Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ołówek

Jaki uchwyt i TV do 3000

Polecane posty

Czesc,
Mam problem z wyborem uchwytu do TV oraz samego TV. Wymagania dosc niestandardowe, telewizor musi sie "rozkladac" do 90 stopni. W zalaczniku rzut pomieszczenia.

Normalnie ma wisiec na scianie (na wysokosci 110-120 cm), regulacja w pionie tez wazna, ale zazwyczaj siedzimy na kanapie i ogladamy film, wtedy telewizor musialby sie wysuwac do kata 90 stopni w stosunku do sciany.

Cala sciana ma 295 cm, glowa na kanapie znajduje sie okolo 40 cm od dolnej sciany, montaz uchwytu okolo 20 cm od okna - daloby to okolo 2m odleglosci od telewizora.

Co do wielkosci to nie wiem czy 49 cali nie bedzie zbyt duze na tak mala odleglosci - no i chyba bedzie problem z uchwytem z odchyleniem prostopadlym. Ale wielkosc miedzy 42-49 cali.

Nie jestem zdecydowany co do systemu.

To co mi polecono w mediaexpert:

http://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-led-43uh6507,id-125157

43 cale, 1 rdzen, brak bluetooth

http://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-led-49uh6507,id-125159

ten sam tv tylko w werji 49 cali, 4 rdzenie, jest bluetooth (nie jestem przekonany czy jest mi on potrzebny). 4 rdzienie na pewno sa zaleta, podejrzewam, ze system jest duzo plynniejszy

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,8m, moze ciut wiecej, zalezne od uchwytu
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Katy tez wazne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisiec
6. Jak słońce świeci w pokoju ? W pozycji 90 stopni slonce bedzie za ekranem, w pozycji na scianie bedzie padac na ekran po katem
7. Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobry ekran, dobry dzwiek, odtwarzanie z pendrive'a filmow (rozne formaty). AndroidTV lub WebOS3.0 (glownie youtube, netflix). Nie wiem, ktory system lepszy. Telewizor glownie bedzie do odtwarzania filmow/seriali z internetu. Ewentualnie po kablu HDMI. Fajnie jakby na pilocie byla klawiatura QWERTY, albo dalo sie dokupic na bluetooth.
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD/SD (glownie 720p+)
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Nie wiem
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 0-2
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojetne z przewaga na mat
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Seriale/filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Jesli chodzi o jakies przegladanie facebooka czy czytanie newsow to nie.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 0-10% (aktualnie 0)
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorem
17. Preferencje co do wielkości? 42-49
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Slaby dzwiek, ale chyba na to niewiele sie poradzi
19. Preferencje co do marki ? Brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500-2700, ale czym taniej tym lepiej

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie

tv.png

Do tego typu rozwiązań polecam zastosowanie naszego elektrycznie regulowanego uchwytu ściennego z serii Swing Mount - https://sklep.sabaj.pl/pl/p/Elektrycznie-regulowany-uchwyt-do-telewizora-Swing-Mount-Sterowanie-IR-Maksymalna-waga-telewizora-30kg-SM-L-180-Maksymalna-przekatna-ekranu-55/2299

Aktualnie produkt oferujemy w promocyjnej cenie. Jako, że jesteśmy producentem różnego rodzaju elektrycznych podnośników i uchwytów do Tv, możemy sobie pozwolić na atrakcyjną cenę i 5 letnią gwarancję :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.