Skocz do zawartości
Jakub Krawczyński

Piąty Element na Ultra HD Blu-ray na 20-lecie filmu

Rekomendowane odpowiedzi

Piąty Element na Ultra HD Blu-ray na 20-lecie filmu

Już niebawem wchodzi najnowszy obraz Luca Bessona, Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Tymczasem właśnie teraz jego inne, kultowe dzieło doczekało się specjalnego wydania UHD na swoje 20-lecie. Mowa o filmie Piąty Element.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty BD UHD na szczęście nie mają blokady regionalnej.

Jedynie płyta BD z tego wydania jest w Regionie A.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na UHD BD nie ma regionalizacji, blokadę Region A ma dołączona płyta BD, co jednak jest o tyle istotne, że znajdują się tam prawie wszystkie dodatki.

Prawa do Piątego elementu w Polsce ma Monolith więc o wydaniu UHD BD u nas można pomarzyć. W reszcie Europy też raczej nieprędko należy się go spodziewać, ale obym się mylił... Czekam na transfer UHD od Gaumont, tylko tym razem bez przepałów proszę. Mam nadzieję, że się doczekam ;)

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wydanie jest na razie w USA nie do kupienia. Tylko jako backorder. Wszystko sprzedane.

W USA wyszła też limitowana edycja w steelbooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwię, że się wyprzedał.  Ten film, choć nie każdemu musi się naturalnie podobać, to faktycznie jest juz poniekąd kultowy. 

PS. Jestem bardzo ciekaw jak to wydanie będzie wyglądać jak wreszcie doczekamy się paneli, które dolecą do tych 4 000nit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z zaopatrzeniem poszło nie tak na amazonie, nie pierwszy raz zresztą. Nawet Ci co dawno temu zrobili pre-order w sporej części obeszli się smakiem i musieli przeprosić się z Best Buy, Walmart, itd. 
Chociaż widzę, że i u nich jest też backorder - najwyraźniej nie docenili potencjału jaki drzemie wśród zakupowiczów UHD ;)
 

Edytowane przez misfit
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem z BD-UHD. Jak dla mnie rewelacja. I do tego to prawdziwy 4K, a nie fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...