Skocz do zawartości
SHINGO

Tworzenie formatu na wyjściu Blu Ray z folderami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem otóż poniżej po opisaniu w czym on tkwi dołączę fotki i proszę o pomoc jeśli będzie taka opcja jak można go rozwiązać.
Otóż mam w jednym pliku w formacie Blu Ray film i chciałbym go nagrać na płytę aby była możliwość odtworzenia go na sprzęcie stacjonarnym.
Jednakże nie posiada on struktury mam tu na myśli folderów o nazwie BDMV oraz CERTIFICATE gdzie wątpię aby była możliwość bez nich nagrania na płytę i odtworzenia na stacjonarnym sprzęcie.
Nie chcę przerabiać gdyż moje programy do obróbki nie posiadają pluginów do obsługi dźwięku w formacie DTS i dodatkowo 7:1 a filmy jak wiadomo w tym formacie już owy dźwięk posiadają.
Mają tylko opcję w formacie Dolby Digital 5:1 a nie chcę niszczyć tak dobrego dźwięku tylko zachować oryginalny.
Potrzebuję tylko informacji jakim programem mógłbym stworzyć jak wyżej wspomniałem folder z tymi podfolderami z tego jednego pliku.
Poniżej dołączam fotki jak wygląda sam plik który mam a potem na wyjściu chciałbym otrzymać taki jak wiadomo.
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu.

 

59f6111ee733b_PlikzfilmemAssassinsCreedw4K.thumb.jpg.7f442fdfe010dad6d396b6bbdc588ac2.jpg59f6113991d96_TworzenieformatuBluRayzfolderamiBDMViCERTIFICATE.jpg.96bdbb463e8f77b2aee2d1eb3128b09b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal TSMuxera, zaczytaj do niego ten plik i wybierz że ma CI wygenerować płytę BD i po problemie.
Nie mam przy sobie softu więc nie powiem Ci jak dokładnie opcję się nazywają ale jak odpalisz TSMuxer to sam wszystkiego się domyślisz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...