Skocz do zawartości
bialyprzemo

Tv 55" - 65" do 5,5 tys. zł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Pokój z oknami na południe, jasny. TV będzie wisiał na ścianie po stronie okien
7. Jaki masz obecnie telewizor ? LG 42LB61V-ZB
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Sprawny, nie mulący OS, hdr
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? hd, sd
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? kablówka, tv naziemna, dysk, laptop
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? ~4-5h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale, czasami kablówka
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak youtube, netflix, player, eleven
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie 
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 55-65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 
19. Preferencje co do marki ? Brak, byle się nie psuł i spełniał oczekiwania.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Brak
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5,5 tys. zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? NIE

 

Jestem nowy na forum i przyznam się, że nie przejrzałem go dokładnie. Zajrzałem na niego ze względu na chęć zakupu LG 910V. Jednak po przeczytaniu długiego wątku zwątpiłem w jego "trwałość". Nie chcę wydać tyle pieniędzy na coś co po 1,5 roku może okazać się niewypałem. Oczywiście może być i tak, że nic się złego nie stanie, ale no właśnie ciągle jest to słowo może. Dlatego też pytanie co w tej cenie? Im większy tym lepszy, ale bez przesady, czyli ten max to 65". Do tego głównie będzie służył do oglądania filmów, seriali oraz sportu.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...