Skocz do zawartości
Gmeru

TCL QLED TV X9

Rekomendowane odpowiedzi

@Gmeru @Maciej Koper co byście wybrali pomiędzy tymi trzema czyli sony 65xe8505 TCL U65X9006 lub 65MU8002 jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów uhd 4k hdr z usb 3.0 oraz gry 4k hdr z xbox one x bo czy to prawda że sony ma z tym problem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na pewno wziął MU8002 dla siebie ;)

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maciej Koper a jak sprawa mikro-zacięć czy występują one podczas grania w szybkie gry na konsoli w szczególności 4k hdr oraz czy będą one występować w otwarzaniu filmów 4k HDR z dysku usb 3.0 bo zastanawiam się jeszcze nad sony 65xe9005 bo jeżeli mu8002 2 ma te zacięcia to ja wiem że minie będzie irytować bo mnie irytuje wszystko co się zacina :P Proszę pilnie o szybką odpowiedź bo jak nie ma tych mikro zacięć po aktualizacji to jade po niego i będę już mecz na nowym tv oglądał a jak jednak są to szukam sony 65xe9002 w dobrej cenie a meczyk poleci niestety na projektorze 720p :P

Znaczy chodziło o xe9005 :P

Edytowane przez Seba_1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maciej Koper Zaszalałem wziąłem lgb7v 65 cali na raty 0%rrso także do zamknięcia. Przekonał mnie jednak wasz test :) bo jednak oled to jest przyszłość. Pozdrawiam serdecznie.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze lepiej ;) gratuluję.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam U65x9006 xess x1,właśnie mija rok od kiedy go kupiłam i przyznamy szczerze, że drugi raz bym tego nie zrobiła.Po roku użytkowania mogę ocenić go pod każdym względem oprócz gier.Dźwięk bez zastrzeżeń,obraz telewizyjny dobry tylko na kanałach hd,zwykle kanałyodbierają słabo.Płynność szybkich scen dobra,pod każdym kątem z góry,z dołu,z boku obraz się nie zmienia można go oglądać z każdego miejsca.Oglądanie filmów przez internet jest lepsze od sygnału telewizyjnego,mam wrażenie ,że wkładają do nich słabe głowice.W drugim pomieszczeniu mam stary 40 calowy sharp qatros,który ma 9 lat i mimo,iż ma w rogu mało rzucające się ciemniejsze miejsce to pod względem odbioru bije na głowę tcl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...