Skocz do zawartości
Phate

Głośniki lub soundbar pod telewizor i konsole.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stałem się posiadaczem samsunga mu6400 oraz konsoli ps4. Chciałbym do tego sprzętu dokupić jakiś ciekawy zestaw głośników w okolicach 1300 zł lub soundbar. Znajomi posiadają logitech z906 5.1 czy jest wart uwagi w Waszym odczuciu? Jakieś inne propozycje fajnie grającego sprzętu?

Z góry dziękuję za wszelkie porady i propozycje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie brałbym soundbar Samsung

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orienowalem się w temacie i podobno soundbar opłacalny jest dopiero z tylnymi głośnikami. Jakie są godne polecenia zestawy 5.1 głośników? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat potrzebuję głośników do tv i konsoli mam mało miejsca 

Zastanawiam się nad zakupem Soundbara samsung ht m550.Pytanie takie mam w domu głośniki edifier c2xd 52wat rms i pod lapkiem grają idealnie bas jest itp

Czy taki soundbar zagra również dobrze? czy gorzej od zestawu głośników komputerowych 2.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nie całe 1700 można kupić rewelacyjnego sounbar Yamaha Yas-207!
Dźwięk przestrzenny rozchodzi się dookoła ale to nie wszystko, również góra dół. Prawie jak w kinie! Szczerze to odkąd wymieniłem samsunga hw-h450 na tą Yamaha to teraz na nowo odkrywam dźwięki z gier, filmów i nie tylko. Niskie tony, średnie i wysokie teraz tak słyszalne jak nigdy wcześniej.
Ten sprzęt jest rewelacyjny dzięki DTS Virtual X. Na samym początku ten sprzęt wyszedł na rynek z zapowiedzianym systemem DTS Virtual X ale dopiero po kilku miesiącach została udostępniona aktualizacja. Ja osobiście kupiłem sprzęt z nowszej serii już z zaiplementowanym tym systemem audio, który jest naprawdę imponujący!

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBL na pewno będzie Ci dudnił a Yamaha to klasa sama w sobie. Dźwięk surround na pewno jest zdumiewajacy w Yamaha Yas-207 i myślę, że ciężko będzie zbliżyć się JBL do tego. Bas w Yamaha super, potrafi zrobić wrażenie. Ogólnie dźwięki w Yamaha są takie żywe dzięki DTS VX. Ma się wrażenie jakby były na wyciągnięcie ręki. Niestety nie mogę porównać tych dwóch sprzętów gdyż nie odsłuchiwałem tego JBL.

 

Mogę za to z czystym sumieniem polecić moją Yamaha. Jeśli trafi się Tobie sprzęt z serii z przed aktualizacji to tylko szybki update i dźwięk DTS Virtual X robi imponujące wrażenie. Ja kupiłem z nowszej serii i miałem już to wszystko.

 

 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2018 o 22:34, Kolos28 napisał:

Za nie całe 1700 można kupić rewelacyjnego sounbar Yamaha Yas-207!

A co myślisz o Yamaha Yas-306. Obecnie na promocji Amazon, za 1050 zł. 
Szukam coś co polepszy audio z tv. Kino domowe jest niestety za drogie, na ten moment. YAS 306 wydaje się być ok. Tv + xbox (tu jako odtwarzacz blu-ray, netflx i showmax) + tvbox.
Inna opcja to Microlab Solo 9C ale brak BT, a chciałbym stream zapodać jeszcze z telefonu/laptopa.

Edytowane przez kolejarz86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...