego uwagi w podobnej półce cenowej? 
 
Bardziej zależy mi na jasności niż na czerni ponieważ będę go użytkował również w dzień. 
W domu do filmów i seriali planuje zawiesić jakiś szary ekran rozwijalny, oglądam z odległości 3-3,5m,A do prezentacji firmowych na stojaku. 
 
Co możecie mi polecić w zamian za TW-5650? 
 
Wpadł mi w oko EPSON EF-100B laser. 
Tylko jak to się ma do jakości i ogólnych wrażeń? Przemawia do mnie mały gabaryt, szybki start i mobilność ale czy jakość dorówna choćby w 90% temu TW-5650? 
Chodzi mi o ekran wielkości rzędu 80-100"
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobry serwis od projektorów Epsona? Chcę zrobić pełne czyszczenie optyki i paneli LCD łącznie z wymianą lampy. Mam kilka jaśniejszych punktów na czarnym tle. Projektor Epson TW5650. Myśle że to zabrudzone panele. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Zakupiłem Epsona 5650. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu jedynym mankamentem jest problem z podłączeniem przez bluetooth z soundbarem. Najpierw Samsunga, a teraz wymieniłem na JBL i żaden nie chce się połączyć z Esponem.

Epson łączy się przez bluetooth ze słuchawkami jak również z małym głośnikiem JBL. Natomiast z żadnym z soundbarów.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest opcja umieszczenia tego projektora na wysokiej półce (górna krawędź ekranu) bez obracania go do góry nogami? 
Z jakiegoś powodu strona projectorcentral wyświetla ten projektor centralnie i nie kumam o co cho.

image.thumb.png.369da8178ed31081ab584fafbba917ef.png

Edytowane przez Grzegorz Sojka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.07.2020 o 16:46, Grzegorz Sojka napisał:

Panowie, czy jest opcja umieszczenia tego projektora na wysokiej półce (górna krawędź ekranu) bez obracania go do góry nogami? 
Z jakiegoś powodu strona projectorcentral wyświetla ten projektor centralnie i nie kumam o co cho.

image.thumb.png.369da8178ed31081ab584fafbba917ef.png

Może być problem, choć przy lekkim przechyleniu i regulacji lens shiftem powiniendać radę. 

Mam też pytanie do użytkowników modelu 5650. Czy wasze projektory w trybie ECO są głośne? Mój buczy na tyle, że przeszkadza to w oglądaniu filmów nawet na kinie domomowym: ciche sceny, dialogi. Tryb normalny to mały odrzutowiec.

Edytowane przez Malina Malinowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Malina Malinowski napisał:

Może być problem, choć przy lekkim przechyleniu i regulacji lens shiftem powiniendać radę.

Przechylenie zrobi trapez, a korekta trapezu jest stratna. 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grzegorz Sojka napisał:

Przechylenie zrobi trapez, a korekta trapezu jest stratna. 😕

Tak wiem niestety. Samym lensem będzie ciężko, chyba tylko opcja do góry nogami. 

Powiecie jak z tą głośnością pracy w trybie ECO u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Czy jest na rynku dostępny jakiś podobny parametrami projektor do Epson EH-TW5650 ? Zastanawiam się nad zakupem, ale niestety ciężko go kupić, więc zastanawiam się czy jest szansa na zakup innego podobnego w cenie do 3000 zł ? Z góry dziękuję.  Przy okazji pozdrowienia dla sebaa :)  dzięki wielkie za podpowiedzi i pomoc.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...