Skocz do zawartości
Gmeru

Philips PUS7601 (65PUS7601/12) - Test pierwszego Ambilight TV z HDR!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ale widzę, że czasami nie załącza większych rozdzielczości tylko np FHD, pewnie mój internet jest beznadziejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci z e dziwna sytuacja. Ja mam w 7601 ciągle androida 5.1 i jest to ostatni soft jaki się pojawił jako oficjalny do tego TV. Napewno 7101 dostały ten soft. A może masz ten Tv sprowadzony z zagranicy?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 5.1 i nie ma żadnej aktualizacji

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kupiłem go w polskim sklepie. W sumie i co z tego że ma 6,0 jak YT nie wspiera HDR :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy androida 6.0.1.. Cieszy fakt że YouTube działa rewelacyjnie w 4k bez zacięć. No oczywiście bez HDR. Ale jest dobrze :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się najpierw poważnie zastanowił, czy te filmy które próbujecie obejrzeć w HDR na Youtube, faktycznie takie są. Sam tytuł jeszcze nic nie znaczy, podobnie jak np. taki materiał filmowy - w tytule wyraźne 4K, a sam film jest maksymalnie w 1440p ;)

Edytowane przez JarekWML

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie znalazłem na YT filmu w 4K z HDR który by mi włączyl flagę HDR w telewizorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znalazłem na YT filmu w 4K z HDR który by mi włączyl flagę HDR w telewizorze.

Kurde nie doczytałem. W tym tv i tak chyba nie mamy szans na HDR.

  A co do jakości można uruchomić statystyki dla nerdów i tam witać w jakiej rozdzialce idzie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była aktualizacja netflixa :) no i mamy HDR

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hi all,

First, sorry for writing in English.  I hope it is ok.  I read Piotr's review with the help of Google translate :).

I have seen a few people asking how to turn off the touch function on the remote control and thought to share the solution with you.  It was the first thing I did when I received the TV in December.  " 8, 6, 8, 7, mute " on the remote control will toggle it on/off.

Hope it helps someone.

Edytowane przez only1hammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...