Skocz do zawartości
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ave20
      Witam

Zakupiłem U2715H i fabryczne ustawienia są dalekie od ideału. Jestem z okolic Opola i szukam opcji kalibracji
      monitora pod użytek pracy z grafiką / obróbką zdjęć.
      Wiem, że AH-IPS od LG nie jest idealną matrycą i trafienie sztuki która trzyma pod (względną) kontrolą backlight
      bleeding jest istną loterią, ale chciałbym skalibrować ekran by możliwie w jak najlepszym stopniu zbliżyć się do
      wiernego odwzorowania kolorów. Trafiłem na ofertę kalibracji z Opola urządzeniem Syper 5, ale czytając opinię
      o jego możliwościach mam mieszane uczucia czy warto inwestować w taką kalibrację...

Może jest tutaj ktoś z okolic Opola, kto poleci osobę kalibrującą ekrany lub chociaż poleci urządzenia do kalibracji
      przy użyciu których warto kalibrować ekran?

Będę wdzięczny za odp.
      Pozdrawiam
    • Przez Forest89
      Witam. Czy posiada ktoś taki sam model Panasonica 58EX780 po kalibracji i może się podzielić ustawieniami? Zależy mi na jak najlepszych ustawieniach dla filmów 4K i 1080p. W przyszłości prawdopodobnie decyduję się na kalibracje, ale narazie musze się zadowolić fabrycznym obrazem, który i tak jest świetny według mnie, ale jeśli idzie go jeszcze poprawić to czemu nie skorzystać
      Z góry dzięki, Pozdrawiam.
    • Przez Maciej Koper

Jeżeli rozważacie zakup nowego telewizora LG, OLED 8 serii czy też LCD z 2018 roku,warto wiedzieć co nowego oferują najnowsze modele w dziedzinie wiernego odwzorowania barw. Jedną z funkcji jakie posiadają jest m.in. 3D LUT z bezpośrednim dostępem. LG tym samym stało się drugim w historii producentem, który zdecydował się po raz pierwszy wprowadzić tę funkcjonalność, rodem z najlepszych monitorów studyjnych, do telewizorów domowych.

Przeczytaj całość
    • Przez Irokez
      Witam,
      Mam do sprzedania komplet:
      1. Projektor SONY HW55ES - wyświetlone na dzisiaj 09.01.2018 - 887h, jest to bardzo dobry egzemplarz z poprawną geometrią obrazu, obraz jest żyleta tak jak widać na załączony zdjęciach. Projektor służył także do grania. Projektor jest po profesjonalnej kalibracji Maciej Kopera z skalibruj.tv, skalibrowane są dwa złącza HDMI 1 - tryb Reference (do gammy 2.35) oraz tryb Game (do gammy 2.2); drugie złącze HDMI 2 - skalibrowane pod kablówkę w trybie Reference. Uwaga projektor nie posiada gwarancji producenta, dlatego odbiór sprzętu jest wyłącznie osobisty - można przyjść zobaczyć i wszystko sprawdzić na miejscu u mnie w domu. Jestem pierwszym właścicielem projektora, kupiłem go po znajomości. Do sprzętu dołączony jest oryginalny pilot, karton oraz osłonka na soczewkę. 
      Link poniżej do recenzji projektora:
      https://hdtvpolska.com/forum/topic/35048-test-projektor-sony-vpl-hw55-es/
      2. Ekran Magic Screen Future 120 cali LED z podświetleniem krawędziowym, nie ma żadnych odprysków, wad itd. w załączeniu skan faktury za ekran który dalej jest na gwarancji. Do ekranu jest załączony pilot sterujący podświetleniem w różnych kolorach.
      Link poniżej do recenzji ekranu:
      https://hdtvpolska.com/test-ekran-projekcyjny-magicscreen-future-10cg10/
      Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych zestawów do oglądania filmów w tak atrakcyjnej cenie.
      CENA MINIMALNA: 10.000 PLN NETTO
      UWAGI DOTYCZĄCE OFERTY:
      -odbiór sprzętu ze względu na gabaryty ekranu wyłącznie osobisty, można przyjść i wszystko elegancko sprawdzić na miejscu
      -sprzedaje wyłącznie komplet

• Przez pkpiotrek18
      Witam,
      jestem tu nowy i mam spory kłopot z ustawieniem dobrej jakości obrazu w swoim telewizorze LG 43UJ635V. Proszę was o pomoc, podanie wskazówek. Prosiłbym o podanie informacji jakie parametry typu: kontrast, gamma, nasycenie kolorów itd, itp powinny być ustawione i w jakiej wartości liczbowej. Może macie jakieś strony z przykładowymi kalibracjami to powyższego modelu. Z góry dziękuje za pomoc