Skocz do zawartości
El-Maniaque

TV Panasonic 40 cali do 3 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jaki telewizor 40 cali Panasonica biorąc pod uwagę modele 2015/2016 4K będzie najlepszy do 3 tys. zł?

Czy warto w ogóle 4k kupować czy w tej cenie nie lepiej full HD?

Wielkość przekątnej nie podlega tu dyskusji.

Najgorsze, że w tej wielkości nie ma chyba telewizorów z matrycą IPS jeśli chodzi o Panasonica.

POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Właściwie jeden model nasuwa się na myśl: CX700. Model CX750 był i jest na IPS. Przy 40" to bez różnicy czy 4K czy Full HD. Za mała przekątna. Chyba, że wykorzystasz przy PC to ok. Przy filmach to z pół metra może zobaczysz różnicę na filmie z rozdzielczością 4K. Natomiast nie będę Ci polecał Panasonica Full HD bo właściwie wszystko jest już 4K... nie ma co ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gmeru Widziałem Twój test DX700 z tego roku. NIm też jestem zainteresowany, ale w jednym ze sklepów widziałem za 2999 model DXU701. CZy wiesz może czym różnią się te modele? Jest jeszcze DXM703.

Wiesz może, jak działają wskazówki głosowe w DX700? Czy czytane jest tylko EPG i nazwa kanału czy także może meni?

Jest to ważne bo tV nie jest dla mnie, a w rodzinie dla której TV szukam jest jedna osoba niewidoma.

Edytowane przez El-Maniaque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Jesli jednak chcesz kupic telewizor 40 calowy full-hd to najlepszy z najwyzszymi ocenami w testach jest panasonic TX-40CS630E , panel 120hz .Telewizor full-hd.Model z ubieglego roku.

Na holenderskiej internetowej stronie ktorqa zajmuje sie testami sprztetu rtv tx-40cs630e ma najwyzsze oceny ze wszystkich testowanych telewizorow lcd .Wyzsza ocene ma tylko oled lg.

https://tweakers.net/reviews/4058/panasonic-40-inch-cs630-hdtv-met-pico-bello-beeld.html

Z tego roku telewizor z panelem 120hz to panasonic TX-40DS630.

http://www.displayspecifications.com/en/model/c0544c9

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...