Skocz do zawartości
Avallone

Jaki odtwarzacz do filmów 4k z True HD Atmos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to samo gdy odtwarzam, filmy z atmosem gdzie to tv jest odtwarzaczem. Mam samsunga ju7500 który dekoduje maks DTS. Każdy lepszy forma puszcza jako pcm i ampli daje lipny dźwięk. 

Jak oglądam przez odtwarzacz podłączony do kina i kino przesyła obraz do tv to jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, raf7705 napisał:

Podłącz do niego odtwarzacz blu-ray, puść film z dźwiękiem Dolby Thru HD

wbrew pozorom to nie jest takie proste. Pomijajać to, że nie mam odtwarzacza Blu-ray, a potrzebny jest odtwarzacz UHD, to filmów ze ścieżką powyżej 5,1 jest jak na lekarstwo.

Tylko wydania w rozdzielczości 4K mają ścieżke powyżej 5.1, z tego ok 25% Truhe HD. Najczęściej jest to DD+ 7.1, czasami  Dolby Atmos, jeden spotkałem że miał Truhe HD with Dolby Atmos.

O tyle o ile odtwarzacz jeszcze jest do przejścia, tak krązki sa zabójczo drogie. Ja ułamek ceny obejrze film na dużym ekranie. Tak więc jestem nastawiony generalnie na serwisy strumieniujące, a konkretnie Netflix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej najczęściej jest to DTS-MA nie DD, zwykłego DD na płytach w zasadzie nie ma jeśli chodzi o ścieżki oryginalne nie mówię tu o ścieżkach lektorskich.

Każdy film z płyty Atmos to ścieżka TrueHD/Atmos. Musisz zrozumieć czym jest atmos, atmos to nic innego jak ścieżka truehd lub dd Z metadanymi czyli dodatkowymi kanałami sufitowymi.

 

20 minut temu, Przemysław W Witek napisał:

Tylko wydania w rozdzielczości 4K mają ścieżke powyżej 5.1


nie nie tylko :)

Na netflixie nie masz żadnych scieżek 7.1 więc nie wiem po co argument że ścieżek 7.1 jest mało w stosunku do płyt, jest sporo takich wydań.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Przemysław W Witek napisał:

wbrew pozorom to nie jest takie proste. Pomijajać to, że nie mam odtwarzacza Blu-ray, a potrzebny jest odtwarzacz UHD, to filmów ze ścieżką powyżej 5,1 jest jak na lekarstwo.

Tylko wydania w rozdzielczości 4K mają ścieżke powyżej 5.1, z tego ok 25% Truhe HD. Najczęściej jest to DD+ 7.1, czasami  Dolby Atmos, jeden spotkałem że miał Truhe HD with Dolby Atmos.

O tyle o ile odtwarzacz jeszcze jest do przejścia, tak krązki sa zabójczo drogie. Ja ułamek ceny obejrze film na dużym ekranie. Tak więc jestem nastawiony generalnie na serwisy strumieniujące, a konkretnie Netflix.

No i tu się mylisz, na płytach BD Dolby TrueHD, albo GTS HS-MA to standard, oczywiście mówimy o ścieżkach oryginalnych (nie leektorze czy dubbingu) czasami zdarzają się wydania z Atmosem zaszytym Dolby TrueHD, albo DYS:X, znów zaszytym, w DTS HD-MA, na płytach UHD standardem jest w zasadzie Dolby TrueHD z zaszytym w środku Atmosem, czasami zdarza się że ścieżka główna jest w DTS:X, znów zaszytym w DTS HD-MA, i znów lektor bądź dubbing to przeważnie DD5.1.
Tak więc jeżeli będziesz chciał oglądać filmy z oryginalnymi ścieżkami dźwiękowymi to za każdym razem będziesz miał problem, no chyba że ktoś zrobi ripa w którym będzie wyciągnięty tzw. Core z oryginalnych ścieżek, ale wtedy znów max co będziesz miał to DD5.1 bądź DTS.
W przypadku serwisów strumieniowych nie będziesz miał tego problemu bo tutaj max to DD Plus w którym zaszyty może być Atmos.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli krążki Blu Ray

4 minuty temu, Jasiek_31 napisał:

No i tu się mylisz, na płytach BD Dolby TrueHD, albo GTS HS-MA to standard, oczywiście mówimy o ścieżkach oryginalnych

Wiem, że Atmos jest tylko w ścieżce oryginalnej, na Netflix równiez. Jak z lektorem, to 5.1. Ale jak chce się cieszyć dźwiękiem, to można czytać dialogi.

napisałem to co przeczytałem na okładkach płyt. Ale to oczywiście nie jest regułą.

np. obraz.thumb.png.f67a7a3327822805bf436917f2a9256b.png

Edytowane przez Przemysław W Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Niestety tutaj musisz mieć pretensje do Disnay'a ze uważa PL za kraj 3 świata i daje nam ścieżki DD w gwiezdnych wojnach.. tak samo Disnay w PL nie wypuszcza filmów w wersji UHD.

2. Co nie zmienia faktu ze płyt blu-ray z Atmosem jest masę, tak samo jak i ścieżek 7.1 itd itd

3. Sporo okładek zawiera też błędy.

 

Nie mylisz się za to w temacie cen w PL płyt ale są sposoby na kupowanie filmów tanień dużo taniej, UHD również z PL napisami.

U mnie w sumie nie ma dnia bez zakupów np dzisiaj ...

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08KJP4SHG/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

100 funtów wydanie z PL napisami, właśnie wszystkie wykupili.

Albo kilka dni temu, wszystko z PL napisami w promocji sklepu zoom 3 filmy za 30 funtów.

i7XhDf3.png

Masę filmów kupuję też używanych z olx po 20-30zł

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może polskie wydania sa okrojone.

3 minuty temu, D4r3KS napisał:

są sposoby na kupowanie filmów tanień dużo taniej, UHD również z PL napisami.

podziel się (może byc na PW) może wtedy skusze się na zakup odtwarzacza.

Odnośnie ściezki, to miałem własnie napisac, że to być może polskie wersje sa okrojone, albo dotoyczyło to filmów sprzed 2000 roku. Przeglądałem klasyki, które ewentualnie chciałbym mieć no i koncerty, a tu już raczej nikt nie stawia na więcej jak 5.1, aczkolwiek to nie musi być regułą.

obraz.thumb.png.77f52fbb8af1577f095c77118ef470e7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok ale po co ci więcej niż 5.1? jeśli ścieżka DTS-MA jest 5.1 wystarczy ze włączysz w amplitunerze upmix DTS:X i amplituner rozszerzy ścieżkę dźwiękową do 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, D4r3KS napisał:

U mnie w sumie nie ma dnia bez zakupów np dzisiaj ...

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08KJP4SHG/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

100 funtów wydanie z PL napisami, właśnie wszystkie wykupili.

Kurde, przegapiłem, z drugiej strony pytanie, dlaczego już wykupili skoro to preorder??
Taki mały nakład??

No i skąd info że są polskie napisy??
Na stronie zero informacji o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie brałem pod uwagę zakupów na Amazonie, czy Ebay. Tak, czy siak dzięki wszystkim. Teraz mam już bardziej rozjaśnione zaganienie. Aczkolwiek nie do końca. Ale to nic. Człowiek się uczy całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy wystartował na zavvi juz wszystko wyprzedane w kilka godzin dzisiaj rano w amazonie wystartował.

Jest jeszcze na https://www.amazon.it/gp/product/B08KSLK6HN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1 .

Pamiętaj że możesz kupić już teraz ale kasy nie ściągną z karty...

Skąd wiem że PL zavvi i inne sklepy podało specyfikację.

Tutaj masz wątek możesz być na bieżąco https://forum.filmozercy.com/watek-hobbit-wladca-pierscieni-seria?pid=73642#pid73642

Hobbit też ma napisy PL.

 

Cytat

LOTR: The Fellowship of the Ring Theatrical Edition- German SDH, French, Finnish, English SDH, Dutch, Danish, Czech, Complex Chinese, Korean, Norwegian, Latin Spanish, Swedish, Polish, Thai, Greek, Italian SDH

LOTR: The Fellowship of the Ring Extended Edition P1- Danish, Dutch, English SDH, Finnish, French, German SDH, Italian SDH, Korean, Norwegian, Latin Spanish, Swedish, Cantonese , Polish, Thai, Greek, Castilian Spanish, Czech, Complex Chinese

LOTR: The Fellowship of the Ring Extended Edition P2- Czech, Danish, Dutch, English SDH, Finnish, French, Castilian Spanish-F, Castilian Spanish, Greek, Thai, Polish, Swedish, Latin Spanish, Norwegian, Korean, Italian SDH, German SDH, Complex Chinese, Cantonese 

LOTR: The Two Towers Theatrical Edition- Korean, Norwegian, German SDH, Finnish, Swedish, Polish, Thai, Greek, Danish, Czech, Complex Chinese, English SDH, Dutch, Castilian Spanish

LOTR: The Two Towers Extended Edition P1- Complex Chinese, Czech, Danish, Dutch, English SDH, Finnish, French, German SDH, Italian-F, Italian SDH, Korean, Norwegian, Latin Spanish, Swedish, Cantonese , Polish, Thai, Greek, Castilian Spanish

LOTR: The Two Towers Extended Edition P2- Castilian Spanish, Greek, Thai, Polish, Swedish, Latin Spanish, Norwegian, Korean, Italian SDH, German SDH, French, Finnish, English SDH, Dutch, Danish, Czech, Complex Chinese, Cantonese 

LOTR: The Return of the King Theatrical Edition- Castilian Spanish, Greek, Thai, Polish, Swedish, Norwegian, Korean, German SDH, Finnish, Danish,  Czech, Complex Chinese, English SDH, Dutch

LOTR: The Return of the King Extended Edition P1- Danish, Dutch, English SDH, Finnish, French, German SDH, Italian-F, Italian SDH, Korean, Norwegian, Latin Spanish, Swedish, Cantonese , Polish, Thai, Greek, Castilian Spanish, Czech, Complex Chinese

LOTR: The Return of the King Extended Edition P2- Castilian Spanish, Greek, Thai, Polish, Swedish, Latin Spanish, Norwegian, Korean, Italian SDH, German SDH, French, Finnish, English SDH, Dutch, Danish, Czech, Complex Chinese, Cantonese

 

Cytat

The Hobbit An Unexpected Journey Theatrical Edition- Castilian Spanish, Thai, Polish, Cantonese , Swedish, Norwegian, Korean, Italian SDH, German SDH, Finnish, Danish, Czech, Complex Chinese, English SDH

The Hobbit, An Unexpected Journey EXT- Korean, Norwegian, Swedish, Polish, Thai, Castilian Spanish, Dutch, English SDH, French, Latin Spanish, Italian SDH, Finnish, Danish, Czech, Complex Chinese

The Hobbit, The Desolation of Smaug Theatrical Edition- Finnish, German SDH,  Italian SDH, Korean, Norwegian, Swedish, Cantonese , Polish, Castilian Spanish, Thai, Danish, Czech, Complex Chinese, English SDH

The Hobbit, The: The Desolation of Smaug EXT- English SDH, Complex Chinese, Czech, Danish, Finnish, Italian SDH, Korean, Norwegian, Swedish, Polish, Thai, Castilian Spanish

The Hobbit The Battle of the Five Armies Theatrical Edition- Czech, Danish, Finnish, German SDH, Italian SDH, Korean, Norwegian, Swedish, Cantonese , Polish, Thai, Castilian Spanish, Complex Chinese, English SDH

The Hobbit Battle of the Five Armies EXT- English SDH, Complex Chinese, Czech, Danish, Finnish, German SDH, Italian SDH, Korean, Norwegian, Swedish, Polish, Thai, Castilian Spanish

 

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, D4r3KS napisał:

Wczoraj w nocy wystartował na zavvi juz wszystko wyprzedane w kilka godzin dzisiaj rano w amazonie wystartował.

Jest jeszcze na https://www.amazon.it/gp/product/B08KSLK6HN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1 .

Skąd wiem że PL zavvi i inne sklepy podało specyfikację.

Tutaj masz wątek możesz być na bieżąco https://forum.filmozercy.com/watek-hobbit-wladca-pierscieni-seria?pid=73642#pid73642

Hobbit też ma napisy PL.

Z ciekawości jaka była cena w UK za steelbooka co włosi chcą 100euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 funtów, włochy chcą 110 euro to samo na PL wychodzi.

Kolejny przykład zakupu 33 euro z wysyłka do PL promocja amazon.it 4 za 30 euro

kleopatra z PL

transformersy steelbook PL

suspiria i nieśmietelny ofc bez PL bo takie wydania u nasz nie nigdy nie wyszły, chodź są przypadki filmów które w Pl nigdy nie wyszły a za granicą da się je kupić z PL napisami np Król Skorpion 1 UHD, Wojna światów UHD ...

8VoxHFN.png

Edytowane przez D4r3KS
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Przemysław W Witek napisał:

Być może polskie wydania sa okrojone.

podziel się (może byc na PW) może wtedy skusze się na zakup odtwarzacza.

Odnośnie ściezki, to miałem własnie napisac, że to być może polskie wersje sa okrojone, albo dotoyczyło to filmów sprzed 2000 roku. Przeglądałem klasyki, które ewentualnie chciałbym mieć no i koncerty, a tu już raczej nikt nie stawia na więcej jak 5.1, aczkolwiek to nie musi być regułą.

obraz.thumb.png.77f52fbb8af1577f095c77118ef470e7.png

Starsze produkcje też mają Atmosa lub DTS:X w wersjach UHD.
Spartakus 1960 rok - DTS:X
Jerry Maguire 1996 - Dolby TrueHD/Atmos
Lawrence z Arabii 1962 - Dolby TruHD/Atmos
Szczęki 1975 - Dolby TrueHD/Atmos

Itd…..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemysław Witek.

 

Definitywnie,.mylisz liczbę głośników z systemem kodowania dźwięku.

Dolby Thd może być równie dobrze 5.1, jak i 7.1 DTS MA, też może być 5.1 lub 7.1

 

DD+ też może być 5.1 lub 7.1

 

Zwykły DD i zwykły DTS jest tylko 5.1 (czasem 2.0)

 

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, D4r3KS napisał:

100 funtów, włochy chcą 110 euro to samo na PL wychodzi.

Hmmm, troche to dziwne bo w takim razie wydanie kolekcjonerskie (to w formie książki jest tańsze), no chyba że jest jakieś trzecie.
Na amazonie w UK, są dwa, steelbook (wyprzedane), oraz drugie za 75 funtów.
Czyżby były trzy wydania??

2 minuty temu, raf7705 napisał:

Przemysław Witek.

 

Definitywnie,.mylisz liczbę głośników z systemem kodowania dźwięku.

Dolby Thd może być równie dobrze 5.1, jak i 7.1 DTS MA, też może być 5.1 lub 7.1

 

DD+ też może być 5.1 lub 7.1

 

Zwykły DD i zwykły DTS jest tylko 5.1 (czasem 2.0)

Żeby skomplikować nie zapominajmy o DD-EX i DTS-ES.
Te nadal są stratne i mają 6.1 ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelboki są najbardziej poszukiwane :) tym bardziej w takim wydaniu w jeszcze dodatkowej puszcze.

Nie ma zapowiedzianych innych na ten rok wydań.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jasiek_31 napisał:

Hmmm, troche to dziwne bo w takim razie wydanie kolekcjonerskie (to w formie książki jest tańsze), no chyba że jest jakieś trzecie.
Na amazonie w UK, są dwa, steelbook (wyprzedane), oraz drugie za 75 funtów.
Czyżby były trzy wydania??

Żeby skomplikować nie zapominajmy o DD-EX i DTS-ES.
Te nadal są stratne i mają 6.1 ;)

 

No i jeszcze formaty dźwięku immersyjnego: Dolby Atmos, DTS:X i nieco zapomniany Auro-3D 

Powyższe mają jeszcze swoje warianty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak dla osób które zaczynają z filmami i poszukiwaniami polecam, strona informuje o promocjach jak i informuje o nowinkach.

https://filmozercy.com/

 

Baza tworzona przez pasjonatów i kolekcjonerów zawiera wydania z całego świata z informacjami o napisach, lektorach itd

https://filmozercy.com/filmoskop/

 

Niezastąpiona baza danych o płytach bd/uhd z informacjami o ścieżkach PL audio/napisach jak i skanach płyt BDinfo

https://poral.eu/

Dam przykład https://poral.eu/scorpion_king_2_rise_of_a_warrior_2008_blu-ray.php

Film nigdy nie wydany w PL, ale PL napisy posiada jak i lektora! gdzie go kupić patrzymy na listę języków i szybko widzimy że wydanie można kupić w Czechach, Rosji Węgrzech, Hiszpani

Podobnie postępujemy dla innych filmów w celu utwierdzenia się i upewnienia.

 

Kolejna baza danych filmów na dvd i blu-ray z informacjami o ścieżkach audio i napisami które znajdują się w konkretnych wydaniach filmów jak i o wersja dana wersja jest pocięta lub ocenzurowana itd

https://www.dvdcompare.net/index.php

 

Baza o filmach ocenzurowanych lub pociętych.

https://www.movie-censorship.com/

 

Największy katalog na świecie płyt bd/uhd również z informacjami o ścieżkach audio i napisów choć często niedokładnych/ niepełnych. Jest to również najlepsza strona która jest odnośnikiem bezpośrednio do ofert sprzedaży z amazona jak i również wyszukiwarką promocji.

https://www.blu-ray.com/

 

Kolejna bardzo fajna baza danych i porównań poszczególnych wydań filmów, recenzje i dane techniczne płyt DVD/BD/UHD

http://www.dvdbeaver.com/

 

No i na koniec forum wiele przydatnych informacji spoko ludzie chodź czasem trzeba mieć twardą skórę i olewać czasem głupkowate komentarze :D bo jak wiadomo kolekcjonerzy to ludzie z innego świata :D

https://forum.filmozercy.com/search.php?action=results&sid=1c917b0adc105fc8bc038cb8c939c366

 

Gdzie kupować? wysyłka jest tania i stosunkowo szybka kupowanie to sama przyjemność. Sklepów oczywiście jest więcej z czasem każdy nabierze doświadczenia w poszukiwaniach...

amazon.co.uk, amazon.it, amazon.de, fr, es, fr

zoom.co.uk

zavvi.com

dvd-premiery.cz

Edytowane przez D4r3KS
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, D4r3KS napisał:

1. Niestety tutaj musisz mieć pretensje do Disnay'a ze uważa PL za kraj 3 świata i daje nam ścieżki DD w gwiezdnych wojnach.. tak samo Disnay w PL nie wypuszcza filmów w wersji UHD.

2. Co nie zmienia faktu ze płyt blu-ray z Atmosem jest masę, tak samo jak i ścieżek 7.1 itd itd

3. Sporo okładek zawiera też błędy.

 

Nie mylisz się za to w temacie cen w PL płyt ale są sposoby na kupowanie filmów tanień dużo taniej, UHD również z PL napisami.

U mnie w sumie nie ma dnia bez zakupów np dzisiaj ...

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08KJP4SHG/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

100 funtów wydanie z PL napisami, właśnie wszystkie wykupili.

Albo kilka dni temu, wszystko z PL napisami w promocji sklepu zoom 3 filmy za 30 funtów.

i7XhDf3.png

Masę filmów kupuję też używanych z olx po 20-30zł

Ja tak samo. Kupuję na amazonie uk, amazonie de i Allegro i OLX. Co do Wojny Światów kupiłem na Allegro za 110zł z kosztem wysyłki - podobnie jak by było z amazona. Zdarzało mi się nawet kupować z amazona amerykańskiego. Na OLX też czasami są filmy w dobrych cenach.  Np z allegro Odyseję 2001 kupiłem za 50zł. Generalnie za 50-60zł to już są dobre ceny jak na UHD. Za tyle kupiłem też Ready Player One.  Ale na samym początku jak zaraz kupiłem sobie odtwarzacz UHD potrafiłem iść do MM i kupić film za 249zł :) Ale obecnie tak jak Ty.

Ciekawe jak po brexicie będzie można kupować z amazona co uk ?

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Canal Plus Box odtwarza wszystkie Dolby Atmos bo w Netflix Amplituner pokazuje Atmos. Znalazłem programy gdzie DTD HD Master działa, AV pokazuję te ścieżkę. Jednak problemem jest Atmos z NAS, czy ktoś ma jakieś rozwiązanie na ten problem. Kodi nie działa nawet DTS HD Master. Pokazuje zwykły DTS, o Atmos nie wspomnę dzwięk dwu kanałowy jest wysyłany do AV

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

C+ Box nie obsługuje gęstych formatów. Niektóre odtwarzacze odtwarzają dzwiek, ale tylko tzw Core czyli 5.1 lub zwykle stereo. Gęste formaty to nadal tylko ShieldTV lub Cube 3, ale ten ostatni ma jeszcze jakieś problemy.

C+ Box nie obsługuje gęstych formatów. Niektóre odtwarzacze odtwarzają dzwiek, ale tylko tzw Core czyli 5.1 lub zwykle stereo. Gęste formaty to nadal tylko ShieldTV lub Cube 3, ale ten ostatni ma jeszcze jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który player byście polecili na dzień dzisiejszy z pełna obsługą wszystkich kodeków:

Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Dolby TrueHD (pass-through), DTS-X (pass-through) i DTS-HD (pass-through)

Dolby VISION and HDR10, HDR10+?

 

Na chwilę obecną znalazłem tylko trzy:

1. Dune HD Premier 4K Pro – Streaming Media Player Netflix w jakości 4K Dolby Vision Atmos HDD SSD 2,5” rack

2. Dune HD Homatics Box R 4K Plus – Streaming Media Player Netflix w jakości 4K Dolby Vision Atmos

3. Nvidia Shield Pro 2019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...