Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Graliśmy w Forza Motorsport 7 Ultra HD 4K na Xbox One X

Dość nieoczekiwanie i niespodziewanie na targi IFA 2017 zawitała Forza Motorsport 7 wraz z Xbox One X. Wraz z Gmerem mieliśmy okazję zapoznać się z nadchodzącą, flagową grą wyścigową Turn 10 i Microsoft Studios.

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup xbox x ( pierwsza konsola w zyciu) nie wiem czy w komplecie jest bezprzewodowy kontroler ?bo na filmiku to kable widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jest ;-) Kabel musi być bo na targach nie bawi się nikt w baterie chociaż... na innych stoiskach były czasem baterie i non stop problemy bo ludzie wyczyniają różne dziwne rzeczy;)

A z ciekawości dlaczego X? Jaki masz TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ks9500, a X dlatego że obsługa 4k i jednocześnie mam odtwarzacz UHD w konsoli :),na razie sie wstrzymuje z pre orderem bo może na premiere bedą dawać jakąś gre,gratis jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany co do tej gry gratis na premierę. Moim zdaniem jeśli jeszcze są dostępne te limitowane wersje, to będzie to opcja lepsza, bo w przyszłości przy odsprzedaży będziesz mógł żądać wyższej kwoty niż osoby ze standardową edycją.

Nie wiem czy kojarzysz jak było z PS4 Pro - Premiera w listopadzie, a później zamiast 1749 to ludzie płacili po 2000 zł na Allegro nawet, bo był problem z dostępnością, dopiero ponad pół roku później wersja Pro była dostarczana do sklepów w dużych ilościach przez co parę promocji się trafiło. Te 6-7 miesięcy jednak to okres dość długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może być tak jak piszesz,chociaż z drugiej mogli by dodać gierke już teraz,taką z HDR aby zachęcała do kupna następnych.A tak człowiek kupi pudełko i w nic nie pogra bo trzeba będzie gre kupić jeszcze.A takie gry to nie tanie rzeczy (jak sprawdzałem) i z torrentów się nie zassie :P

Edytowane przez Donio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś chyba czytałem analizę tego szybkiego zniknięcia xbox x na zachodzie.

ponoć tej limitki rzucili 10tys szt by taki hype powstał ze w jeden dzień juz braki na stanie

ja tam czekam na premierę oficjalną , najchętniej z goglami vr i oby elite dangerous vr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestujecie grę też na PC w UHD 4k/hdr? Sama gra będzie dostępna miesiąc przed premierą xonex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wiadomo coś o zestawach Xbox One X + TV4K.

2.Chcę zmienić Sony HX800 na "Referencyjny" TV4K .Czy warto poczekać do 2018-może OLEDY skoczą ponad 1000 nitów,czy na premierę XBOX X brać Sony A1,LG 7.z 55''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft podpisal umowe z Samsungiem w kwestii promocji xboxa X i tv QLed.Takze promocje moze i będą ale raczej do tv QLED Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chcę kupić xbxoa one x - cenię sobie ciszę, a ps4 pro to pod względem kultury pracy jest bardzo przecietne. Miałem nadzieję, że na premierę nowego xboxa Sony wypuści ps4 pro slim z poprawionym chłodzeniem, ale się na to nie zanosi.

Co do TV - chciałem kupić Sony 49WE755 ale się spóźniłem na promocję i zakupiłem TCL 49C70 (poza cloudingiem w prawym górnym rogu i kątami patrzenia jest ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TomekDC napisał:

ps4 pro to pod względem kultury pracy jest bardzo przecietne.

Bardzo oględnie to ująłeś. :) Jak dla mnie pod względem pracy PS4 Pro nie wykazuje żadnej kultury...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda. PS4 Pro w grach wykorzystujących natywne 4K / chceckerboard jest potwornie głośne. W starych tytułach lub grach 1080p jest dużo lepiej. Najlepszym przykładem jest Final Fantasy XV. W trybie wydajności chodzi jak odkurzacz, a w trybie standardowym dosyć cicho. Wczoraj się zawziąłem i otworzyłem PS4 Pro zgodnie z tym filmikiem:

Po czyszczeniu jest odrobinę lepiej, ale nadal nieprzyjemnie głośno. 

Na komputerze zrobiłem UV karty i chodzi na 55C na 1250 RPM z wentylatorami na minimum, przez co PC jest lekko tylko słyszalny.

UaRXMm8.jpg

Jak mi przychodzi grać na PS4 Pro w gry takie jak Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 / Uncharted: Lost Legacy, FF XV w trybie wydajności itd. to odczucia mam takie jakbym się znalazł na lotnisku.

Sony pokpiło sprawę z chłodzeniem i tutaj duży minus, inna sprawa, że mając PC jednak zakup XONE X jest mało interesujący..

Edytowane przez Fjubens
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Sony się nie postarało z prosiakiem i chyba już nie wypuszczą poprawionej konsoli - ostatnia szansa to TGS ale imo gdyby coś mieli to pokazaliby na E3. Jedyne na co można liczyć to obniżka cen przed premierą nowego xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Forza 7 będzie lepiej wyglądać na Xbox One X+TV LCD 1080p bez HDR  od Xbox one Elite .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na portalu wszystkie nowe tytuły ryją beret,nie ma czasu na minusy ;)
 

 

Edytowane przez Bingooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gangi007 napisał:

Czy Forza 7 będzie lepiej wyglądać na Xbox One X+TV LCD 1080p bez HDR  od Xbox one Elite .

 

To się tak naprawdę okaże. Ale nie spodziewałbym się dużej różnicy bo to tytuł bardzo dopracowany graficznie i  ma mieć to bite 60fps. Oczywiście będzie 1080p vs 4K i to w sumie dla wielu "wielka różnica" ale... tylko jak usiądą blisko ekranu.

Dnia 4.09.2017 o 16:49, Donio napisał:

Microsoft podpisal umowe z Samsungiem w kwestii promocji xboxa X i tv QLed.Takze promocje moze i będą ale raczej do tv QLED Samsunga.

W Polsce tak naprawdę firma działa ze wszystkimi oprócz Sony co chyba jest oczywiste.. co roku są promocje np. Xbox z OLED LG albo z projektorem Epson, JVC itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...