Skocz do zawartości
Gmeru

Na żywo: Konferencja Sony na IFA 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że nowych TV nie będzie - to nie ten moment dla Sony. Dopiero co była premiera ZD9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głośnik :huh:

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie na podstawie przecieoow bylo wiadomo ze pod katem tv ifa bedzie mierna. Teraz mamy potwierdzenie. Przynajmniej nie czuje sie rozczarowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od nowości TV jest jednak CES....

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej ciekawy jestem  co pokaże PS w najbliższych dniach ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZOK x 2. Masz rację. Z tego wszystkiego zapomniałem o tym temacie. Na to przecież czekaliśmy. Ja nie rozumiem jak to możliwe... serio. Z drugiej strony opór firma promuje serwisy streamingowe 4K ale to nadal dotyczy głównie US... ale co z EU? Przecież mają filmy... nie kumam.

Edit: Ok widzę posta wyżej. Dzisiaj nie widziałem stoiska bo nie było czasu. Jutro obejrzymy. Skoro jest to musi być. Ok... To raczej na pewno wejdzie niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie SONY nie pcha się w finansowy wyścig p.t. UHD tak jak kiedyś w HD BD. Bo mają od czterech lat same straty na TV i BD.  

Rozproszony akcjonariat SONY zadysponował Radzie Nadzorczej by coś tam zarobiła z Zarządem SONY w sprawie dochodowości sekcji TV.

Po trzech sezonach sprzedażowych TV SONY ma skuteczny w 2016 i wdrożony w  ich TV algorytm X-Pro. Wcześniej tego nie było.

Skuteczny , bo to widać gołym okiem.  Dema SONY są projektowane pod każdy model z osobna. Są DOSKOINAŁE. 

Smart  SONY to znakomite wzmocnieniu ostrości pierwszych planów i stopniowemu rozmyciu ostrości planów dalszych

 Skutek taki, że zwykły HD jest jak 3D ! Wreszcie mogę napisać BRAVO SONY !!!

Niestety, nie przekłada się to ni jak do reprodukcji DVB-T/SAT TV.

Na TV SONY poza doskonałymi demami nie zobaczymy w domu jakiejkolwiek poprawy jakości obrazu z SAT/DVB-T/DVB-Cable. Wydamy tylko od 300 do 1000 zł więcej.  W programie 500+ to tylko dwie raty

.

 

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...