Skocz do zawartości
kafaluk

55 cali max3,3k kodi lub iptv

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Wiem wiele wątków było w podobnej cenie ale mam już naprawdę problem z określeniem się.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Nieistotne
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-3-4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 4,5
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? z boku telewizor jest ustawiony pod kątem.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać. Mam komodę 53x99.Takżę nużki muszą być na szerokość MAX 90CM. Czyli odpadają telewiozry z szerokim rozstawem podstawek.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Ekran jest jakieś 1m od okna z lewej strony .
7. Jaki masz obecnie telewizor? Miałem 50h6400 naprawdę mnie zadawalał i był super pod względem smart tv jak i pod ekranem miał matryce natywną 120hz ale złapał kurz pod matrycą 
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? smart tv IPTV /albo obsługa kodi na androdzie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Zamierzam głównie ogladać TV,filmy z dysku oraz xbox ale to nie jest wgl priorytetem bo to już x360
10 Jakie urządzenia ? dyski usb x360
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Nie potrafię stwierdzić
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? Tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, Sport,
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Raczej nie
15. Czy zamierzasz grać w gry -raczej tak ale nie jest to priorytetem
16. Preferencje co do marki? Brak
17. Preferencje co do wielkości? 55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? -,- zakurzona matryca,felerność
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Najwięcej w nocy.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3300 i nic więcej to jest maks maksów jestem bardziej ku 3k ale jak ma być na dłużej to niech już będzie.
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? Długo nie wymieniam no chyba że przytrafi mi się takie coś 
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? Zdarza się.
Wybrałem parę modeli:
Samsung 55KU6000 tutaj muszę sprawdzić w neonecie czy jest ta matryca VA 
Sony KD55XD7005 -3389zł w tym wypadku mogę spokojnie zamawiać bo sony nie kombinuje tak 
Samsung UE55KU6400 3289 zł tutaj tak samo trzeba sprawdzić czy jest ta matryca VA

A możę by tak kupić jakąś super 55tke z full hd ? Co sądzicie o tym. Jak narazie technologia jest tak średnio jeśli chodzi o 4k ale no wiadomo matryce są już dość stare także naprawdę nie wiem. Najbardziej mi się chyba podoba 55ku6000 ze względu na cene 2700 zł. W weekend już muszę zamówić TV :D 
Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zdecydowanie  Sony.Sony nie ma  tak  duzo negatywnych  komentarzy i  watku   samsung uwaga gwarancja( na innym forum)

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minutes ago, grundig said:

Witam.

Zdecydowanie  Sony.Sony nie ma  tak  duzo negatywnych  komentarzy i  watku   samsung uwaga gwarancja( na innym forum)

No wiem jak wygląda z samsungiem gw sam oddałem h6400 który miał problem z zakurzoną matrycą na szczęście rękojmia i dostałem hajs z powrotem :D 

Ale tak się zastanawiam nad tymi modelami.

Dodam jeszczę że ten xd7005 to chyba ten sam model http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x700d ta sama seria jak się nie mylę. Jak sprawdzałem to xd7005 miał tylko lepszego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci nowilem, ja bym kupil samsunga ale jak ostatnio porownalem sobie obraz na tym sony to jednak sony lepszy zdecydowanie ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...