Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LG 34UC79G Test 144Hz monitora IPS 21:9 dla graczy!

Firma LG w swojej ofercie ma dosyć dużo monitorów komputerowych. Cześć z nich to rozwiązania przeznaczone dla graczy. LG jako producent matryc IPS, postanowiło wykorzystać właśnie taki panel w swoim najnowszym, gamingowym dziecku - modelu 34UC79G. Rozwiązanie takie jest świetne dla osób, które chcą by ich monitor nie służył tylko i wyłącznie do zawodowego grania, ale także dobrze odwzorowywał grafikę i miał przyzwoite kąty widzenia. Te dwa światy najprawdopodobniej uda się w tym przypadku połączyć. Sam ekran jest lekko zakrzywiony i ma proporcje 21:9. Jego przekątna to 34".

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na myśli nikogo obrażać, ale na Boga..jak można siedzieć tak blisko ekranu 34" (Zdjęcie na głównej do artykułu).
Przecież on ma do tego monitora jakieś 40 cm odległości. Nie tak dawno temu 32" oglądałem z 2.5m.

Chora sytuacja z tymi calami się porobiła.

Edytowane przez Fallen93
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21:9 to całkiem inaczej się postrzega. Jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Fallen93 napisał:

Nie tak dawno temu 32" oglądałem z 2.5m.

to chyba przez lornetkę

36 minut temu, Gmeru napisał:

21:9 to całkiem inaczej się postrzega. Jest idealnie.

idealnie by było jak by zamiast IPS był panel z oledem - zwłaszcza że cena zabija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor fajny ze względu na proporcje ale wszystko psuje matryca IPS, jak dla mnie na te chwile istnieje tylko jeden typ matryc do zaakceptowania w monitorze gamingowym to Samsungowe SVA @ 144Hz.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten monitor ma proporcję 21:9 czyli 2,33:1 ,2.35:1 czy po pikselach 2.37:1 ,zapytam się czy Kowalski wie o co chodzi ? Raporty po kalibracji bardzo oszczędne - bawiłem się takimi monitorami i na bokach nie ma się czym chwalić ! A ja cały czas czekam na 5120x2160 OLED DCI,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40" zapomniałem dopisać !

Edytowane przez VETO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator jest w każdej komórce, marketingowo powinno być napisane   tak 

34" 21.33:9 lub 2.37:1 ,2.5K ,2560x1080,144hz,sRGB, AH-IPS (lm340ww2-ss21),W-LED,8 bit bez FRC,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam opisany wyżej monitor LG wszystko jest fajnie tylko mam jedno pytanie jak otworzyć filmy z urządzenia USB (dysk,pendrive)? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy rozdzielczość tego monitora nie stanowi problemu przy tak wielkiej matrycy? Mam teraz 23" 16:9 FHD i zastanawiam się czy przy tak dużym ekranie tak mała rozdzielczość nie spowoduje "pixelozy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...