Skocz do zawartości
slawkor

Sprzedam ONKYO 646 Kino domowe kompletne

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie jest zainteresowany? Naprawdę warto. Ampli w stanie idealnym. Kolumny grają zacnie w tej półce cenowej i ciężko wyrwać używki na naszych portalach.

W zasadzie wystarczy tylko podłączyć i cieszyć się fajnym dźwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, Nowa cena. 3000zł za całość. Taniej już nie będzie.

ONKYO 646  zakupiony 4.01.2016r na gwarancji

Jamo s608 black 5.0 mało używane 2 letnie (lekko uszkodzona podstawa jednej z kolumn frontowych, bardziej estetyka - nie ma to zupełnie wpływu na brzmienie. Jeśli kogoś to razi, to można to wymienić lub dorobić z kawałka drewna - zdjęcie do wglądu) już po gwarancji

kable bi amping + banany + stojaki (nowe na zamówienie) + uchwyty do surround atmos

2x 2,5m fronty razy dwa do bi-ampingu
1x 1,5m central
2x ok.10-14m surround

Cena jest ostateczna. Odbiór wyłącznie osobisty. Za te pieniądze nie kupi się komletnego kina. Wystarczy podłączyć. Praktycznie kable i dodatki są w gratisie. 

Mogę podać login z Allegro, wtedy można będzie zweryfikować co sprzedaję i w jakim stanie.

 

Edytowane przez slawkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu kosztowało mnie to ponad 4000zł także myślę, że nie przesadzam z ceną. Amplituner nowy plus kolumny bez dodatków to wydatek na dziś 3800zł a gdzie jeszcze reszta.
Nikogo nie zmuszam do kupna, jakby chciał to dziś wszystko kupić to myślę, że wydały większe pieniądze.

Amplituner 1500zł
Kolumny 1400zł
za używki to już 2900zł
a gdzie reszta?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego punktu widzenia cena jest pewnie bardzo ok - wcale z tym nie zamierzam dyskutować.  Jednak to co ludzie sa sklonni zaplacic za uzywke to inna sprawa (sam kiedyś sprzedawalem ampli poszło za 50% ceny wyjsciowej). Poza tym zwróć uwagę (nie za ile kupiles) za ile dziś jest taki sprzęt nowy i jakie są alternatywy.

Nowy onkyo 1900, nowy set jamo 1900, łącznie 3800 

do tego spokojnie rabat lub raty, jest gwarancja i nowka (stojaki, uchwyty, kable  mogą być plusem ale nie muszą)

Zobacz tez, ze za 2999 ktoś sprzedaje podobny zestaw (ampli gorszy) dodatkowo z subem i blurayem.

Tak czy owak zycze aby się sprzedało w dobrej cenie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...