Skocz do zawartości
Cocacola452

XBOX ONE X P.S PADAJĄ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy posiada tutaj ktoś konsolę xbox one x w wersji project scorpio? na zagranicznych forach ludzie piszą 

reddit.com/r/xboxone/comments/7bbpuj/techmy_xbox_one_x_is_already_dead/

konsole padają..po paru h grania wyłączają się zaś innym od razu po podłączeniu nic konsola nie startuje.Innemu wentylator głośno chodzi jak by odrzutowiec startował i wyłączyła się też konsola z informacją o możliwym przegrzaniu.Ponoć dotyczy do wersji scorpio,ale i na zwykłej ktoś pisał,że to miał na reddit.com

na forum xboxforum.pl też w wątku o xbox one x jest już jedna osoba z PL której konsola po 2 czy 3 dniach umarła

Pisze to na trzecim forum już bo chciałbym aby ktoś napisał jak się sprawuje konsola czy coś się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc - Project Scorpio trafił w moje ręce we wtorek ok. 14:00. Od tamtej pory chodzi praktycznie non stop, głównie przez pobieranie gier - (jakieś 640GB do tej pory) ale i kilkugodzinne granie dzień w dzień (wiadomo - testowanie jak gry chodzą i pracują na OLED TV ;)  - Forza Horizon 3, Titanfall 2, Destiny, Battlefield 1, wczoraj pojawił się Battlefront 2 w EA Acess - jest co robić ;)

Konsola do tej pory 1 raz - tak - JEDEN RAZ - włączyła wentylator podczas grania! Ale było to na kilkanaście sekund i wyłączył się. Poza tym nawet nie słyszę, że pracuje (noo, poza płytą w napędzie, ale to czasami jak docztuje).

Poza tym - zero problemów. Chodzi jak burza, nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów. Nawet temperaturę konsoli mierzyłem (mam kamerę termowizyjną) i jest przyzwoicie (40 st. nawet nie miałem). Z tymi problemami owszem, mogą się pojawić pewne problemy, tak samo było z wersją "S" - też zgłaszali że wentylator hałasuje itp. Lecz nie zwalałbym na niedopracowany projekt samej konsoli (to nie te czasy rooda na X360) a na ewentualne pojedyncze przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...