Skocz do zawartości
bebus17

Telewizor ok 40 cali za 2000 zł głównie Internet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 18 m2 długość 6 m x 3 m szerokości
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,8-2,0
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Centralnie na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać na półce
6. Jak słońce świeci w pokoju ? na pół tyłu telewizora tylko przez 2-3 h w lecie
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Stary 15 letni philips 21 cali, który uległ awarii i nie będzie naprawiany
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Smart TV - przeglądarkę internetową, Youtube, myślę nad Netflix, usb min 2 sztuki, miło gdyby było nagrywanie na dysk twardy ale nie koniecznie, obowiązkowo WiFi
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Obecnie SD + filmy HD z dysku
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Jedynie laptop i to czasami
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 4-5
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport - siatkówka, tenis, piłka ręczna, filmy i seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Zdecydowanie TAK 
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  NIE
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Zazwyczaj po 16 ale trudno podać konkretnie ile czasami godzinę od 16-17 a czasami od 22-23
17. Preferencje co do wielkości? Początkowo myślałem nad 32 calami teraz myślę czy to nie za mało mimo wszytsko
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Z uwagi na korzystanie ze starych modeli nie mam jakiejś wiedzy co w nowych jest problematycznego
19. Preferencje co do marki ? NIE stawiam na bezawaryjność i jakość a nie na znaczki wiec czy będzie Samsung czy Sony czy LG nie jest dla mnie istotne 
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIE bo dużo ludzi ma a nigdy z tego nie skorzystała, ja tez nie planuje :)
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 32 cale chciałem kupić w cenie 1500 zł na 40-43  to za mało więc 2000 zł oczywiście, gdy przewaga modelu za 2200 będzie istotna mogę dorzucić te 200 zł ale nie więcej.

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie

Z góry dziękuję za propozycje, nie chce nic wrzucać bo wszystkie opcje są na podstawie popularności a nie merytorycznej oceny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybralbym panasonica z panelem 120hz. TX-40DS630E z panelem bright panel plus .DS630 z panelem bright panel plus  wyroznia sie  sposrod innych telewizorow.Roznice mozna zauwazyc nawet na filmie z youtube.

http://www.displayspecifications.com/en/model/c0544c9

W tx-40ds630e sa aplikacje internetowe czyli  np Youtube,  Netflix,

W internetowych sklepach za okolo 2000zl.

http://www.ceneo.pl/43759652

 

 

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...