Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Poznaliśmy pierwszą wyciętą scenę z filmu Obcy: Przymierze

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaliśmy pierwszą wyciętą scenę z filmu Obcy: Przymierze

Już jutro Obcy: Przymierze zadebiutuje na popularnych platformach dystrybucji cyfrowej (niestety nie u nas), a niedługo potem - także na Ultra HD Blu-ray i Blu-ray. Tymczasem 20th Century Fox udostępniło serwisowi Hollywood Reporter pierwszą wyciętą z filmu scenę... Jest klimatyczna.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie książki pisane w zadanym temacie OBCEGO Pan chociaż przecztał ?

Pytam bo ja i owszem :) .

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, pmcomp said:

A wszystkie książki pisane w zadanym temacie OBCEGO Pan chociaż przecztał ?

Pytam bo ja i owszem :) .

Książek dotyczących całej sagi Obcy? Czyli nowelizacji Alana Deana Fostera? Czy chodzi tylko o wszystkie te książki, które wyszły do Covenanta? (tj. nowelizacja, książka z wywiadami i ten art-book z behind-the-scenes)? Tak czy inaczej, jestem ogromnym maniakiem (od 1993), ale odpowiedź w obydwu przypadkach brzmi: nie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do książek, to ostatnio natknąłem się na serię, która działa się pomiędzy 1 a 2 częścią filmu. 

http://allegro.pl/alien-trilogy-3-books-tim-lebbon-obcy-eng-i6644044110.html

Cyfrowej wersji filmu bym nie tknął. Przypomina mi to powrót do kupowania piratów na giełdzie. Legalny pirat, inaczej mówiąc.

Edytowane przez Ojciec Fernando
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nie będzie wersji UHD z polskimi napisami. Trudno, jednak wersję Blu-ray też się obejrzy z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będe miał z polskimi napisami ;) .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na forum doskonale już wiedzą, że Ty masz wszystko z polskimi napisami, informowałeś nas już o tym wielokrotnie. Nie che mi się w to bawić, aż tak mi nie zależy, do tego OPPO też swoje kosztuje... Blu-ray nadal daje mi dużo frajdy. Ja lubię iść do sklepu i kupić to, co mi się podoba. Nie ma - trudno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek jak zwykle myśli, że jest tutaj sam więc musi cały świat poinformować jak to sobie dorobi napisy do ściągniętego filmu. Dlaczego takie posty w ogóle się pojawiają? Trochę kultury bo gdyby każdy tak napisał to dobry śmietnik by był. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie to ważna i potrzebna funkcja i aż dziw, że pojawiła się dopiero teraz. Może jest ktoś szukający odtwarzacza BD za ciężki szmal i mu się taka informacja przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, jak ktoś przeczyta takie zdanie jak powyżej, to nie będzie miał najmniejszego pojęcia, że chodzi o odtwarzacz, nie mówiąc już o tym, o który konkretnie.:) A jak ktoś szuka informacji na temat odtwarzaczy, to są do tego odpowiednie wątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy androidy snia o elektrycznych owcach?
Mozliwe.
Ponoc zdaza im sie hodowac ziolo na statku kosmicznym. Przynajmniej wg R.Scotta.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 ,2 i 3 no może 4 też i nic innego nie chcę już widzieć bo po Prometeuszu odeszła mi ochota a i to coś to gniot.- zwiastun + recenzje w sieci i znajomych.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...