Skocz do zawartości
montas

Koncert którego teraz słucham/oglądam

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna jakość, koncert mocno widowiskowy. Dinozaury dają radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2017 o 10:45, raffal napisał:

Saxon i jego nowe wydawnictwo "Let me feel your power". Bardzo polecam!

Jak z jakością obrazu i dźwięku w wydaniu BD? Bo, że sam koncert rewelacja, to wiadomo - Saxon. Ale jakość wydania też jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latka troche już nie te ;) . U mnie też ale ja na szczęście nie muszę na scenie odcinać kuponów z lat sławy i młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mr.Hankey napisał:

Jak z jakością obrazu i dźwięku w wydaniu BD? Bo, że sam koncert rewelacja, to wiadomo - Saxon. Ale jakość wydania też jest ok?

 

Wszystko spoko :) Opadu szczęki nie ma, ale jakość bardzo przyzwoita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, pmcomp napisał:

Latka troche już nie te ;) . U mnie też ale ja na szczęście nie muszę na scenie odcinać kuponów z lat sławy i młodości.

Zamiast pisać bzdury, lepiej przejdź się na jakiś koncert Saxon, często grają w Polsce i wtedy napisz, ze latka nie te.;) Saxon im starszy tym forma lepsza. Na żywo to jest bezsprzecznie absolutny top w tym momencie. Ostatnie albumy też na bardzo wysokim poziomie, więc odcinania kuponów też nie bardzo widzę...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wiesz - kwestia gustu - dla mnie oni strasznie 'żępolą' - definitywnie nie moja muza

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Mr.Hankey napisał:

Zamiast pisać bzdury, lepiej przejdź się na jakiś koncert Saxon, często grają w Polsce i wtedy napisz, ze latka nie te.;) Saxon im starszy tym forma lepsza. Na żywo to jest bezsprzecznie absolutny top w tym momencie. Ostatnie albumy też na bardzo wysokim poziomie, więc odcinania kuponów też nie bardzo widzę...

Wiesz, ja ich pamietam jak byli 30 lat młodsi. I pamietam tamtą muzę.

Pamiętaj, że o gustach się nie dyskutuje więc twój komentarz jest zbędny.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest taki set BD "The 25th Anniversary Rock & Roll Hall Of Fame Concerts" Same perły. Chyba nikt tego oprócz mnie nie posiada. Polecam STING + Jeff Beck + WONDER ...

" o gustach się nie dyskutuje " Co za głupota powtarzana od zawsze.

"Iś Troj" lepsze od 9-tki Bethowena czy The Beatles. A właśnie, że trzeba dyskutować ...   

 

 

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tego koncertu kilka razy w MM bo wiem że był. Zawsze było "brak".

Z innej beczki, DM i 27 minuta. Jak wydadzą koncert na UHD zmieniam proja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oraz słuchałem ostatnio koncertu Jamiroquai live at Montreux 2003. Nie spodziewałem się takiego sztosa, naprawdę super koncert z rewelacyjną aranżacją do znanych kawałkow. Taneczny pop, ale jednak z dużą domieszką jazzu i soul'u. Obraz na blu-ray niezły, ale bez rewelacyjnej czerni, za to z efektownymi kolorami.

150min fantastycznej, tanecznej zabawy. Na pewno sprawdzi się na domowych imprezach. Na swoim ampli (w trybie music video) słuchałem w 7.1 DTS HD MA.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zareklamowałeś, płyta już kupiona

I słucham go sobie na Spotify właśnie w pracy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jaki sklep internetowy polecacie z koncertami blu-ray i UHD? W MM i innych Saturnach raczej skromny wybór.

I drugie pytanie: czy wyszedł jakiś koncert Jean Michele Jarre'a na blu-ray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem ale już rejestrują w 4K co niektóre. Np. Muse live at Rome. Nawet na BD obraz igła aż kłuje w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę odrobinę temat. Ostatnio byłem w kinie na koncercie Pearl Jam "Let's Play Two". Dawno nie widziałem czegoś tak dobrego. Dla fanów rocka to pozycja obowiązkowa. Ode mnie ocena 10/10. Jeszcze w tym roku wychodzi na BD.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. 20 listopada wychodzi Black Sabbath: The End of the End. Różne wydania DVD, BD z winylami i gadżetami. 11-ego października koncert do zobaczenia w Multikinach

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Sabbath to będzie kolejne konkretne wydawnictwo tego roku. Preorder już zrobiony, bilety do kina też kupione :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rammstein - Paris na BD też niezły jeśli ktoś lubi mocne brzmienia.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo na Rammstein byłem. Jak to wydanie ma się do Rammstein in America?

Tymczasem polecam Foo Fighters z Wembley


  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem oraz słuchałem ostatnio koncertu Jamiroquai live at Montreux 2003. Nie spodziewałem się takiego sztosa, naprawdę super koncert z rewelacyjną aranżacją do znanych kawałkow. Taneczny pop, ale jednak z dużą domieszką jazzu i soul'u. Obraz na blu-ray niezły, ale bez rewelacyjnej czerni, za to z efektownymi kolorami.
150min fantastycznej, tanecznej zabawy. Na pewno sprawdzi się na domowych imprezach. Na swoim ampli (w trybie music video) słuchałem w 7.1 DTS HD MA.
Polecam!

No fajny koncert. Obraz jak na 1080i bardzo dobry. (Aparat w telefonie nie złapał faktycznej ostrości obrazu, za długi czas naświetlania).d2429aadf65e2aa5c07ad3ee41d5500c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...