Skocz do zawartości
aido

Proszę podpisać tę petycję, aby przywrócić opcję 3D OLED w 2018 roku

Polecane posty

Witam, to mój pierwszy post na HDTV Polska. Jestem z Wielkiej Brytanii, jak widzieliście wyświetlacz LG spadły obsługę 3D od swoich telewizorów OLED w 2017 roku.

Jestem wielkim fanem 3D i uruchomiliśmy petycję, dzięki czemu możemy je pokazać, jak wielu fanów 3D są pozostawiane, którzy chcą zobaczyć 2018 modele od LG, Sony i Panasonic w 2018 roku.

Mam wiele 3D Blu-ray, które kosztują więcej pieniędzy niż standardowe 2D Blu-ray, a obawiam się, że moja inwestycja jest bezwartościowy.

Obecnie mam OLED LG 65E6 i obawiam się, że jeśli obumrze, nie będzie w stanie znaleźć zastępstwo z 3D.

Zrobiłem petycji na Change.org - zaloguj się, jeśli jesteś zwolennikiem 3D i chcieliby zobaczyć go w modelach telewizorów 2018.

https://www.change.org/p/lg-electronics-lg-electronics-please-revive-3d-on-a-2018-oled-tv-model?recruiter=624990977&utm_source=share_petition

Dzięki

• Lubię 2

Z przyjemnością podpisałem :) .

Jak dla mnie telewizor bez 3D jest bez sensu. Za duzo mam BD 3D żeby trzymać je w szafce. Poza tym BD 3D fullHD w pasywie na panelu 4K OLED to bajka i uczta dla oczu.

Pozdro

• Lubię 2

Podbijam. Obraz z Bluraya 3D na 65E6 podobał mi się bardziej niż 3D w IMAX. I właśnie teraz, kiedy powstała optymalna technologia do tego rodzaju treści - marketing bierze górę.

• Lubię 1

Nie marketing tylko ... księgowi.

• Lubię 1

Koszt warstwy polaryzacyjnej chyba nie jest aż tak wysoki - mogliby zostawić tę opcję choćby w G7, zwłaszcza że wygląda na to, że B7, C7, E7 i G7 będą się różnić głównie użytymi materiałami i jakością dźwięku:

B7: crescent stand, "blade slim" look
C7: premium aluminum stand and bezel
E7: picture-on-glass design with integrated sound bar (similar to 2016 E6)
G7: picture-on-glass design with foldable integrated sound bar

Mogliby też zaoferować jeden model bez głośników, ale za to z 3D - soundbar zawsze można dokupić osobno. Ale teraz cała para idzie w gwizdek HDR.  3D pozostanie asem w rękawie, w razie gdyby prawdziwe QLEDy czy microLEDy okazały się lepsze od OLED-ów.

Edytowano przez ambidark
  • Lubię 1

Polaryztor nie jest tani, a z punktu widzenia księgowego jest b.drogi i w dodatku bez sensu, dlatego prawie nikt go nie montuje :(

PS. Z punktu widzenia uzytkownika (świadomego szczególnie) to znakomita opcja.

• Lubię 1

A ten dodatkowy polaryzator czasem nie wpływa negatywnie na maksymalną jasność ekranu? Bo jeśli tak to jego likwidacja ma z marketingowego punktu widzenia same zalety - podbijamy jasność (można lepiej walczyć z Samsungiem), obniżamy koszt i tracimy opcję stosunkowo mało pożądaną. Czysty zysk

• Lubię 1

Dziękuję-wam wszystkim za wsparcie tej pory - jesteśmy do 220 podpisów, a licząc z całego świata :)

Jak będzie ze 100 tysięcy to może LG się pochyli ;) .

Ja tą petycję podpisałem jak było około 300 podpisów a po 3 dniach już blisko 1500 tysiąca :) 

Osobiście to wolałbym Oled-y od LG ale jeżeli jakaś konkurencyjna firma wypuści jakiś model co będzie można odpalić na nim 3D to biorę od razu :D 

Dobrze,że chociaż są jeszcze modele z 2016 roku tak na pocieszenie hehe.

• Lubię 1

Tak my mamy duży sukces!

Byłem promowanie na Twitterze i na całym Internecie - niektóre serwisy informacyjne we Francji i Niemczech prowadził historie dzisiaj i głosy wystartować!

To było około 700, kiedy obudziłem się o 5 rano, a teraz ponad 1200 - niesamowite :)

Dzięki wam wszystkim za głosowanie na tym :)

Może LG chce słuchać!

• Lubię 1

14 godzin temu, Subman napisał:

Na CES 2017 ktoś zapytał się dlaczego LG zrezygnowało z 3D. Powodem było jedynie to, że 3D przestało być ważnym argumentem przy sprzedaży telewizorów..

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1484640539

Dobrze, że producenci samochodów nie stosują podobnego podejścia do tych od elektroniki. "Zrezygnowaliśmy z ręcznego i ABS, bo przestały być ważnym argumentem przy sprzedaży samochodów. W następnym modelu zastosujemy wbudowany akumulator, bo niższa o 1 cm maska zmniejszy opór powietrza".

Z ręcznego wielu producentów rezygnuje, zamiast "wajchy" dają guzik. Moduł jest ponoć dość zawodny względem starego rozwiązania a nowy grubo kosztuje żeby można klienta na łatwą  kasę w ASO "stuknac" :D

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...