Skocz do zawartości
Gmeru

Już dziś zagramy w otwartą betę Battlefield 1 na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Do wygrania telewizor Ultra HD!

Rekomendowane odpowiedzi

Już dziś zagramy w otwartą betę Battlefield 1 na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Do wygrania telewizor Ultra HD!

Już 31 sierpnia czyli dzisiaj zagramy w otwartą betę Battlefield 1 na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Ten wielce oczekiwany tytuł jest w głowie chyba każdego maniaka gier

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc zapewne staje do konkurencji o  najdluzsze przeklenstwo, sprowokowane brakiem mozliwosci dopchania sie do serwerow. ;)

Mnie sie to jeszcze nie udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem ok godziny zanim udalo mo sie skutecznie zalogowac i zagrac 2 rundy. Mlocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę :(((( A grzeje aliena w hotelu ;) buu


14222271_1296265830403863_55708820119474

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ocb. Serwery w IE male pingi ale puste kolejki poustawialy sie nawet ale nikogo nie wpuszcza. Gra siebtylko w USA, pinginpo zboju. Teraz czekam ze 30 minut a kolejce byly 3 osoby (teraz dziwnie niebpokqzuje pozycji, wczesniej mi pokazywalo)
Moze ktos wie ocb?



Oo chyba ruszyl jakis serwerek w IE. Loading game..... 3 minuty i dalej nic.... :(
I serwer znikal. Czy ktos widzi jakis dzialajacy europejski serwer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff ... jak dobrze, że ten pierdolec mnie przynajmniej ominął ;) .

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglada to tak ze aktyne rozgrywki sa w USA, Oceania i South America (Brazylia) na calkiem licznych europejskich serwerach nie ma rozgrywek, pomimo ustawiajacych sie gdzieniegdzie kolejek. Tez tak macie? A jak bylo wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo error albo timeout : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Od 40 min czekam na wejscie na jeden z irlandzkich aerwerow, ktory najwyrazniej ruszyl. Z 36 pozycji zszwdlem na 5 i coa chyba stanelo. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, binary napisał:

Masakra. Od 40 min czekam na wejscie na jeden z irlandzkich aerwerow, ktory najwyrazniej ruszyl. Z 36 pozycji zszwdlem na 5 i coa chyba stanelo. :(

Binary,znów zacząłeś grać w gierki ? :P:D;)

Ja jednak czekam do premiery,gdyż lubię mieć pierwsze wrażenie z pełniejszego produktu ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po południu w miarę szybko udało mi się wbić na serwer i pograć w miarę bez lagów. Gierka generalnie zapowiada się świetnie. Cały czas się coś dzieje. Grafika bajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika i optymalizacja b.dobra :) Tutaj mój filmik z GTX 780. Jak widać, 3 letni kepler jeszcze trzyma poziom :P

 

 

Edytowane przez Calvex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się szybko znudzi graczom nie ma tego czegoś co ma BF4. Nie mówiąc już o eSPORT, mam nadzieje że DICE EA szybko zrealizują projekt BF5 osadzony w terazniejszych czasach taki odgrzewany kotlet (BF4). 

Tematyka pierwszej Wojny Światowej jest ciekawa no ale tak jak mówię serwery z czasem będą puste i to szybciej niż się może wydawać.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...