Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera telewizorów Sony 2017 w Polsce - relacja

Dzięki uprzejmości Sony Polska miałem dziś okazję uczestniczyć w oficjalnej polskiej premierze telewizorów Sony, która odbyła się w hotelu Andel's w Łodzi.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw Oleda od Sony, liczę na poprawę ostrości w ruchu w stosunku do E6. Ciekawe tylko jaka cena... LCD mnie nie interesuje, do jakości ZD9/DX900 i tak nic się nie zbliży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XE90 - 4K z mocnym HDR ma tylko 80% DCi P3 - to nie błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajne sprzęty, fullhd z hdr do zwykłej ps4 za 1800zł niezły pomysł, ciekawi mnie cena oleda Sony czy będzie bliżej LG czy Panasonica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w testach nie wyjdą jakieś "kwiatki", to Sony może mieć bardzo ciekawą ofertę TV na 2017 r.

Ps. Wnioskuję po zdjęciach tyłu telewizora, że firma odeszła od ultra cienkich wyświetlaczy, jest więc szansa, że modele XE93 nie będą się same wykrzywiały, tak jak to miało czasami miejsce w modelach XD93.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.03.2017 o 22:38, Xisiek napisał:

XE90 - 4K z mocnym HDR ma tylko 80% DCi P3 - to nie błąd?

Tak ma. Ale nie robiłbym dramatu bo to nie jest jakiś mega zły wynik chociaż mogłoby być lepiej jednak i tak w tej cenie jest bardzo mocny. Ale właśnie czytam test na AVFORUMS i też tak wyszło. Ale ten test ma błędów... omg. Ale już Vincent z hdtvtest się szykuje na kontrę XD bo my to tylko po polsku :(

EDIT: Ups z tym DCI to właśnie chyba ten błąd ;) Bo w teście jest 95%, który właśnie wrzucił Maciek. Nie byłem doinformowany ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie ejst promocja na 55\" XE85 za 4600 pln warty ceny ? Gwarancja Najniższej Ceny - jeśli znalazłeś ten TV w lepszej cenie poinformuj nas o tym a sprzedamy Ci go o 1 zł taniej Promocja trwa od 22.09 do 30.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...