Skocz do zawartości
Gmeru

Philips PUS7601 (65PUS7601/12) - Test pierwszego Ambilight TV z HDR!

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pejot777 napisał:

Żebym mógł go nazwać "fajnym odbiornikiem" musiałyby zniknąć powidoki, których niestety kalibracja nie "wyczyści" ..

Masz powidoki na lcdeku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma ich na oledzie

2. Jak wszyscy, tylko moje są na środku i są ogromne,

zreszta kilka postów wstecz wstawiłem zdjęcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co masz na poprzedniej stronie nie wygląda na powidok. Powidoki na oledzie to nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, chodzi o to coś co nazwałem "powidokiem"

moze być ten cieniem, brudem czy czymkolwiek bez nazwy tj stwierdziles

i jak ktoś zauważył można to znaleźć na innych LCD a na oledzie tego nie ma, 

moze to podświetlanie nierówne, a może jeszcze coś innego, nie wiem.. 

zreszta to ze znajdziemy nazwę na to coś to wcale nie pomoże w nazwaniu tego tv "fajnym" nawet gdybym zrobił kalibrację ... i taki był sens mojego postu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ogląda się tv na wprost to praktycznie tego nie widać, 

dopiero pod pewnym katem dzieje się to co na zdjęciu, dlatego tez serwis stwierdził ze "jest wszystko w normie" ,

mam gdzieś ten mail, już nie pamietam jak to opisali, ze "tv nie odbiega od specyfikacji" czy jakoś tak - ogólnie śmiech na sali.., który wyleczył mnie i z philipsa i z ambi.. i pewnie z LCD.

w sypialni mam oleda już 2 miesiąc chyba i naprawdę cały czas jestem pod wrażeniem, 

nie ma 4K, nie ma HDR, jest mniejszy, ale ... przynajmniej nie wymiotuje jak patrzę na tv pod katem .. :):) (chociaż ma wolny soft, i mam nadzieje ze się nic w nim nie wypali)

Edytowane przez pejot777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak pokazuje jakie dno z bąbelkami panuje w Philipsie kupionym parę lat temu przez TPV. Współczuję i proponuje ścignąć w tym wypadku sklep o zwrot w ramach rękojmi, jak się beda migać federacja konsumencka, uokik. A jak nie to prawnik - taka szmata na obrazie w tv za taką kasę to niedopuszczalne dziadostwo. Doceniam opanowanie kolegi w delikatnym wyrażaniu niezadowolenia oraz 3mam kciuki aby się udało.

PS. Być może pod koniec 2017 za zbliżone pieniądze kupic będzie można 65 cali w oledzie 4k.

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie opinie mi chodzi - dzięki. Zastanawiam się mocno nad zakupem tego TV ale wydanie takiej kasy i bycie niezadowolonym to dramat!
Oczekiwałbym od tak drogiego TV super jakości.

Philips się stacza a ich serwis to dno z mułem!

Zastanawiam się czy nie poczekać/zacząć rozglądać się za oledem...

Prawie zdecydowany byłem na Sony XD9305 ale też nie do końca jest taki rewelacyjny a do tego dźwięk jak z chińskiego radia za 30 zł... a to wszystko za 10-12 koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2016 o 09:09, pejot777 napisał:

A ja mam takie pytanie do posiadaczy 7601 lub 8601,

sam jakiś  czas temu kupiłem 65 8601, po jakimś czasie zauważyłem cienie (plamy) na matrycy,
oczywiście siedząc idealnie na wprost przed ekranem są ciężko zauważalne, ale już niewielki kąt sprawia iż na tym TV widzę tylko te plamy, zamiast.. filmu ;/

Serwis oczywiście na podstawie takich kiepskich zdjęć był wstanie stwierdzić iż "TV jest zgodny ze specyfikacją" - i to tyle.. jeśli chodzi o Philips Polska,
dlatego też proszę kogoś o zrobienie fotki, z delikatnego kąta - wtedy i ja i serwis będzie miał porównanie jak wygląda dobra matryca

z góry dziękuje i pozdrawiam użytkowników TV PHILIPS, który oprócz w/w usterki jest naprawdę świetny, a kupiłem go przede wszystkim dla ambilight który jest niesamowity!! (to już mój kolejny ambi..., mam nadzieję że nie ostatni przez te usterki/serwis/kiepskie zaangażowanie po sprzedażowe
 

aab.jpg

 

To jest telewizor ewidentnie do reklamacji. Jesli Serwis Philipsa Cie olewa to pozostaje Ci reklamacja u sprzedawcy w tytułu rękojmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmcomp napisał:

 

To jest telewizor ewidentnie do reklamacji. Jesli Serwis Philipsa Cie olewa to pozostaje Ci reklamacja u sprzedawcy w tytułu rękojmi.

To wygląda jak zgięta kartka papieru.

Fenomenem jest, że Philips to traktuje jako coś normalnego, ale jeśli to co niżej też jest wg Philipsa normalne, to w sumie nie mam pytań. :D

20161228_210830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Philips :) . Takiego gówna jeszcze nie widziałem. To się nazywa gratisowy ambilight wewnętrzny. Ciekawe czy też opatentowany?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak to wyglada u innych użytkowników, 

czy ktoś jest w posiadaniu modelu 86 lub 76 ..? Czy mógłby wstawić tu podobne zdjęcie ? (Chodzi o kolor tła i kat) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wygląda jak zgięta kartka papieru.
Fenomenem jest, że Philips to traktuje jako coś normalnego, ale jeśli to co niżej też jest wg Philipsa normalne, to w sumie nie mam pytań.
20161228_210830.jpg

Mam lekkie przejasnienia w zależności od kąta pod jakim patrzę,a czasem jest idealna czerń. Ale nie jest to tak przegięte jak u ciebie. Wieczorkiem zrobię swojego.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pike napisał:


Mam lekkie przejasnienia w zależności od kąta pod jakim patrzę,a czasem jest idealna czerń. Ale nie jest to tak przegięte jak u ciebie. Wieczorkiem zrobię swojego.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mój akurat, na drugim hdtv ktoś wrzucił pytając co można poradzić..ale bez obaw u siebie miałem nieznacznie lepiej. :D

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mój akurat, na drugim hdtv ktoś wrzucił pytając co można poradzić..ale bez obaw u siebie miałem nieznacznie lepiej.

Ano właśnie można coś poradzić? Ja już kombinowałem z jasnością kontrastem, ale zawsze coś tam widać. I naprawdę wszystko zależy od kąta pod jakim patrzę. Bo jak widać i przesune się odrobinę to już to miejsce jest czarne.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A organizatorem pozwu będzie ... hdtvpolska?

 

;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przyznajcie że jak już odpalicie konkretne źródło to jest zajefajnie. Mnie najbardziej wkurza ten tnący You[beeep]e w 4 k. Philips dał ciała z tymi sieciówkami.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zaczęliśmy temat o odpalaniu źródeł z tv to czy u was tez po ostatniej aktualizacji Netflix dostał czarna czcionkę napisów i menu na filmie? 

Jest to na tyle nieczytelne ze nie da się z tego w ogóle korzystać, pewnie to jakiś Bug związany z instalacja ale nie wiem w jaki sposób mogę odinstalować i zainstalować ponownie netflix, pewnie nie mogę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro już zaczęliśmy temat o odpalaniu źródeł z tv to czy u was tez po ostatniej aktualizacji Netflix dostał czarna czcionkę napisów i menu na filmie? 
Jest to na tyle nieczytelne ze nie da się z tego w ogóle korzystać, pewnie to jakiś Bug związany z instalacja ale nie wiem w jaki sposób mogę odinstalować i zainstalować ponownie netflix, pewnie nie mogę? 

Wejdź do gogle stare i usuń ostatnia akyltualizacje. W sumie u siebie tego nie zauważyłem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

 To się nazywa gratisowy ambilight wewnętrzny. 

Hahaha, dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38576cf1e556a7697c02971046f089c0.jpg504b78107b6566434c48b1c568a3820b.jpg35c50f1e17e9b518a1c05ae5e5ad8902.jpg

Tutaj macie zdjęcia mojego, ale od razu powiem że aparat telefonu mocno przekłamuje bo tak mocno tego nie widać gołym okiem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...