Skocz do zawartości
Hanibal-Jin

DarbeeVision DVP-5000S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad dokupieniem do swojego projektora Epson EH-TW 6100 urządzenia DarbeeVision DVP-5000S.
Oraz do mojego amplitunera Denon AVR-X4000 wzmacniacza, przedwzmacniacza lub końcówki mocy pod głośniki przednie Dali Lektor 6, żeby odciążyć sam amplituner.
Jaki polecacie przedwzmacniacz do tego zastosowania, nie koniecznie nowy sprzęt do kwoty max 1,5 tyś.
I czy warto dokupić do swojego projektora, urządzenie jak powyżej czy nie, z miłą chęcią przeczytam jeśli ma ktoś Darbee i mógł by się wypowiedzieć coś na ten temat.
Widziałem że obecnie najnowsze odtwarzacze Oppo mają w sobie zamontowany  system Darbee.
Pozdrawiam i dzięki wszystkim za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywalem na blogu i zamieszczalem zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Pmcomp,

Dzięki za odpowiedz, postanowiłem sobie kupić to ustrojstwo, i przetestować u siebie zobaczymy efekt.

Czytam twojego bloga, bo dużo interesujących rzeczy piszesz, niestety nie zdążyłem dojść do Darbee.
Czy jeszcze mógł byś mi pomóc, w drugim pytaniu szczególnie jak widzę znasz się dużo na sprzęcie audio jak czytam, ja to dopiero tak naprawdę cały czas raczkuje i pewnie jeszcze długo będę raczkował.

Dziękuje i pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o przedwzmacniacz? Nie bardzo rozumiem Twoją konfigurację.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chce podłączyć do amplitunera dodatkowy wzmacniacz który działa również jako końcówka mocy i nim napędzić kolumny przedzie dali lektor 6 od kina domowego

A centralny oraz surround z amplitunera, a przednie żeby napędzić w kinie i w stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma problemu. Potrzebujesz amplitunera, ktory potrafi działac jak preamp i mieć wyjścia pre out.

 

Pozdro

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłeś juź Darbee ? Jakie wrażenia ?


Przyłączam sie,kolego kupiłes procesor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek. Kupiłem w amazon.de za 189 euro. Wyszło 860 zł, dostawa w ciągu 2 dni. Efekt znakomity. Zarówno z BD jak i tunera TV. Nawet wzorowe BD jak Strażnicy Galaktyki czy Avatar bardzo na tym zyskały. Co ciekawe, poprawiła się płynność ruchu, która jest nieco słabszym elementem mojego projektora JVC DLA-X30. Najbardziej skorzystały faktury, np. trawa, liście, włosy, siatki. Żałuję, że tak długo nie kupowałem Darbleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten Darbee ma sens w przypadku TV 4k (i np. nc+,BD)?

jak rozumim na wejściu pozwala na max full hd? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2018 o 19:30, klaus71 napisał:

czy ten Darbee ma sens w przypadku TV 4k (i np. nc+,BD)?

jak rozumim na wejściu pozwala na max full hd? 

 

Tylko do sygnału 1080. Z tym, że to nie jest prosty „wyostrzacz”. Poprawia „mikrodynamikę” Nie rusza każdego piksela. Dość umiejętnie podkreśla różnicę między sąsiednimi pikselami, które mają się bardziej różnić. Resztę zostawia w spokoju. Dzięki temu obiekt wręcz czasem „wyskakuje” z ekranu choć nie uwypukla ziarna. Miód na oczy krótkowidza. Szkoda, że z X7000 będzie działał tylko na telewizji. Niestety, Netflix rozpoznał mi HDR i wymusza bezpośrednie połączenie (Darbee nie przewodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...