Skocz do zawartości
MORGANpl

Philips 49PUS6561 vs 49PUS7101

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem akurt w PL i zastanawiam sie nad kupnem tv. Głownie ogladam nc+,blue ray oraz mam podpietego xboxa. Różnica między nimi to 125zl.

Lepiej jest kupic 6 z direct led czy 7 z edge led? Slyszalem tez ze te 7 maja problem z czernia,clouding itp. Jak to wyglada w praktyce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W praktyce wygląda to tak, że te problemy, które wymieniłeś mają akurat oba modele. Do tego jeszcze banding w 6561. Poczytaj wątki o tych tv jeśli jesteś zdecydowany na ich zakup abyś potem nie był rozczarowany.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, 111kris napisał:

W praktyce wygląda to tak, że te problemy, które wymieniłeś mają akurat oba modele. Do tego jeszcze banding w 6561. Poczytaj wątki o tych tv jeśli jesteś zdecydowany na ich zakup abyś potem nie był rozczarowany.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Czytałem duzo i nigdzie konkretnej odp nie ma. Poza tym czytajac wszystkie opinie,testy wychodzi na to ze jeden i drugi jest na NIE. Obecnie do dnia dzisiejszego mam 47pfl7603.Telewizor mam od momentu kiedy sie pojawil na rynku wiec juz ładnych kilka lat.(jak sie nie myle cos okolo 10:) Nic sie z nim nie dzieje i smiga bez problemow. Mysle o nowym ale na co nie popatrze to czern zla,to sie wiesza itp itd. Do Philipsa jestem przekonany i marki nie zmienie.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz zmieniać marki to masz problem. Proponuję poczekać do przyszłego roku może będzie lepiej. Ja tak właśnie robię - mój 8-mio latek Sony gra lepiej niż obecnie dostępne tv. Jeśli chcesz normalną czerń to tylko matryca VA lub Oled.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, 111kris napisał:

Jeśli nie chcesz zmieniać marki to masz problem. Proponuję poczekać do przyszłego roku może będzie lepiej. Ja tak właśnie robię - mój 8-mio latek Sony gra lepiej niż obecnie dostępne tv. Jeśli chcesz normalną czerń to tylko matryca VA lub Oled.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Jest cos z Philipsa na chwile obecna co by sie nadawalo?
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 


Moim zdanie jedynie 7601 wart uwagi ale niestety cena zupełnie inna.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 111kris napisał:

 


Moim zdanie jedynie 7601 wart uwagi ale niestety cena zupełnie inna.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Inna cena i wielkosc. Ja chce max 55 ze wzgledu na odleglosc od tv 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem będzie problem. Aktualnie z Philipsa została nazwa bo to już inna firma, inny właściciel. Proponowałbym poczekać do przyszłego roku na nowe modele. Ja miałem przez 3 dni 7181. Jak dla mnie to: brak czerni, nierównomierne podświetlenie matrycy, clouding - wypadł gorzej niż mój stary tv, więc zwróciłem. Może Panasonic 750/780 no albo sony 93xd ale to oczywiście drożej i bez świecidełek.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...