Skocz do zawartości
supMike

może ktoś wie ile będzie kosztować ten "POLSATbox"???

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna korzystam z "usług" cyfrowego polsatu i jestem z tego zadowolony, choć długo zastanawiałem się nad nką...
Jednak ilość interesujących kanałów, przełożyłem nad jakość N-ki, lecz chciałbym obejrzeć sobie chociaż przeskalowany sygnał na moim Samsungu 27 cali LCD :angry:
czy ktoś jest poinformowany ile zapłacę za ten dekoder z obsługą HDTV???
i czy ktoś ustawiał parametry LCD samsung na CP?? jakie sa najlepsze?? (mianowicie chodzi mi o format obrazu, bo mam pare opcji: letterbox, panscan, pelny, itp. i wydaje mi sie ze najlepsza jakosc jest przy standardowym ustawieniu 4:3, jednocześnie pytam dlaczego??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='supMike' post='33976' date='10.01.2007, 01:11 ']Od niedawna korzystam z "usług" cyfrowego polsatu i jestem z tego zadowolony, choć długo zastanawiałem się nad nką...
Jednak ilość interesujących kanałów, przełożyłem nad jakość N-ki, )[/quote]A jakie to interesujące kanały są na Polsacie N ma 6 Discovery a Polsat tylko 4 albo jaki ciekawy kanał filmowy mają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='supMike' post='33976' date='10.01.2007, 02:11 ']Od niedawna korzystam z "usług" cyfrowego polsatu i jestem z tego zadowolony, choć długo zastanawiałem się nad nką...
Jednak ilość interesujących kanałów, przełożyłem nad jakość N-ki, lecz chciałbym obejrzeć sobie chociaż przeskalowany sygnał na moim Samsungu 27 cali LCD :P
czy ktoś jest poinformowany ile zapłacę za ten dekoder z obsługą HDTV???[/quote]

A któż to może wiedzieć, to pieśń przyszłości.

[quote name='supMike' post='33976' date='10.01.2007, 02:11 ']i czy ktoś ustawiał parametry LCD samsung na CP?? jakie sa najlepsze?? (mianowicie chodzi mi o format obrazu, bo mam pare opcji: letterbox, panscan, pelny, itp. i wydaje mi sie ze najlepsza jakosc jest przy standardowym ustawieniu 4:3, jednocześnie pytam dlaczego??)[/quote]

4:3 jest najlepszy bo tak jest sygnał nadawany i przy takim ustawieniu jest najmniejsza ingerencja elektroniki skalującej w sygnał. Dlatego taki obraz postrzegasz jako najlepszy. Do tego w 4:3 obraz jest relatywnie najmniejszy jeśli chodzi o wymiary, więc przy tej samej odległości oglądania oko ludzkie bardziej uśrednia sygnał i obraz wydaje się lepszej jakości. W przypadku LCD przekątna ekranu i odległość mają kluczowe znaczenie przy sygnałach SD. Przekonałem się o tym na własnej skórze :P.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kobo' post='36861' date='28.01.2007, 23:32 ']A jakie to interesujące kanały są na Polsacie N ma 6 Discovery a Polsat tylko 4 albo jaki ciekawy kanał filmowy mają ?[/quote]

O gustach się nie dyskutuje, a wbrew pozorom w Polsacie są kanały, które ktoś akurat może uznać za interesujące, a których nie ma w Nce.

Pomyślmy.....myślimy.....o, eureka... Polsat może - jest tam taki dziwny kanał w Polsacie Cyfrowym ? :P

Pozdrawiam
Sławek

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja np. lubie sport a polsat sport bije na głowe nsport wiec nie mozna powiedziec ze n jest duzo lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Kobo' post='36861' date='28.01.2007, 23:32 ']A jakie to interesujące kanały są na Polsacie N ma 6 Discovery a Polsat tylko 4 albo jaki ciekawy kanał filmowy mają ?[/quote]
Foxlife i DisneyChannel (jedno dla rodziców drugie dla dzieciaka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam mam Cyfre+ i gdybym teraz zmienił np. na N to moje dzieciaki byłyby mocno wkurzone brakiem Disney Channel i Mini Mini dla najmłodszej pociechy. Polsat też ma Disney'a.
Ostro myślałem kiedyś nad zmianą na N ale jednak oferta dla dzieci lepsza w Cyfrze i brak (na razie) sensownej ofert filmowej (kanały premium) póki co powoduje, że jestem gdzie jestem.
Ponoć ITI robił podchody do HBO aby się przenieśli na N ale chyba w tej chwili jest to nie możliwe. Zobaczymy co będzie pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POLSAT deklaruje 5 kanałów HD jeszcze w tym roku.
PC wchodzi na giełdę i sprzedał udziały Axelowi S.
Mają straszną kasę.
Zeby tylko wybrali tuner HD na poziomie ADB n-recordera.
Oferta programowa jest niezła.
Kupili TV Biznes i pewnie przerobią ją na POLSAT 24.
Mają Superstację.
TV-4
Mają 1 mln abonentów.
Powinni poprostu stworzyć pakiet hd za np. 100 zł miesięcznie.
Kupili trzy wozy transmisyjne HD od SONY.
Właśnie uporali się z piractwem i także stąd przypływ nowych abonentów.
Stawiam na POLSAT HD. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Mają 1 mln abonentów.
Stawiam na POLSAT HD.[/quote]

Jestem w cyfrze na wypowiedzeniu umowy. Zastanawiam się właśnie nad wyborem platformy. Prawdopodobnie będzie to ponownie cyfra lub polsat [ jeżeli ten ostatni zaproponuje w najbliższej przyszłości coś sensownego w HD ]. Nka zdecydowanie odpada oferta jest żałosna a i ceny są raczej wygórowane. Myślę że ofertę Nki wielu postrzega podobnie jak ja. Świadczą o tym dane statystyczne o ilości abonentów i tak Nka ma około 45 tyś. abonentów, a CP 1,2 mln abonentów i C+ 920 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bluray' post='38546' date='10.02.2007, 18:45 ']Stawiam na POLSAT HD.[/quote]

Przepraszam że się wtrącam w dyskusję, ale co Wasze wypowiedzi wnoszą do tytułowego pytania?

Ja też mogę napisać:"Stawiam na Tolka Banana" i będzie to tak samo związane z tematem wątku <_<

Nie ma sensu gdybać co by było gdyby, co ktoś tam sobie deklaruje, bo później i tak życie weryfikuje te deklaracje i jest dokładnie na odwrót niż jakiś ndawca sobie wymyślił pół roku wcześniej. Będzie JAKAKOLWIEK oferta HD w PC to sobie podyskutujemy o niej i o cenach, a tak to jak dzielenie skóry na niedźwiedziu ;)

I zdajecie się nie zauważać że to Nka zmusiła Cyfrę i Polsat do nerwowych ruchów w kwestii HD, tak to byśmy widzieli HD w naszych platformach jak świnia niebo. A nerwowe ruchy niestety często oznaczają problemy techniczne i organizacyjne, wystarczy spojrzeć na dekoder Cyfry do HD. Ja oczywiście dobrze im życzę z całego serca, bo to oznacza konkurencję, a konkurencja to bardzo pożyteczna rzecz dla nas czyli klientów. Ale daleki jestem od deklaracji w kwestii stawiania na cokolwiek, szczególnie jak tego czegoś jeszcze nie ma.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Zeby tylko wybrali tuner HD na poziomie ADB n-recordera.[/quote]

Oj chyba nie czytałeś dokładnie zapowiedzi - polsatowski box nie będzie miał dysku - i to jest jedna z jego głównych wad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszales jak "buczy" nbox n-ki? Dla mnie porażka... :)

oczywiscie ten z dyskiem

Edytowane przez Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łatwo przewidzieć ile będzie kosztował.
Nie może być droższy od nboxa ( 99 zł) i nbox-recordera 449 zł.
I po temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lukas63' post='38590' date='11.02.2007, 01:14 ']Oj chyba nie czytałeś dokładnie zapowiedzi - polsatowski box nie będzie miał dysku - i to jest jedna z jego głównych wad[/quote]

Hmmmm!
Jednak ja sobie nie wyobrażam, żeby w najblizszej przyszłości PC miał nie wprowadzić boxa z HDD.
To już dziś jest standard i MUSZĄ SIĘ DOSTOSOWAĆ.
Wg mnie to tylko słynna kwestia... "kwestia czasu"! :)

Pozdr.

Adam B. (Bia - PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na konferencji na której mówili, że hd w polsat sport uruchomią w maju właśnie tak mówili - ze nie będzie dysku - pewnie później to zmienią, ale na maj nie można się nastawiać, że box będzie z takowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='baranskia' post='38878' date='14.02.2007, 00:00 ']Hmmmm!
Jednak ja sobie nie wyobrażam, żeby w najblizszej przyszłości PC miał nie wprowadzić boxa z HDD.
To już dziś jest standard i MUSZĄ SIĘ DOSTOSOWAĆ.
Wg mnie to tylko słynna kwestia... "kwestia czasu"! :rolleyes:

Pozdr.

Adam B. (Bia - PL)[/quote]

Taki box z HDD jaki ma n to nie jest standard, gdyż niewiele na świecie boxów potrafi nagrywać HDTV. Dostosować się oni muszą ale do ogólnych trendów a takie mówią o HDTV :angry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
n bedzie mialo nonsotp kino i filmbox tez w hd i bedzie mialo z mgm,discovery i nsport aż 5 kanałów w hd,tyle ile planuje cp,
a tak swoją drogą to jak dla mnie n bije na glowe cp nawet wygrywa z nim przetargi-lm,sk sporzadnąl bundelsige,
no ale do cyfyr im brak choc ona jest ich pakiety nie oddzwierciedlają wartosci zas premium ludiz przyciaga(c+/ew. hbo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...