Skocz do zawartości
krzych418

Odtwarzacz Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję odtwarzacza blu-ray. Zależy mi, żeby czytał napisy z oddzielnych plików srt - najlepiej, żeby po prostu odtwarzał wszystko jak mój LG smart tv, tyle, że z płyt. Pytam was, gdyż nigdzie nie mogę się doszukać informacji o tych napisach...

Chcę zamienić swoje PS3 na PS4 + odtwarzacz. W PS4 jest funkcja odtwarzania samych płyt BD, nawet w 3D, więc odtwarzacza używałbym raczej od innej treści nagranych płyt, głównie plików mkv i mp4 oraz avi.

Czekam na propozycje! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jakiś model LG właśnie.
Ja mam jakiś i czyta wszystko ale z dysku, czy z płyt, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, co powiecie o tym odtwarzaczu: http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-blu-ray/lg-bp250.bhtml

Ktoś ma, chwali sobie lub nie? Ludzie! Ktoś tu żyje?

A tak w ogóle to czym się one różnią, dla jakich funkcji warto wydać ciut więcej? A może ktoś chociaż jakimiś linkami na forum, gdzie znajdę więcej informacji poratuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do normalnego odtwarzania z płyt i usb, to dobry niemal wszystko czytający sprzęcior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, artomoher napisał:

Do normalnego odtwarzania z płyt i usb, to dobry niemal wszystko czytający sprzęcior.

A napisy z srt otwiera, bo o to mi głównie chodzi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwiera( jak taka sama nazwa będzie jak pliku np. MKV). Oczywiście wiesz, że nie obsługuje 3D ? ;)

Niewiele więcej kosztuje LG BP450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, artomoher napisał:

Otwiera( jak taka sama nazwa będzie jak pliku np. MKV). Oczywiście wiesz, że nie obsługuje 3D ? ;)

Niewiele więcej kosztuje LG BP450

Tak, wiem, funkcję obsługi 3D miałbym w PS4, a masz może porównanie czy odtwarzacz 3D lepiej radzi sobie z 3D, a może miałby też funkcje odtwarzania napisów 2D jako 3D tak samo jak mój LG smart tv (już nie pamiętam jaki model, ale niezbyt nowy - kupiony ponad 2 lata temu)?

Chyba jednak zdecyduję się na ten 3D - https://lidermedia.pl/odtwarzacz-blu-ray-3d-lg-bp450,3,14548,184532 różnica w cenie nie jest tak duża, jak mówisz.

A wiesz może, czy na odtwarzaczu pojawiają się problemy z płynnością, bo na PS3 właśnie czasami tak, szczególnie przy dużych plikach. Jak kilka filmów HD chcę sobie nagrac na płytkę 25, (oczywiście mając już wcześniej kupiony oryginał - to by była kopia zapasowa) wówczas bywa, że są problemy z płynnością... Może jest gdzieś wideo test tych odtwarzaczy, gdzie byłoby pokazane jak one pracują?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od pewnego czasu LG-BP 440, śmiga  aż miło, można przesuwać i powiększać napisy. Nie ma problemów ani z odczytem płyt czy też z pedndriva. 

Tu masz za 249 zł. Łykaj jak młody pelikan.  https://www.mall.pl/odtwarzacz-blu-ray/lg-odtwarzacz-blu-ray-bp450?gclid=CKnBuoq_v9ACFUfcGQodG0YAsg  :D;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha widziałem ta ofertę już było w koszyku nawet :D ale jednak jeszcze nie zdecydowałem, czy się ps3 definitywnie pozbywam - tyle gier, tyle wspomnień - myślę wymienić na ps4 dopiero za rok, i dopiero kupować. Wielu gier nawet nie przeszedłem - ale faktycznie oferta godna...

Dzięki bardzo, sporo mi dały twoje uwagi, już mniej więcej wiem co i jak...

A miałeś może kiedyś PS3, lub może ktoś inny by się wypowiedział jak sprawował się PS3 i takie prosty odtwarzacz od LG - bo PS3 ma jak dla mnie masę wad, jako odtwarzacz a gdzieś wyczytałem, że to jeden z najlepszych odtwarzaczy BD na rynku :D

A może ktoś wie co z odtwarzaczem multimediów w PS4 PRO

Edytowane przez krzych418

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 poszedł do juda z ponad 50-cioma grami, został tylko pierwszy PS3 z dyskiem 60Gb ( utrupiony , no wiesz żółta dioda). PS4 był , ale syn zabrał i już nie ma.

Co do PS4 PRO to ... :P:D;) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK! To jeśli chodzi o tani i w miarę uniwersalny odtwarzacz to sprawa jasna LG albo LG 3D :D A co z 4K? Jakbym chciał się w to zabawić? Ostatnio zerknąłem, że telewizor 4K i to 55 calowy można dostać za śmieszne 2.5 tysiąca (też LG)... 

Tk więc, może jakis odtwarzacz z funkcją 3D oraz dodatkowo 4K by ktoś zaproponował... W internecie znalazłem tylko odtwarzacz z funkcją 'interpolacji do formatu 4k' - czyli niby przerabia zwykły obraz na 4k, nie wiem jakim cudem niby, ale nieważne... Czy taki odtwarzacz posiada tez funkcję odtwarzania blu-rayów 4K?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki odtwarzacz, to nie Twój budżet. LG ma 3d i upscaluje obraz do 4k.
Najtańszy odtwarzacz UHD, Samsung UBD K8500 kosztuje 1500zl.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung UBD-K8500 az tyle nie kosztuje. Prawdopodobnie moge zorganizowac nowke sztuke z UK, za duzo mniej. Prawdopodobnie przesylka bedzien droga ale w sumie nie powinno przekroczyc 1000 plnow. Jak ktos zainteresowany atakowac na PM. Tylko 1 i tylko w tym tyg.


Aa sorry. Przeczytalem tylko ostatnie 2 posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w UK są tanich cenach, że z przesyłką 1000zl ?
To musi być poniżej 200 funtów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2016 o 22:56, raf7775 napisał:

Taki odtwarzacz, to nie Twój budżet. LG ma 3d i upscaluje obraz do 4k.
Najtańszy odtwarzacz UHD, Samsung UBD K8500 kosztuje 1500zl.

 

A to definitywnie nie mój budżet.
Swoją drogą ogromna różnica w stosunku do zwykłego blu-raya, a różnica słyszałem niezbyt wielka - chyba im się to nie sprzeda...
 

 

5 godzin temu, raf7775 napisał:

Gdzie w UK są tanich cenach, że z przesyłką 1000zl ?
To musi być poniżej 200 funtów....

To mnie właśnie irytuje, że w kwestii technologii ciągle jesteśmy trzecim światem - musimy bulić grubą kasę za odtwarzacz, który w UK tamtejsi ludzie mogą nabyć za grosze - równowartość naszych 200 złotych, no może 300 po brexicie... To samo z PS4 Pro, które amerykańce kupują za nasze 300 - 400 stówki. Rzecz jasna są to kwoty porównywalne do zarobków... W cywilizowanym kraju człowiek może mieć telewizor, konsole i odtwarzacz a także komputer jakieś 10 razy taniej... Nie dość, że złoty słaby to wciąż opłaca się sprowadzać tamtejszy sprzęt - jakiś obłęd. Golą nas równo, panowie z wiejskiej....  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK w większości ceny sprzętu są podobne, jednak oczywiście są rzeczy tańsze niż w Polsce ale i są droższe niż w Polsce.
Właśnie kupiłem sobie słuchawki godzinę temu, superlux hd 669, w Polsce 125zl w UK po przeliczeniu 155zl.

Ten odtwarzacz normalnie w UK kosztuje jakieś 260-270 funtów, nie złotych.
Czyli powiedzmy 1400zl, podobnie jak w Polsce.

Dlatego spytałem skąd kolega ma takie źródło, że mu z dostawą wyjdzie 1000zl.
W UK nawet używki drożej chodzą, narazie.
Może taniej będzie w styczniu.
To chyba że kradziony ma za tysiaka




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w UK są tanich cenach, że z przesyłką 1000zl ?

To musi być poniżej 200 funtów....

Jest promocja Samsunga. Do niektorych telewizorow tej firmy dodaja odtwarzacz za pol ceny. Pisalem o tym w watku Zakupy z UK.

Dlatego spytałem skąd kolega ma takie źródło, że mu z dostawą wyjdzie 1000zl.

W UK nawet używki drożej chodzą, narazie.

Może taniej będzie w styczniu.

To chyba że kradziony ma za tysiaka

no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak ktoś szuka odtwarzacz za 300zl, to mu kolega poleca kupić telewizor w UK, żeby mieć odtwarzacz UHD za tysiaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, raf7775 napisał:

No to jak ktoś szuka odtwarzacz za 300zl, to mu kolega poleca kupić telewizor w UK, żeby mieć odtwarzacz UHD za tysiaka?

 

Gdzie widzisz, zebym polecal komukolwiek kupno telewizora w UK?!!!!

Nie namawiam tez nikogo do kupna odtwarzacza UHD Samsunga, tym bardziej  autora watku. Skomentowalem konkretnie  Twoj ponizszy post, nie wiedzac, czego konkretnie OP szukal, sadzac, ze odtwarzacza UHD, bo w tapatalku przeczytalem jedynie 2 ostatnie posty. Jezeli rozumiesz jeszcze jezyk polski, to moj edit, ktory to wyjasnil,  powinien byc rowniez dla Ciebie zrozumialy.  Mimo tego dalej usilujesz mnie osmieszac. Wczesniej zarzuciles mi pisanie nieprawdy i zasugerowales, ze chce sprzedac kradziony towar. Tymczasem informacja o mozliwosci zakupu odtwarzacza UHD Samsunga byla skierowana do ogolu, tylko przez kurtuazje. Nie zajmuje sie handlem,  ani nie zamierzam na tym zarabiac,  Naprawde nie w glowie mi  borykac sie z problemami wysylki do nieznajomych mi osob w Polsce, Oczywiscie dla stalych forumowiczow chetnie bym to zrobil, ale  adresowalem wiadomosc  przede wszystkim do czytelnikow  mieszkajacych w ROI, ktorzy przegapili BF oferte za 189e, po ktorej odtwarzacz wrocil, w naszych sklepach, do ceny  440-500e, a ktorym moglem taki odtwarzacz zorganizowac, w jeszcze lepszej cenie, korzystajaz z tego, ze moj irlandzki kolega z pracy, ktoremu polecilem model i sklep, zamawial telewizor wlasnie z UK. poniewaz mozliwosc zakupu byla ograniczona czasowo, a nie chcialem zakladac nowego watku, stwierdzilem, ze informacje umieszcze w tym watku, bo jest duze prawdopodobienstwo , ze zajrza  do niego osoby zainteresowane. 

Zamiast w pierwszej kolejnosci przeprosic, Ty dalej rzniesz glupa, jakbys mial jakis cel w tym, zeby zostac zapamietanym jako pajac.

Zrob sobie i wszystkim przysluge i zastanow sie w przyszlosci 2 razy nad forma komentowania  moich postow, bo jak to u Was mowia:  No More Mr. Nice Guy

 

Dnia 29/11/2016 o 21:56, raf7775 napisał:

Taki odtwarzacz, to nie Twój budżet. LG ma 3d i upscaluje obraz do 4k.
Najtańszy odtwarzacz UHD, Samsung UBD K8500 kosztuje 1500zl.

 

Dnia 29/11/2016 o 22:33, binary napisał:

Samsung UBD-K8500 az tyle nie kosztuje. Prawdopodobnie moge zorganizowac nowke sztuke z UK, za duzo mniej. Prawdopodobnie przesylka bedzien droga ale w sumie nie powinno przekroczyc 1000 plnow. Jak ktos zainteresowany atakowac na PM. Tylko 1 i tylko w tym tyg.

 

Aa sorry. Przeczytalem tylko ostatnie 2 posty.

 

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2016 o 23:52, raf7775 napisał:

Ten odtwarzacz normalnie w UK kosztuje jakieś 260-270 funtów, nie złotych.
Czyli powiedzmy 1400zl, podobnie jak w Polsce.

 

Ale zarabiasz tam nie mniej funtów, niż tutaj złotówek. O to mi chodziło! Sprzęt o wiele tańszy w stosunku do zarobków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z tym"kradzionym" to żartowałem.

A Tobie polecam słownik języka polskiego i ortografii.

Pozdrawiam.

Ale zarabiasz tam nie mniej funtów, niż tutaj złotówek. O to mi chodziło! Sprzęt o wiele tańszy w stosunku do zarobków.

Tak.

Ale to i tak za drogo za takie badziewie.

100 £ max bym dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, raf7775 napisał:

.

Ale to i tak za drogo za takie badziewie.

100 £ max bym dał.

30 Lutego będą za 100 zł  a pierwsze sztuki będą rozdawać za darmo ⚡️⚡️⚡️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odkopuję temat! Mam już PS4 (bogactwo, zazdrośćcie) i teraz powrócił temat odtwarzacza... Jak już kupować, to fajnie byłoby, gdyby radził sobie on z kodekiem H265. Nie chodzi mi o odtwarzanie płyt BD 4K, lecz o te pliki video dostepne w necie... :D Który odtwarzacz BD obsługuje kodek HEVC / H265?

Pozdrawiam!   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...