Skocz do zawartości
GoBack

55SJ800V

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to mój pierwszy post to witam wszystkich. 

Od kilku tygodni rozglądam się za jakimś ciekawym TV i znalazłem wydaje mi się, że dobrą promocję na TV, o którym jest mowa w wątku. Nie wiem czy można wstawiać linki w każdym razie jest promocja i można go kupić za 3999zł. Byłem praktycznie zdecydowany na samsunga UEMU7002 lecz wydaje mi się, że ta opcja może być korzystniejsza. Może ktoś z forumowiczów doradzić, który wybór jest lepszy? Nie znalazłem na tym forum ani wątku o nim ani żadnego testu, a może ktoś miał okazję testować? Tv będzie współpracowało głównie z xbox one x więc niski input lag i przystępne HDR w cenie, że tak powiem. Jeżeli ktoś ma inne propozycje to jak najbardziej jestem otwarty. Budżet to tak maks do 5000zł. 

 

Edit: Przepraszam za potrójny wątek ale post się ładował i go pomnożyło, proszę administratora o usunięcie pozostałych dwóch wątków bo z tego co widzę nie mam takiej możliwości

Edytowane przez GoBack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wypełnij tabelkę, będzie łatwiej doradzić. :)

Edytowane przez Robert_1988_KrK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy ten telewizor jest warty zakupu?

Z minusów jakie udało mi się odnaleźć to zbyt mała jasność i tym samym nie ma mowy o prawdziwym HDR oraz matryca RGBW, która ponoć nie wyświetla pełnej rozdzielczości 4K. A może w przypadku modeli na rok 2017 z serii premium (czyli od modelu sj800v wzwyż) jest lepiej? Jakie są Wasze spostrzeżenia?

Tabelki nie wypełniam, ponieważ to co mnie interesuje to uzyskanie jak najwięcej informacji odnośnie tego konkretnego modelu.

Z góry dziękuję za wszystkie wartościowe komentarze.

Edytowane przez jaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już bardzo chcecie wyrzucić pieniądze w błoto to kupcie lcd od LG, jeżeli chcecie sensowny tv to dołóżcie nieco do OLEDa A7, a jesli interesuje zabawa w 4K, lepsze kolory, jakis HDR, i granie w gry to Samsung Mu70.., Panasonic ex700, ex780, Sony xe90 .. ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...