Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung MU9002 (UE55MU9002) - TEST zakrzywionego premium TV UHD z HDR i systemem Tizen

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung MU9002 (UE55MU9002) - TEST zakrzywionego premium TV UHD z HDR i systemem Tizen

Linia Premium Ultra HD, marki Samsung, składa się w tym roku aż z trzech modeli, z których już dwa mieliśmy okazję przetestować. Mam na myśli kultowe MU7002, oraz MU8002. Najwyższym modelem w linii, po którym zaczyna się już prestiżowa seria QLED (i znane nam modele np. Q9, lub Q8), jest MU9002. To on będzie bohaterem dzisiejszego testu.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zdecydować się na zakup tv. Który telewizor będzie lepszy Panasonic 50ex780 Czy Sony 49xe9005 ? Chodzi mi głównie o wygaszanie strefowe, i równomierność podświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to bliźniaczy TV do niższej serii,to czy model 49" również posiada matrycę 60Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy z tego testu: 
Plansza „L20”"

mu9002 - 580 cd/m2
mu8002 - 880 cd/m2

Jakość efektu HDR gorsza niż w niższym modelu mu8002??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinię , czy model UE55MU9002 będzie godnym następcą UE55KS7500 . Mam obecnie UE55KS7500 i muszę  zmienić . Najchętniej kupił bym taki sam,  ale nie ma już w sklepach tego modelu . Dlatego zmuszony jestem  zakupić  nowszy model z 2017 r , chcę TV  posiadający nie gorsze parametry niż KS7500  . Mam do wyboru MU6642 i MU9002 . Co byście doradzili laikowi ? Celuję raczej w 9002 ale nie wiem , czy nie szkoda kasy bo droższy jest o 2 tys. od 6642 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że będzie w obu przypadkach gorzej z powodu braku QuantumDot.

Niby wielu mówi, że następcami są u Samsunga modele z serii Q7C ale moim zdaniem znacznie zbyt wysoko wycenione.

Może Sony z linii 930 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...