Skocz do zawartości
ZimnaVodka

pomoc w ustawieniu TV + PS4PRO

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem więc jeszcze raz SERDECZNIE WITAM ;)

piszę tutaj nie wiem czy dobry dział jak coś to przepiąć ,

chodzi o konsole PS4PRO + TV KD-49X8309C 

wiem jedno telewizor nie posiada HDR i nie będzie posiadał pomimo że sony wypościło łatkę   

  • Dodano obsługę formatu HDR HLG (Hybrid Log Gamma) w sygnale z wejścia HDMI  , < tak pisze na ich stronie 

, lecz po telefonie otrzymałem info  że ten model nie dostanie i nie jest przewidziane że dostanie wsparcie 

 

ale do sedna chodzi o ustawienie TV oraz konsoli tak aby  ilość k/s była jak najlepsza i jakość obrazu również 

proszę o pomoc pozdrawiam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ZimnaVodka napisał:

witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem więc jeszcze raz SERDECZNIE WITAM ;)

piszę tutaj nie wiem czy dobry dział jak coś to przepiąć ,

chodzi o konsole PS4PRO + TV KD-49X8309C 

wiem jedno telewizor nie posiada HDR i nie będzie posiadał pomimo że sony wypościło łatkę   

  • Dodano obsługę formatu HDR HLG (Hybrid Log Gamma) w sygnale z wejścia HDMI  , < tak pisze na ich stronie 

, lecz po telefonie otrzymałem info  że ten model nie dostanie i nie jest przewidziane że dostanie wsparcie 

 

ale do sedna chodzi o ustawienie TV oraz konsoli tak aby  ilość k/s była jak najlepsza i jakość obrazu również 

proszę o pomoc pozdrawiam 

 

By mieć HDR w tej generacji telewizora musiałby wyjść update, który wprowadzi dedykowany tryb "Wideo HDR". Rozumiem, że go nie masz?

W takim razie nie trzeba specjalnie nic konfigurować. Konsola wykryje brak możliwości HDR i będziesz grał w rozdzielczości 4K bez udoskonaleń. Można oczywiście przeprowadzić kalibrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wyżej nie mam HDR ( pomimo że Sony pościło nową łatke , która daje tą opcje ) ale nadal jej nie mam ;)

i raczej na razie nie będzie ;) może SS ci podeśle i mi powiesz co można jeszcze zmienić ;) w ustawieniach ???

Edytowane przez ZimnaVodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...