Skocz do zawartości
gunik

Pomoc w wyborze TV LED 49'' 4K z matrycą 100/120HZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od razu przepraszam admina jeśli piszę nie w tym dziale.

Chciałbym zrobic sobie i famili prezent na święta, i kupic TV 49'' 4K z matrycą 100/120Hz do około 3000zł plus minus 100,200zł

Spodobał mi się TV LG 49UF851V, 49UF8517 ale z tego co się doczytałem to nie mają matrycy 100hz

Pomieszczenie nie jest duże, prędzej podłużne ok.20-25m2 , od TV około 3-3,5m . Słońce nie przeszkadza-są rolety.

Oglądac bedą wszyscy, dzieci-bajki, żona seriale ;) , filmy raczej ja wieczorami z USB i konsola Xbox (w niedalekiej przyszłości Xbox One s lub ps4 nowa)

Proszę o pomoc szersze grono zaawansowanych użytkowników ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod temat, bo mam dokładnie takie same kryteria i budżet. Dopóki nie zacząłem czytać forum faworytem był 49PUS6561 Jednak po wizycie w sklepie jakoś na kolana mnie nie powalił. Na filmie prezentacyjnym była biegnąca kobieta która dookoła siebie miała jakąś poświatę. Wyglądało to jak cenzura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć ten  LG 49UH770

Edytowane przez ArekBDG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z marketu. Pogadałem z kolesiem na temat LG,PHILIPSIE i Sony. Mówił że wybierałby pomiędzy PHILIPSEM 49PUS7101 a SONY KD-49XD7005.

Muszę poszukac jaka matryca jest w tym SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kurcze teraz to już nie wiem co wybrac. Sony nie ma matrycy 100/120hz , ma tylko ,,200xr,, hdr,  ale ladnie to wyglada,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babka w euro też polecała mi tego Sony. Na pytanie czy ma matryce 100/120Hz odpowiedziała, że tak po czym szybko spojrzałem w internet, by zasięgnąć informacji czy aby na pewno. Po sprawdzeniu faktów podziękowałem jej za rozmowę, bo widocznie sama nie wie co poleca. Ale faktycznie obraz miał niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę przeglądnełem fora itp. i chyba wybiorę SONY. Biore pod uwage serie XD8 i XD7 i jeszcze znalazłem serie 49X8xxx

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w 99 procentach padnie na Panasonica 50DXu720e w m.e. jest cos około 3500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja po rozmowie z sprzedawca w euro poczekam jeszcze chwilę na ks7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.I jak tam zakup TV? Zdecydowałeś się na coś? Jesli chodzi o ks7000 to dobra cena była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. No wziąłem KS7000, ale nie wiem czy go nie oddam, bo wywaliło "kilka" pikseli, a w euro jak go brałem były 3 sztuki w Bydgoszczy, a na drugi dzień już nic nie było. Sprzedawca mówił, że jak jest taka ilość to dostane nowy. Zobaczymy dziś ma przyjechać gość z serwisu i ocenić. W sklepie kompletnie nic nie było widać. A tak po za tymi wadami TV jak dla mnie petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles przeczytac informacje o podobnych problemach  w telewizorach KS 7000 na  hdforum i amerykanskim  avsforum. I kupic  cos innego.Czyli sony  lub panasonica.

Edytowane przez grundig
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o problemach, ale czy dostał bym coś lepszego w cenie 3750?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung ma takie ceny, że często jest to tzw. first choice i tyle, po prostu Polska to nie Szwajcaria i u nas ciągle kluczowym czynnikiem decyzyjnym jest regula CCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 2015 napisał:

W EURO masz jeszcze PHILIPSA 49" 7181. Ma wiele różnic do 7101.

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-49pus7181-12.bhtml 

Ma wiele różnic do 7101? Z tego co kojarzę to różni ich po prostu dźwięk - 7181 ma listwę pod TV i wypada znacznie lepiej pod kątem jakości dźwięku, a oprócz tego jakich 'wiele' różnic jest?

7101 ma też podobne problemy co 6561. Ostatnio fotkę widziałem na konkurencyjnym HDTV. Tak 'Ambilight' ratuje czerń (dyrdymały opowiadane w paru recenzjach Philipsa):

dkRpGNV.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Fjubens napisał:

Ma wiele różnic do 7101? Z tego co kojarzę to różni ich po prostu dźwięk - 7181 ma listwę pod TV i wypada znacznie lepiej pod kątem jakości dźwięku, a oprócz tego jakich 'wiele' różnic jest?

7101 ma też podobne problemy co 6561. Ostatnio fotkę widziałem na konkurencyjnym HDTV. Tak 'Ambilight' ratuje czerń (dyrdymały opowiadane w paru recenzjach Philipsa):

dkRpGNV.jpg

O to rzeczywiście "pięknie" wyglada. To co tpv robi z tą szanowana kiedyś marka woła po prostu o pomstę do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...