Skocz do zawartości
szewi

Epson TW9300 / TW7300 w codziennym użytkowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarianPaz napisał:

Tylko właściciele topowych projektorów mają z regóły ekrany 120 calowe i wieksze. Jak się już wydaje tyle kasy, to trzeba mieć odpowiednie warunki. Podejrzewam, że większość forumowych posiadaczy projektorów ma ekrany powyżej 110 cali.

Różnie to bywa(ło) z tymi przekątnymi nawet w tym temacie :) Jeśli wciąż Epsona 9300/9400 zaliczamy do topowych to ja miałem do ekranu 100''

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem co piszesz. Sam masz przecież topowy model Samsunga jaki i ja mam z 2018r czyli Q9FN i jego następcę z 2019r i sam pisałeś, że różnice są niewielkie. To by też potwierdzały cyferki. Nieznacznie gorszy kontrast i lepsze kąty w modelu z 2019r (dla ludzkiego oka właściwie nie zauważalne). Przyszłość i zapowiadane coraz to nowsze technologie jak micro LED, 8K czy jakieś nowe OLEDY od Samsunga sugerują raczej, że TV będą coraz lepsze, a nie gorsze... Owszem kupiłeś 79'' w 2014 ale za ile i jaka była to jakość ?

Jak pisałem flagowca Samsunga 75'' można było kupić rok temu do 25k, a dzisiaj flagowca Samsunga 85'' więc za rok czy dwa lata kto wie czy 95'' czy 100''

Natomiast dalej możemy kontynuować tą dyskusję w wątku: od TV do projektora, a nie tutaj bo kolega kupił Epsona i do ekranu 150'' moim zdaniem zrobił dobrze bo 150'' TV jeszcze bardzo długo nie będą istnieć...

A nie chce mi się już komentować, tych twoich fantazji.
Rok temu to samo pisales... że za 2 lata

Hehehe.

No właśnie!

Co roku, będzie tekst, że za dwa lata, to będzie wypas

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, raf7705 napisał:

A nie chce mi się już komentować, tych twoich fantazji.Hehehe.
No właśnie!

Przecież post wyżej masz DOKŁADNIE napisane, że nie pisałem tak rok temu... Szkoda słów...  Jedna osoba niedokładnie coś doczyta, napisze - kolejna nie sprawdzi i dalej idzie w tą stronę i tak się rodzi głupota, manipulacja i dezinformacja - na wielu forach niestety to jest skaza... Bo ludzie nawet nie zadają sobie minimalnego trudu..., a może chodzi po prostu o dopierdolenie komuś, a do tego przecież nie jest potrzebna prawda...

raf dobra rada - piszesz nie pij... :) To nie pierwszy raz kiedy od piątku tak się zachowujesz w stosunku do mnie... Prowokujesz mnie atakami personalnymi, a wydawało się, że jest już ok... Szkoda, że nie dyskutujemy w tym wątku jak kiedyś kiedy wszyscy mieliśmy Epsony razem z szewim... Trudno...

A jak na razie moje "fantazje" się sprawdzają... I po co pisać, że nie chce Ci się czegoś komentować ? Po prostu nie komentuj jak nie masz co...

Peace ✌️

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadaj na drzewo. Fatasto.

 Wróć za dwa lata jak będą tv 100" za 15tys.

 

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2020 o 21:01, Grzegorzchu napisał:

Już rozgryzłem, bialy czy szary? 

Do Epsona 9300 dedykowany był biały... Miałem szary przez 2 tyg. i nie mogłem oglądać... Jak padał śnieg to był taki szarawy, biel przytłumiona... Nie dość, ze sama biel kuleje to jeszcze szary ekran dodatkowo to pogłębiał.... Szare ekrany zwiększają kontrast więc nadają się do budżetowych modeli, ale tu chyba lepiej biały...

Tu mój tekst z przed 3 lat na temat ekranu:

W dniu 28.09.2017 o 12:25, hubio napisał:

Ja miałem szary i wymieniłem na biały po tygodniu użytkowania. Do dzisiaj się zastanawiam czy dobrze zrobiłem :) Pisałem też o tym na hd forum.

Dlaczego ? Przybrudzona, szara biel była dla mnie jeszcze gorsza niż szara czerń - tak w największym skrócie. Kolor skóry był bardzo nienaturalny, całość na jasnych scenach przyszarzona za to czernie rewelacyjne. Biały to jest naturalny kolor dla projektorów i tak je robią producenci aby człowiek mógł rzucać projekcję na ścianę... po prostu. Wiele różnych dyskusji z lat ubiegłych zalecała tylko szare, ale też wtedy projektory były znacznie słabsze i do słabszych projektorów te szare są dobre bo za niewielką cenę można sobie ładnie podbić kontrast.

Myślę więc, że to jest kwestia gustu, ale dobry projektor już na starcie ma niezłą czerń i nie warto tego podbijać bo traci biel. Jest też kwestia pomieszczenia. Całkowicie niezaadoptowane pomieszczenie - lepszy będzie szary.

I tak apropos jestem ciekawy - w jaki sposób chcesz się pozbyć dotychczasowego ekranu ? Ja przy zwrocie miałem nie lada kłopot z firmą kurierską. Z uwagi na gabaryty tylko DHL było w stanie, ale za ok 400zł wysłać. Udało mi się wysłać firmą, która dostarczyła, ale to chyba bardziej dlatego, że był zwrot. Nie wiem czy normalnie też by było można. Po za tym średnio widzę, że ktoś kupi używany ekran no chyba, że za grosze.

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2020 o 21:01, Grzegorzchu napisał:

Już rozgryzłem, bialy czy szary? 

Szary używałem z powodzeniem w jasnych pomieszczeniach z projektorami ze średniej półki (Epson 9000, JVC 540). Lepiej się sprawdza w takich warunkach ze względu na kontrast, a to kluczowe dla projekcji. 

Białe ekrany za to lepiej spisują się w zaciemnionych, przystosowanych pomieszczeniach.

To tak bardzo ogólnie :)

ps.

nie słuchaj rad forumowej "ciekawostki" (@Adam60 vel hubio). W tematach audio-video lepiej posłuchać kowala, przynajmniej cię w maliny nie wpuści ;) 

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Epsona TW9300 ZALECANY był ekran biały o czym pisze w tym temacie @szewi Poczytaj od pierwszej strony... Zakładam, ze do 9400 jest tak samo bo się niewiele różnią.

Nie słuchaj największego hejtera na tym forum jakim jest barnaba, który bardzo często atakuje personalnie forumowiczów (można sprawdzić jego posty) a mnie sobie szczególnie updobał i obdarza takimi epitetami jak: kretyn

"Wielki" znafco Barnaba wyzywający innych od kretynów - tak pisał szewi 3 lata temu:

W dniu 28.09.2017 o 11:48, szewi napisał:

Pytanie do posiadaczy Epsonów. Jakie macie ekrany, szare czy referencyjne biale.

Ja posiadam szary, ale ze wzgledu na fakt ze mam dedykowane pomieszczenie, bede zmieniac na ramowy biały oczywiscie jak najwiekszy ogladany z 4 metrow mysle ze 113-120 cali. Szary jest super, ale zawsze bialy bedzie troche lepszy do HDR, tak myślę. Mam nandzieje ze po kalibracji czern nie straci ;)

No chyba, że i on się myli... W twojej głowie wszystko możliwe... Na tym przykładzie widać na jakiego mądrusia pozujesz, a jedyne co to umiesz się do każdego przypierdalać !

A co ekranu to też pisałem, że do słabszych projektorów są lepsze szare i w całkowicie nieprzystosowanym pomieszczeniu też szare, ale to z kolei implikuje, że biel jest beznadziejna... Jak zobaczyłem na "Lśnieniu" szary śnieg tak po tygodniu oddałem cały ten szary ekran... Ekran jak się kupi to ciężko go potem wymienić (sam miałem nawet problem z transportem i to w ramach zwrotu)... Jest to bardzo WAŻNY element i warto dokładnie się zastanowić jaki wybrać... Ja za radą taki "zanfców" jak Barnaba kupiłem na początku szary i miałem problem...

Jasne, że z czerniami są problemy w projektorach, ale mało kto pisze o bielach, a tu czasami jest naprawdę źle, a szary ekran jeszcze to potęguje...

Edytowane przez Adam60
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epsona TW9300  czy 9400  to epoka smoka teraz to tylko ust

Edytowane przez kendo999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko właściciele topowych projektorów mają z regóły ekrany 120 calowe i wieksze. Jak się już wydaje tyle kasy, to trzeba mieć odpowiednie warunki. Podejrzewam, że większość forumowych posiadaczy projektorów ma ekrany powyżej 110 cali.


Jakoś od dziwnej strony na to patrzysz. Znajomy ma Epsona EB-U05 do którego ma 130" i jest bardzo zadowolony. Ja mam wątkowego Epsona 9300 i mam 92" :)))
I uwierz mi, spędziłem bardzo dużo czasu rozważając o wielkości ekranu, ale rozważania te nie miały nic wspólnego z tym czy mój projektor jest TOPOWY :) Jeśli myślałbym w taki sposób, to musiałbym chyba kupić jakiś 40-50" ;)

Wybór wielkości zaczynasz od strony z kalkulatorem rzutu. Patrzysz jakiej wielkości obraz wypluje Twój projektor (minimum maksimum) i dobierasz do własnych preferencji, warunków, itp :)
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, USS-SMAUG napisał:

 


Jakoś od dziwnej strony na to patrzysz. Znajomy ma Epsona EB-U05 do którego ma 130" i jest bardzo zadowolony. Ja mam wątkowego Epsona 9300 i mam 92" :)))
I uwierz mi, spędziłem bardzo dużo czasu rozważając o wielkości ekranu, ale rozważania te nie miały nic wspólnego z tym czy mój projektor jest TOPOWY :) Jeśli myślałbym w taki sposób, to musiałbym chyba kupić jakiś 40-50" ;)

Wybór wielkości zaczynasz od strony z kalkulatorem rzutu. Patrzysz jakiej wielkości obraz wypluje Twój projektor (minimum maksimum) i dobierasz do własnych preferencji, warunków, itp :)

Dyskusja dotyczyła tego czy w dobie TV 85'' do 20k i za chwilę jeszcze większych jest sens korzystania z projektorów z rzutem na mniej niż 100'' (jak np. ja miałem).

Ale pamiętam, że Tobie chyba bardzo pasuje obraz jaki generują projektory więc dla Ciebie bez różnicy czy 50'' czy 130'' ...

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Adam60 napisał:

Dyskusja dotyczyła tego czy w dobie TV 85'' do 20k i za chwilę jeszcze większych jest sens korzystania z projektorów z rzutem na mniej niż 100'' (jak np. ja miałem).

Czy ty naprawdę nie rozumiesz zasad na forum? Dyskusja w tym wątku nie dotyczy twoich prywatnych, dość oryginalnych (sic!) przemyśleń tylko jak niżej:

W dniu 24.09.2017 o 21:42, szewi napisał:

Witam,

Zapraszam do wymiany opinii o Epsonie TW7300 / 9300. Jeśli są jakieś pytania to można je umieścić w tym wątku w celu wymiany opinii wśród posiadaczy oraz osób zainteresowanych.

 

 

  • Lubię 4
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Barnaba napisał:

Czy ty naprawdę nie rozumiesz zasad na forum? Dyskusja w tym wątku nie dotyczy twoich prywatnych, dość oryginalnych (sic!) przemyśleń tylko jak niżej:

 

Ooo nasza forumowa Alfa & Omega się odezwała - Pan wszystko wiedzący, wyśmiewający innych się odezwał...

Dziękuję za Twoją wielką mądrość Panie, że na mnie spłynęła i mnie oświeciła... ;)

A na przyszłość - na każdym normalnym forum jak się uważa, że ktoś nie pisze na temat jest magiczny przycisk "zgłoś" - radzę wypróbować - od tego jest MODERACJA bo jak wiem nie jesteś (jeszcze) moderatorem tego forum !

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, USS-SMAUG napisał:

I uwierz mi, spędziłem bardzo dużo czasu rozważając o wielkości ekranu, ale rozważania te nie miały nic wspólnego z tym czy mój projektor jest TOPOWY

Chyba nie zrozumiałeś kontekstu. Przy wyborze wielkości ekranu ma znaczenie, to jakim dysponujemy pomieszczeniem oraz jakiej jakości materiał zamierzamy na nim oglądać. Natomiast co to tych topowych projektorów chodziło o to, że jeśli kogoś stać na tak drogi sprzęt, to pewnie ma też odpowiednio duże pomieszczenie - salon czy przystosowana salka kinowa, a co za tym idzie duży ekran, który będzie kilkukrotnie większy niż wielki tv. 

Sam mam 100 cali, ale gdybym tylko mógł to z chęcią zrobiłbym 120 czy 130 cali, ale nie mam aż tak dużego pomieszczenia.

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie zrozumiałeś kontekstu. Przy wyborze wielkości ekranu ma znaczenie, to jakim dysponujemy pomieszczeniem oraz jakiej jakości materiał zamierzamy na nim oglądać. Natomiast co to tych topowych projektorów chodziło o to, że jeśli kogoś stać na tak drogi sprzęt, to pewnie ma też odpowiednio duże pomieszczenie - salon czy przystosowana salka kinowa, a co za tym idzie duży ekran, który będzie kilkukrotnie większy niż wielki tv. 
Sam mam 100 cali, ale gdybym tylko mógł to z chęcią zrobiłbym 120 czy 130 cali, ale nie mam aż tak dużego pomieszczenia.
 

Wiesz, jak przeczytasz co napisałeś to zobaczysz że potwierdzileś moje słowa - wielkości ekranu nie wyznacza topowość sprzętu. Mogę sobie kupić projektor za 100tys co nie zmieni faktu że nie chcę mieć obrazu większego niż te moje 90 kilka cali.
Tak jak z muzyką, super moc wzmacniacza nie oznacza że musisz głośno słuchać.
No ale spoko, pewnie, jestem poza kontekstem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób chce wycisnąć maksymalnej wielkości obraz by mieć kinowy klimat i po to kupuje projektor. Na tym forum niejednokrotnie widziałem opinie, że poniżej 100 cali szkoda pakować się w projektor, ale to już indywidualna kwestia. Najważniejsze abyś to Ty był zadowolony, a to czy masz 90 czy 130 cali to juz wtedy drugorzędna kwestia. Dla jednego będzie w sam raz dla innego za mało bądź za dużo. Myślę jednak, że każdy kto ma w domu projektor chciałby (o ile jeszcze nie posiada) mieć salkę kinową i duży ekran.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję taniej kupić ten sprzęt. Jak mogę sprawdzić stan sprzętu i stopień jego zużycia? Czy licznik godzin to jest rzecz, którą można zresetować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grzegorz Sojka napisał:

Mam okazję taniej kupić ten sprzęt. Jak mogę sprawdzić stan sprzętu i stopień jego zużycia? Czy licznik godzin to jest rzecz, którą można zresetować?

Tak można zresetować... Raczej gołym okiem nie sprawdzisz ile chodził. Fakt, że po połowie limitu lampy świeci trochę słabiej, ale jeśli się nie oglądało wcześniej nie dostrzeże się różnicy.

Może zapytaj po prostu sprzedawcę ile ma na liczniku ? Jak powie, że 0 lub np 50 może to być trochę podejrzane jak to używka, a nie powystawowy

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem epsona tw7400 (tak wiem, że wątek dotyczy 7300/9300 ale 7300 i 7400 to niemal to samo....) Starałem się przejrzeć dyskusję w tym wątku i znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale przy 175 stronach jest to nie lada wyczyn. Może ktoś się zlituje i nieco mnie wspomoże.

Wiem, że tw7400 nie obsługuje 4k HDR przy 60zh. W domu posiadam xbox one x i chromecast ultra i zależy mi przede wszystkim na odtwarzaniu treści netflix'a w 4k hdr 24hz. Niestety wydaje mi się, że zarówno xbox one x jak i chromecast ultra puszczają wszystko w 60hz... czy jest jakiś sposób na wymuszenie w ww. odtwarzaczach 24 hz, a jeśli nie to jaki jest najtańszy odtwarzacz, na którym takie ustawienia będą dopuszczalne? Wiem, że Apple TV i Nvidia Shield wchodzą w grę, ale pytanie czy jest też coś z niższej półki cenowej...

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu Epson Ci nie puści 60 i będziesz miał w 30... To wszystko... Powinno po hdmi ustawić się automatycznie... Po prostu podłącz konsolę i chromecasta i sprawdź... :)

Edytowane przez Adam60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, morior napisał:

Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem epsona tw7400 (tak wiem, że wątek dotyczy 7300/9300 ale 7300 i 7400 to niemal to samo....) Starałem się przejrzeć dyskusję w tym wątku i znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale przy 175 stronach jest to nie lada wyczyn. Może ktoś się zlituje i nieco mnie wspomoże.

Wiem, że tw7400 nie obsługuje 4k HDR przy 60zh. W domu posiadam xbox one x i chromecast ultra i zależy mi przede wszystkim na odtwarzaniu treści netflix'a w 4k hdr 24hz. Niestety wydaje mi się, że zarówno xbox one x jak i chromecast ultra puszczają wszystko w 60hz... czy jest jakiś sposób na wymuszenie w ww. odtwarzaczach 24 hz, a jeśli nie to jaki jest najtańszy odtwarzacz, na którym takie ustawienia będą dopuszczalne? Wiem, że Apple TV i Nvidia Shield wchodzą w grę, ale pytanie czy jest też coś z niższej półki cenowej...

 

Z góry dziękuję za pomoc!

nVidia Shield ma opcję 24p i korzystam z niej w tej konfiguracji. Jest to najtańsza rozsądna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem epsona tw7400 (tak wiem, że wątek dotyczy 7300/9300 ale 7300 i 7400 to niemal to samo....) Starałem się przejrzeć dyskusję w tym wątku i znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale przy 175 stronach jest to nie lada wyczyn. Może ktoś się zlituje i nieco mnie wspomoże.

Wiem, że tw7400 nie obsługuje 4k HDR przy 60zh. W domu posiadam xbox one x i chromecast ultra i zależy mi przede wszystkim na odtwarzaniu treści netflix'a w 4k hdr 24hz. Niestety wydaje mi się, że zarówno xbox one x jak i chromecast ultra puszczają wszystko w 60hz... czy jest jakiś sposób na wymuszenie w ww. odtwarzaczach 24 hz, a jeśli nie to jaki jest najtańszy odtwarzacz, na którym takie ustawienia będą dopuszczalne? Wiem, że Apple TV i Nvidia Shield wchodzą w grę, ale pytanie czy jest też coś z niższej półki cenowej...

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Takie pytanie, to powinieneś zadać w odpowiednich wątkach o odtwarzaczach, bo to o ich specyfikację ci chodzi a projektor, jest bez znaczenia.

 

Z tańszych, trzeba sprawdzić Xiaomi i Nokia, ostatnio coś wypuściła.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adam60 napisał:

Myślę, że po prostu Epson Ci nie puści 60 i będziesz miał w 30... To wszystko... Powinno po hdmi ustawić się automatycznie... Po prostu podłącz konsolę i chromecasta i sprawdź... :)

Niestety tak to nie działa - aplikacje netflix w xbox one x i z telefonu za pośrednictwem chromecast ultra wszystko puszczają w 60hz. Nie da się wymusić 24/30zh i HDR, więc na chwilę obecną materiałów HDR z netflixa nie mam jak oglądać.... a swoją drogą czy różnica w odbiorze w przypadku projektorów  tw7300/7400  między SDR a HDR jest taka znaczna - czy "warto" inwestować w apple tv czy nvidia shield tylko dla HDR?

22 minuty temu, raf7705 napisał:

Takie pytanie, to powinieneś zadać w odpowiednich wątkach o odtwarzaczach, bo to o ich specyfikację ci chodzi a projektor, jest bez znaczenia.

 

Z tańszych, trzeba sprawdzić Xiaomi i Nokia, ostatnio coś wypuściła.

 

 

Temat ten przewijał się wielokrotnie w tym wątku, więc chyba jednak coś jest na rzeczy. Projektor ma jak najbardziej znaczenie bo zarówno Epson tw7300/7400 jak i tw9300 nie obsługuje treści 4k 60hz HDR - dlatego chętnie dowiem się jak z problemem tym radzą sobie użytkownicy tych właśnie projektorów.

Godzinę temu, appaloosa napisał:

nVidia Shield ma opcję 24p i korzystam z niej w tej konfiguracji. Jest to najtańsza rozsądna opcja.

I w aplikacji Netflix na Nvidia Shield też da się wymusić opcje 24p?  Słyszałem, że był z tym problem i akurat ta aplikacja zezwalała tylko na 60p....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kodi jako odtwarzaczu video na xbox możesz wymusić odtwarzanie zgodne z framerate pliku w tym na 24p.

 

 

Netflix na xbox sprawdzę wieczorem bo wydaje mi się że jest coś w ustawieniach video xboxa na temat 24p ale czy to działa na netflix nie pamiętam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I w aplikacji Netflix na Nvidia Shield też da się wymusić opcje 24p?  Słyszałem, że był z tym problem i akurat ta aplikacja zezwalała tylko na 60p....
No to ja radziłem sobie tak, że mam odtwarzacze, które wypuszczają 24p.
Pomogłem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem xbox one x mimo ustawień 24Hz z apki Netflix idzie 60hz co by nie puścił.

Natomiast z apki Kodi idzie pięknie 24p.

Co prawda na projektorze FHD nie 4K ale to chyba jeśli chodzi o framerate nie ma wpływu. 1fdc763810a3d8895b898b6f74ea11af.jpg712e6b904eb389e00a59a8e7541b60d5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...